Tri gjerat me te rendesishme te jetes ??

  Share
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Tri gjerat me te rendesishme te jetes ??

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 21/3/2009, 21:38

  dhe ju lutem vendosni siper renditjes se qe mendoni ju , por nga keto zgjidhni vetem 3 .dhe pse jne me te rendesishmet per ju ?  1) Shoqeria
  2) Leku(Paret)
  3) Karriera
  4) Familja
  5)Dashuria
  6) Shendeti
  7) Pushteti
  8) Liria
  Tjeter
  avatar
  Besa
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 260
  Data e rregjistrimit : 23/11/2007

  default Re: Tri gjerat me te rendesishme te jetes ??

  Mesazh nga Besa prej 21/3/2009, 21:44

  Shendeti
  Dashuria
  Sinqeriteti

  3 jan boll,aq edhe po kerkohen hahaha
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Tri gjerat me te rendesishme te jetes ??

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 21/3/2009, 21:48

  1-familja
  2-shendeti
  3-dashuria :D
  avatar
  Besa
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 260
  Data e rregjistrimit : 23/11/2007

  default Re: Tri gjerat me te rendesishme te jetes ??

  Mesazh nga Besa prej 21/3/2009, 21:57

  Blerta kishe me thane Blerina se u habita
  hahahahhhh mi morre 2 mua,po ta marr nje ty at te paren patjeter

  familja eshte shtylla passtaj shendeti dhe pa asnje minidyshim Dashnija valla!
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Tri gjerat me te rendesishme te jetes ??

  Mesazh nga Morena prej 21/3/2009, 22:04

  1.Familja
  2.Shendeti
  3.Shoqeria

  ☀

  Sponsored content

  default Re: Tri gjerat me te rendesishme te jetes ??

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 19/7/2018, 17:20