pse njerezit merren me thashetheme ...

  Share
  avatar
  Klea
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 731
  Data e rregjistrimit : 11/03/2009

  default pse njerezit merren me thashetheme ...

  Mesazh nga Klea prej 11/3/2009, 18:21

  kshu kan lindur :tes:
  avatar
  Besa
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 260
  Data e rregjistrimit : 23/11/2007

  default Re: pse njerezit merren me thashetheme ...

  Mesazh nga Besa prej 1/4/2009, 12:05

  pse njerezit merren me thashetheme ...!!!? (nė forume meqenese kjo teme po zberthehet pikerisht ketu ne forum)

  Ka shume arsye ose ata merren me kete "ART"!

  Forumet janė shumė tė mira pėr ata respektivisht ato qė dinė ta kalojnė kohen,rendom dhe shumė shpesh ndodhin edhe konflikte te natyrave te ndryshme njerėsish,gjinishė dhe "portallesh" ngase 99.9% te pjesemarresve ne forume nuk janė vetvetja!

  Dikush mundohet te perfitoj permes forumeve dhe ne kete menyrė kalon ne endrra sikur te themi se "baba dimri do na sjell cmos kete vit",pra forumeve nuk duhet besuar shume,perjashtime kane miqt e mirefillt me te cilet keni edhe kontakte tjera,une kam gjetur shumė permes forumeve dhe duke u njohur pak me gjėrė njeri nder shume qė njoha nė forume eshte edhe Naki i cili meriton rrespekt nė shumė forume ngase nuk ishte konfliktuoz fare hiq, ka ndihmuar dhe kshilluar forumet me te njohura deri me tani dhe perbalė punes profesionale aty-ketu ka treguar se eshte edhe humorist i mirefillt dhe thjesht Naki e njeh me mire se te gjithe ne strukturen e anetareve ne shume forumepor ai cdo gje e mban pervete dhe jo per shikuesit apo publikun!

  Une Nakit i percjell shume pershendetje dhe i uroj t'gjitha te mirat ndersa anetareve te tjere njeashtu pershendetje te sinqerta me deshiren qe ne forume te sjellin tema interesante e perballė temave pergjigje qe sjellin argetimin apo pergjegje te merituara dhe konfliktet t'i lemi anash ngase nuk ka asnje arsye te merremi me ato dhe perfitimi eshte baraz me '0'zero.

  Perfundimisht kaloni sa me mire dhe t'mos i besoni kurr babadimrit!

  Me rrespekt
  "B E S A"
  shqiptare

  avatar
  Klea
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 731
  Data e rregjistrimit : 11/03/2009

  default Re: pse njerezit merren me thashetheme ...

  Mesazh nga Klea prej 1/4/2009, 17:08

  eh kur kalon mosha njeriu ska cfar te bej vetem me thashe theme merret ;D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: pse njerezit merren me thashetheme ...

  Mesazh nga stavri prej 1/4/2009, 17:52

  eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee sa bukur e ke then moj kleandra kur kalon mosha me ate gje merren ke shume te drejt

  ka te bej ene mosha por dhe fytyra qe ka ai njeri te vertet
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: pse njerezit merren me thashetheme ...

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 1/4/2009, 17:52

  po kan qefff oreee ca keni ju??? :D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: pse njerezit merren me thashetheme ...

  Mesazh nga stavri prej 1/4/2009, 17:58

  normale blerta qef kan por

  aman ai qe merret me thashetheme nuk tregon gje tjeter vetem uljen e karrakterit te tij sidomos ne shqiptaret e kena cik ne gjak dhe pse mire sna vjen por ky eshte realiteti skena pse e mohojem

  Sponsored content

  default Re: pse njerezit merren me thashetheme ...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 19/7/2018, 17:21