dashuria

  Share

  MeLiEoNeFiVe
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 3
  Data e rregjistrimit : 10/03/2009

  heart dashuria

  Mesazh nga MeLiEoNeFiVe prej 10/3/2009, 20:26

  si eshte dashuria?
  ekziston ajo?
  a te lendon dashuria?
  avatar
  Frankfurt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 231
  Vendi : Frankfurt am Main / Germany
  Puna : www.alb-derflatv.com
  Data e rregjistrimit : 29/08/2008

  heart Re: dashuria

  Mesazh nga Frankfurt prej 10/3/2009, 22:31

  prsh MeLiEoNeFiVe
  Mire se erdhe ketu!
  -----------------
  Thema tani:


  1-Si eshte Dashuria?
  Ke ngrene Groshe tani se afermi? Kujtohu si ndjeheshe heren e fundit qe hengre!

  2-ekziston ajo?
  Vetem neper Filma apo Libra!

  3-a te lendon dashuria?
  Njeriu gelltit diku e dikur nje luge Corbe-Supe te prishur dhe e vjell tere jeten!


  KLM ketu dhe atje ku jeton. Do keshe kohe dhe prova t'i provosh pergjigjet e mija me lart!
  avatar
  Klea
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 731
  Data e rregjistrimit : 11/03/2009

  heart Re: dashuria

  Mesazh nga Klea prej 31/3/2009, 18:32

  dashuria eshte gje qe ti dashuron me zemer po te njohesh personin ne realta po ta njohesh ne virtualita lendohesh edhe zhgenjehesh
  avatar
  Nastradin Hoxha
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 367
  Data e rregjistrimit : 07/02/2008

  heart Re: dashuria

  Mesazh nga Nastradin Hoxha prej 31/3/2009, 18:36

  Yllo mua me njohe ne virtualitet duro deri sa te vi ;D
  avatar
  Klea
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 731
  Data e rregjistrimit : 11/03/2009

  heart Re: dashuria

  Mesazh nga Klea prej 31/3/2009, 18:37

  kuss patjeter qe do duroi mos ki merak hahaha
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  heart Re: dashuria

  Mesazh nga Morena prej 1/4/2009, 14:31

  Dashuria e vertete nuk njeh moshe.Por kjo ndodh vetem atehere kur ti
  nuk je ne gjendje te dallosh ke do me shume :veten apo tjetrin...
  Dashuria eshte sa e bukur aq dhe e dhimbshme.Sa te ben te lumtur aq dhe
  te lendon.Por eshte nje ndjenje shume e mrekullueshme ta provosh qe dhe
  nese te lendon perseri thua te pakten e kam provuar dhe ishte dicka e
  papreshkruar.Por jeta eshte mizore shume here dhe loz me ty dhe duhet
  ta pranojme kete fakt dhe ben qe dashuria shume here te mos jetoje gjate!!!
  avatar
  Klea
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 731
  Data e rregjistrimit : 11/03/2009

  heart Re: dashuria

  Mesazh nga Klea prej 1/4/2009, 17:10

  dashuria eshte kur ke mishin e thate kerkon mishin e njome

  esht domethenie kush e kupton mire kush ka vrejtje te thote
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  heart Re: dashuria

  Mesazh nga stavri prej 1/4/2009, 17:47

  une them dashuria mos te ekzistonte fare sepse do ishim me te qet dhe kshu spo bej koment te gjate cfare eshte dashuria
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  heart Re: dashuria

  Mesazh nga skifter prej 2/4/2009, 10:17

  dashurija me knaq dhe me dispono
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  heart Re: dashuria

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 9/5/2009, 16:54

  Dashuria ime pėr ty do tė perfundoje kur njė piktor i shurdhet do arrije te pikturoje zhurmen e njė petali trėndafili mbi dyshemenė e kristalte!
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  heart Re: dashuria

  Mesazh nga Morena prej 9/5/2009, 16:59

  Dashuria eshte:

  Poezi,
  Frike,
  Perplasje,
  Ndjenje,
  Stuhi,
  Romance,
  Trendafil,
  Seks,
  Dhimbje,
  Lot,
  Buzeqeshje,
  Prind,
  Foshnje,
  Epsh,
  Art,
  Pasion,
  Petale,
  Gjemb,
  Plage,
  Lendese,
  Sherim,
  Enderr,
  Shtepi,
  E Qeshur,
  Pranvere,
  Puthje,
  Perqafim,
  Jete. etj. etj.
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  heart Re: dashuria

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 9/5/2009, 17:01

  yyyyyyyyyyyyyyy sa shum di per dashurin he dreq ;D
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  heart Re: dashuria

  Mesazh nga shaban cakolli prej 9/5/2009, 19:04  Numri i postimeve: 615
  Points: 305
  Reputation: 5
  Registration date: 01/02/2009

  Titulli: Re: dashuria Today at 5:59 pm
  +
  ----
  -

  Dashuria eshte:

  Poezi,
  Frike,
  Perplasje,
  Ndjenje,
  Stuhi,
  Romance,
  Trendafil,
  Seks,
  Dhimbje,
  Lot,
  Buzeqeshje,
  Prind,
  Foshnje,
  Epsh,
  Art,
  Pasion,
  Petale,
  Gjemb,
  Plage,
  Lendese,
  Sherim,
  Enderr,
  Shtepi,
  E Qeshur,
  Pranvere,
  Puthje,
  Perqafim,
  Jete. etj. etj.
  ika te iku sa nuk me zene te gjitha keto
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  heart Re: dashuria

  Mesazh nga stavri prej 10/5/2009, 16:12

  budallik

  budallik

  budallik

  budallik
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  heart Re: dashuria

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 10/5/2009, 18:20

  :rraf:

  :rraf:

  :rraf:

  :rraf:
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  heart Re: dashuria

  Mesazh nga skifter prej 11/5/2009, 08:42

  dashurija asht ni knaqsi sexs po dhe lumturi
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  heart Re: dashuria

  Mesazh nga shaban cakolli prej 12/5/2009, 10:15

  ndjenje qe po dite ta trajtosh mire sjell lumturine
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  heart Re: dashuria

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 12/5/2009, 12:49

  skifter shkruajti:dashurija asht ni knaqsi sexs po dhe lumturi

  ashtu eshte Laughing
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  heart Re: dashuria

  Mesazh nga shaban cakolli prej 12/5/2009, 14:24

  :affraid: :affraid: :affraid: :lov:
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  heart Re: dashuria

  Mesazh nga Morena prej 14/5/2009, 17:45

  Dashuria eshte poezia e ndjenjave...
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  heart Re: dashuria

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 14/5/2009, 17:54

  ku edi ti moj ;D
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  heart Re: dashuria

  Mesazh nga Morena prej 14/5/2009, 17:59

  Ma than mi ;D

  Vizitor
  Vizitor

  heart Re: dashuria

  Mesazh nga Vizitor prej 14/5/2009, 19:47

  DASHURIA
  e dashuri -dashuri gjithkush te ka ty
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  heart Re: dashuria

  Mesazh nga shaban cakolli prej 15/5/2009, 13:45

  ndjenje e thelle
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  heart Re: dashuria

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 18/6/2009, 20:36

  gjeja me normale qe ekziston


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T

  Sponsored content

  heart Re: dashuria

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23/5/2018, 09:11