ket siper meje .....

  Share
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: ket siper meje .....

  Mesazh nga Morena prej 2/9/2009, 06:50

  C'ke zemra Sad
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: ket siper meje .....

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 2/9/2009, 06:50

  asgje moj te putha ;D
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: ket siper meje .....

  Mesazh nga Morena prej 2/9/2009, 06:51

  hahahahah mire mire ika per kafe do vishe
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: ket siper meje .....

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 2/9/2009, 06:52

  un sa e piva nje... por me vone kur te behem per tjeter


  ik ti te pucccccc :8)
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: ket siper meje .....

  Mesazh nga Morena prej 2/9/2009, 06:53

  :8) klm kom that
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: ket siper meje .....

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 2/9/2009, 06:53

  muaqqqqqqqqqqqqqq
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: ket siper meje .....

  Mesazh nga >> TeLi << prej 3/9/2009, 19:48

  kete siper meje ...

  ka kohė qė qėndron ulur, mendohet shumė dhe
  une kam fjalė t'mira sepse eshte aktive n'forum

  e pershendes
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: ket siper meje .....

  Mesazh nga Morena prej 4/9/2009, 10:45

  hi ti siper :syze:
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: ket siper meje .....

  Mesazh nga >> TeLi << prej 4/9/2009, 15:14

  :syze: Morena qenke meqė diell i fortė sot, hi-hi edhe ty dhe kaloja sa ma bukur ☀

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: ket siper meje .....

  Mesazh nga Vizitor prej 4/9/2009, 17:42

  Morena shkruajti:hi ti siper :syze:


  Morena po shum ngroht benka andej nga ju mo lali .......? kujdes nga Dielli se te ben démé
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: ket siper meje .....

  Mesazh nga >> TeLi << prej 4/9/2009, 18:52

  ti "alex" flej lali rahat se dielli askend s'e djeg!
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: ket siper meje .....

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 5/9/2009, 06:27

  Te-Li :8)
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: ket siper meje .....

  Mesazh nga >> TeLi << prej 5/9/2009, 07:56

  ``Blerta`` shkruajti:Te-Li :8)
  :zontaid!: Blerta
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: ket siper meje .....

  Mesazh nga stavri prej 5/9/2009, 14:10

  prsh per ju siper....pa emra te vecant
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: ket siper meje .....

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 5/9/2009, 14:42

  ti siper si kalove sot?
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: ket siper meje .....

  Mesazh nga stavri prej 5/9/2009, 14:43

  mire flm uroi dhe per ty siper tja kesh kaluar mire
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: ket siper meje .....

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 5/9/2009, 14:44

  dhe un mir flm
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: ket siper meje .....

  Mesazh nga stavri prej 5/9/2009, 14:44

  gezohem qe je mire ti siper
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: ket siper meje .....

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 5/9/2009, 14:45

  flm gjithashtu dhe une ;))
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: ket siper meje .....

  Mesazh nga >> TeLi << prej 5/9/2009, 14:53

  stavri shkruajti:prsh per ju siper....pa emra te vecant

  flm stavri, edhe une te pershendes

  ndersa Blerten padyshim e pershendes shume njeashtu
  avatar
  Klea
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 731
  Data e rregjistrimit : 11/03/2009

  default Re: ket siper meje .....

  Mesazh nga Klea prej 5/9/2009, 15:19

  ket siper meje se njoh akoma po me shkrimet e ti i zgjuar edhe i respketuar
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: ket siper meje .....

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 6/9/2009, 16:03

  e pershendes
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: ket siper meje .....

  Mesazh nga shaban cakolli prej 6/9/2009, 18:24

  kete siper meje kahere nuk e kam pa ketu :zontaid!:
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: ket siper meje .....

  Mesazh nga Ardhmeria prej 7/9/2009, 04:43

  pershendetje per ket qe ka postuar siper
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: ket siper meje .....

  Mesazh nga >> TeLi << prej 9/9/2009, 06:35

  Kjo sipėr meje po tregon njė interesim nė forum,
  ėshtė aktive dhe nuk del jasht titujve tė temave,
  pra po ecė sigurt drejt ardhmėrisė. Pershendetje.

  Sponsored content

  default Re: ket siper meje .....

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/6/2018, 18:08