Cili eshte "vesi" juaj dhe si mund ta shmangim?

  Share
  avatar
  liri
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 418
  Mosha : 97
  Vendi : Prit, te presi ♥
  Data e rregjistrimit : 08/06/2008

  default Cili eshte "vesi" juaj dhe si mund ta shmangim?

  Mesazh nga liri prej 28/2/2009, 16:07

  Cfare vesi keni qe mundoheni ta hiqni nga vetja?
  Po e nis une  pra:
  Vesi qe me ka shoqeruar gjithmon e mundohem ta heq po perseri e vazhdoj,


  vendimet e shpejta !
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Cili eshte "vesi" juaj dhe si mund ta shmangim?

  Mesazh nga Morena prej 28/2/2009, 19:25

  Cigarja
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Cili eshte "vesi" juaj dhe si mund ta shmangim?

  Mesazh nga stavri prej 1/3/2009, 09:35

  duhanin.....jo se eshte ndonje ves qe prish pune ke te tjeret por eshte tu me shkaterru komplet sepse po abuzoi shume me ate
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Cili eshte "vesi" juaj dhe si mund ta shmangim?

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 1/3/2009, 17:47

  xhelozia :D dhe sma mer mendja se shmanget ky ves

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Cili eshte "vesi" juaj dhe si mund ta shmangim?

  Mesazh nga Vizitor prej 1/3/2009, 18:06

  jo jo ,nuk kam ndonje ves perveē se duhani ashtu si shumé te tjer
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Cili eshte "vesi" juaj dhe si mund ta shmangim?

  Mesazh nga stavri prej 1/3/2009, 18:38

  paske hall te madh vallai blerta

  cinaren sepse ket kam vesin me te keq per momentin qe po ma merr shpirtin se te tjerat presin
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Cili eshte "vesi" juaj dhe si mund ta shmangim?

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 1/3/2009, 19:13

  ehhh ca me bo stavri i ka jeta kto
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Cili eshte "vesi" juaj dhe si mund ta shmangim?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 13/6/2009, 16:29

  xhelozia nuk eshte ves i keq,te nxite te besh me shume,edhe une jam pakez xheloz.

  I_wonder_why
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 28
  Data e rregjistrimit : 25/07/2009

  default Re: Cili eshte "vesi" juaj dhe si mund ta shmangim?

  Mesazh nga I_wonder_why prej 25/7/2009, 08:45

  te numeroj gjate
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Cili eshte "vesi" juaj dhe si mund ta shmangim?

  Mesazh nga Morena prej 25/11/2009, 14:29

  cigaria

  Sponsored content

  default Re: Cili eshte "vesi" juaj dhe si mund ta shmangim?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 18/6/2018, 11:36