ket siper meje .....

  Share
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: ket siper meje .....

  Mesazh nga stavri prej 9/9/2009, 14:26

  prsh per ju siper
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: ket siper meje .....

  Mesazh nga >> TeLi << prej 10/9/2009, 22:06

  flm stavri, vllazėrisht tė pėrshendes edhe unė , jeni shumė punėtor ne forum prandaj vetėm shendet dhe suksese edhe ne lemite tjera te jetes.
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: ket siper meje .....

  Mesazh nga Ardhmeria prej 11/9/2009, 05:14

  respekte per ket qe ka postuar siper esht i nderuar nga ana ime
  me sa shoh ka postime te matura dhe shum poezi te bukura ,uroi qe poezit me vuajtje mos te jen pjes e jetes suaj me respekte nga ana ime
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: ket siper meje .....

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 11/9/2009, 08:22

  motra
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: ket siper meje .....

  Mesazh nga >> TeLi << prej 11/9/2009, 08:23

  Mbetsh e nderuar mike Ardhmėria, nuk munda pa ju pershendetur per fjalet qe aq bukur i paskit renduar, maturia dhe sinqeriteti im perkojne me personalitetin tim e qė ne fakt i gjejmė edhe tek shumica e anetareve tjere aktiv ne forumin tonė ndersa sa i perket poezive "me vuajtje", nuk perkasin me realitetin por qė duhet ta kuptojmė se rruga e vargut te shkruar eshte pa kufijė dhe ne nganjehere edhe zgjedhim anen e kundert per te krijuar njė varg mė teper ku dikush padyshim e gjen vetveten aty brenda tyre.

  mbetem borgj pėr tė pershendetur edhe nje here

  me respekt te-li nga bota e juaj
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: ket siper meje .....

  Mesazh nga Ardhmeria prej 14/9/2009, 07:32

  Flm per ket qe ka postuar siper gjithashtu pershendetje ke nderimet e mia
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: ket siper meje .....

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 6/11/2009, 09:38

  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: ket siper meje .....

  Mesazh nga shaban cakolli prej 6/11/2009, 10:38

  e njoh kahere,eshte aktive
  avatar
  MONDI
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 414
  Data e rregjistrimit : 22/06/2008

  default Re: ket siper meje .....

  Mesazh nga MONDI prej 6/11/2009, 10:43

  KETE SIPER MEJE E KAM FISKIM
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: ket siper meje .....

  Mesazh nga shaban cakolli prej 6/11/2009, 11:01

  fiksim,!!!!!!Sikur nuk e kam ditur kurre deri sot
  avatar
  MONDI
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 414
  Data e rregjistrimit : 22/06/2008

  default Re: ket siper meje .....

  Mesazh nga MONDI prej 6/11/2009, 11:03

  nuk e kuptova
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: ket siper meje .....

  Mesazh nga shaban cakolli prej 6/11/2009, 11:05

  as une nuk e kuptova perse mund te me kesh fiksim
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: ket siper meje .....

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 6/11/2009, 11:59

  Z.shaban e ka pas me mua mondi
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: ket siper meje .....

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 6/11/2009, 13:00

  po sigurisht me ty e ka pas Mondi
  Blerta me ke tjeter
  Laughing


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: ket siper meje .....

  Mesazh nga >> TeLi << prej 6/11/2009, 14:59

  kete siper meje e urrej shumė
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: ket siper meje .....

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 6/11/2009, 17:10

  po mire mo me urrej nuk ka problem hic
  Ky siper meje eshte poet


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  Klea
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 731
  Data e rregjistrimit : 11/03/2009

  default Re: ket siper meje .....

  Mesazh nga Klea prej 6/11/2009, 19:52

  kete siper meje rrespekte
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: ket siper meje .....

  Mesazh nga Ardhmeria prej 11/12/2009, 09:02

  respekte nga ana ime
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: ket siper meje .....

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 11/12/2009, 09:28

  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: ket siper meje .....

  Mesazh nga Ardhmeria prej 11/12/2009, 09:51

  ket siper e pershendes perzemersisht
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: ket siper meje .....

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 24/12/2009, 10:16

  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: ket siper meje .....

  Mesazh nga Nike prej 24/12/2009, 11:34

  E Pershendes
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: ket siper meje .....

  Mesazh nga Ardhmeria prej 28/12/2009, 13:08

  ket qe ka postuar siper e Pershendes dhe ka nderimet dhe respektet e mia
  avatar
  Hannah
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 181
  Vendi : Shume larg...!!
  Data e rregjistrimit : 18/12/2009

  default Re: ket siper meje .....

  Mesazh nga Hannah prej 28/12/2009, 22:41

  Ket siper meje nuk e njoh...gjithsesi e prsh
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: ket siper meje .....

  Mesazh nga >> TeLi << prej 28/12/2009, 22:43

  njeashtu s'e njoh por kam rrespekt ndaj e pershendes

  Sponsored content

  default Re: ket siper meje .....

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/7/2018, 00:19