vargje dashurie

  Share
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default vargje dashurie

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 3/6/2007, 20:11

  ketu vargjet me te bukura per dashurine


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga triniti prej 15/6/2007, 21:35

  dashuri o parajse, dashuri o sketerr
  o me fal ate qe dua, o te gjalle mos me ler
  (luaj vendit se gjej nje tjeter :P:P:P :D:D:D )
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 21/6/2007, 15:22

  Te duash do te thote te jetosh
  mes mijera njerzish
  dhe te mendosh
  vec per nje njeri.


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga triniti prej 22/6/2007, 23:27

  s'kerkoj uje nga shkretetira
  s'kerkoj dirte nga erresira
  s'kerkoj ar e pasuri
  vec prej teje dashuri
  avatar
  bluu
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 96
  Vendi : beijing
  Data e rregjistrimit : 19/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga bluu prej 23/6/2007, 00:12

  per trinitin :nese nga mua vec dashuri kerkon ateher dhe ti dije se zemra ime e jotja do tjet gjithmon
  e nese zemra ime ste mjafton te fal syrin qe nate e dit vec per ty loton e nese as kjo ste majfton merme dhe shpirtin qe me ty te jem gjithmon :D :D
  avatar
  <<<blerta>&gt
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 35
  Vendi : london
  Data e rregjistrimit : 04/07/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga <<<blerta>&gt prej 5/7/2007, 12:22

  ne naten e qete
  ne gjumin e lehte
  kur te me kujtohesh
  ti s'me le me fjet
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga kiss_today prej 25/8/2007, 11:05

  DASHURI o fjale hyjnore
  Me pasoja cnjerezore

  Vuajtje, Shprese dhe Mund
  Mjalti i hidhur deri ne fund

  Te duash e te urresh serish
  Besnikerisht e Pabesisht

  Une do ngopesha vetem me therrime
  Mjafton te ishe pjese e jetes sime...
  avatar
  Bardh
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 403
  Data e rregjistrimit : 09/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga Bardh prej 25/8/2007, 12:50

  E qetė flen ti
  mbi qepallat e bjeshkės
  e shqiponjat krahėshpejtė
  fluturojnė mbi ty
  ti je bėrė strehė
  e zogjėve tė urtė
  qė i ushqen dhe i mban nė gji.

  Me valėt e ngrohta
  liqejt tė pėraqfojnė
  dhe nga shtati ytė
  lumejt e prishin heshtjen.

  Dielli nga lartė mashtrohet nga valėt
  perėndon me ngjyrėn e bukurisė.
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga MiLaN prej 26/8/2007, 11:07

  dashuri o ndjenje idiote
  jeten femrave ti ua ndote
  leri te shkretat te lira te jetojne
  se atehere ty do te te kuptojne
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga kiss_today prej 31/8/2007, 10:12

  Te Duash nuk eshte aq e lehte
  E lehte nuk eshte te Urresh
  Megjithese pa Urrejtje dhe Dashuri
  Nje Jete te plote nuk mund te kesh ...
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga MiLaN prej 2/9/2007, 13:04

  zemra ime rreh per ty
  une e ti nuk duhet te ishim DY
  ja qe largesia po na ndan
  larg njeri tjetrit po na mban
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga kiss_today prej 3/9/2007, 12:30

  Drita tė largėta tė shpirtit tim
  sfonde diversive bardh e zi,
  tė gjithė varrosin njė kujtim
  mallkojnė pafund njė “Unė e Ti”.
  Pse mė duhet tė lėngoj
  tė ndez cigaren pėrsėri,
  njė mik tė largėt tė kujtoj
  unė e padenja pėr dashuri?
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga MiLaN prej 8/9/2007, 13:31

  ti e padenja per dashuri
  ti je vete dashuria
  ndjenjen ti ma mesove
  me bere te mos me pelqeje me vetmia
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga kiss_today prej 8/9/2007, 16:47

  Djersė tė ftohta pėrshkojnė ballin
  lotėt s’dinė mė ku tė shkojnė,
  me vetmi do e mbys mallin
  kėto dy krahė qė s’fluturojnė
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga MiLaN prej 9/9/2007, 09:59

  lerme e dashur te te puth
  te te puth syrin, te mos nxjerre me lote
  te te puth gushen te mos ndjehesh vetem
  te te puth buzen, te jemi bashke per gjith jeten
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga kiss_today prej 10/9/2007, 09:18

  Lerme i dashur te vajtoj
  Per keto kohe qe bashke s'jemi
  Per gjithe oret e vetmise sone
  Per mundesine qe s'ekziston ...
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga MiLaN prej 12/9/2007, 18:07

  mire e dashur qaj vajto
  gjith kohen vetem jeto
  dhe me mos me dashuro
  nqse mendon se kjo mundesi nuk ekziston
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga kiss_today prej 14/9/2007, 09:01

  O shpirt qė mishėrohesh trupit

  vargonj sinjalesh nė tė,
  e kuqja – ndez ndjenjėn e turpit
  e hirtė - dashuria e parė pėr tė.
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga MiLaN prej 19/9/2007, 19:10

  zemra ime rreh per tyve
  me ke zen driten e syve
  me ler shume te te puc
  shpirtin me lumturi ma mbush
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga kiss_today prej 23/9/2007, 11:14

  Zemra jote eshte terbuar
  se rreh per personin e gabuar
  Nuk jam e denje per ndjenjat e tua
  Mekat, o shpirt, te jene per Mua...
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga MiLaN prej 25/9/2007, 19:50

  zemra eshte terbuar
  se pas teje eshte dashuruar
  mos hidh fjale te pamenduar
  qe me vone te ndihesh e penduar
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga kiss_today prej 26/9/2007, 09:52

  Mbase ke te drejte ti
  Une mundohem ta mohoj
  Ate qe quhet dashuri
  Dua ta mbys e ta harroj...

  Por kjo ndodh i dashuri im
  se jam e pafuqishme per ndryshim...
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga MiLaN prej 26/9/2007, 18:50

  ne kte nate te vone po bie shi
  sikur dhe zoti po qan per ne te dy
  sikur vuan nga ndarja jone... shiu s'pushon...

  sikur don gjurmet qe ti fshije
  ate qe kemi qene dhe s'jemi me tani
  sikur don te na tregoje... se jeta prape vazhdon...
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga kiss_today prej 27/9/2007, 09:31

  S'e di ne je gati ti
  per kete ndryshim te ri
  Une vete jam e pavendosur
  ti besoj apo zemres se marrosur...?!
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga MiLaN prej 28/9/2007, 19:58

  thone se jeta rrjedh, por e imja u ndal
  tani ne zemren time ka vetem nje mall
  malli qe me kujton ēastet me ty
  se tani nuk jam i yti as e imja je ti

  Sponsored content

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 24/5/2018, 02:30