Keshilla per Jeten...

  Share
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Keshilla per Jeten...

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 9/3/2009, 10:58

  Ofroji njerezve me shume nga sa ata presin, dhe beje kete me kenaqesi.
  Ata te presin dhe te ken besim


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Keshilla per Jeten...

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 9/3/2009, 10:58

  Meso permendesh rrjeshtat tuaja te preferuara(poezine).
  alo alo ambulonca zemra ime esht si mu.. po ta disha po ta dishaaaa s'do ta dashurojsha kurree


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Keshilla per Jeten...

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 9/3/2009, 10:59

  Kur thua: 'Me vjen keq, me fal', shikoji njerezit ne sy.po e dim qe ne sy mo , pse ku duhet me i pa tjeter

  Mos u tall me endrrat e te tjereve. tallu kur se kan mendjen

  Thirr nenen tende. kuss O maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Keshilla per Jeten...

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 9/3/2009, 11:00

  Thuaj 'shendet' kur degjon se dikush teshtitet. :hart: plac ishalla
  Heshtja eshte nganjehere pergjigja me e mire. gezuar

  Beso ne Zot, por gjithesesi mbylle makinen me celes.dhe mundesisht harroi celsat ne shpi

  Tregohu i kujdesshem per planetin tone.gjej nje kosh dhe hidhu
  Mos ji shume kurioz. :lov: pse?????????
  Fiton shume para? Atehere vendosi diku ku mund te ndihmosh te tjeret. Ajo eshte kenaqesia me e madhe qe mund te te jape pasuria.po sikur s shkon kjo riii


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: Keshilla per Jeten...

  Mesazh nga skifter prej 10/3/2009, 14:39

  kshilli per jeten jetoje jeten se jeta asht shum e sjkurt

  Sponsored content

  default Re: Keshilla per Jeten...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/6/2018, 18:02