Cfare ju ben te lumtur?

  Share
  avatar
  Edi7
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 224
  Mosha : 38
  Vendi : europe
  Loisirs : sporti,,femrat
  Data e rregjistrimit : 13/09/2009

  default Re: Cfare ju ben te lumtur?

  Mesazh nga Edi7 prej 18/12/2009, 21:00

  familja ime
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: Cfare ju ben te lumtur?

  Mesazh nga Nike prej 18/12/2009, 22:18

  Dashurija ndaj prindve
  avatar
  Hannah
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 181
  Vendi : Shume larg...!!
  Data e rregjistrimit : 18/12/2009

  default Re: Cfare ju ben te lumtur?

  Mesazh nga Hannah prej 24/12/2009, 21:38

  Lumturi lumturi lumturi kaq e kerkuar qe na qenka....

  Asgje
  avatar
  elvio
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 24
  Data e rregjistrimit : 01/01/2010

  default Re: Cfare ju ben te lumtur?

  Mesazh nga elvio prej 2/1/2010, 11:15

  ohu sa me duhet te them

  por me mjafojne,perderisa e ndiej lumturine

  shendeti im-i familjes-i te gjitheve mbare
  avatar
  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Cfare ju ben te lumtur?

  Mesazh nga roby prej 2/1/2010, 13:41

  mvaret se per cfare lumutire flasim..edhe nej fjale e vogel te ben te lumtur...
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: Cfare ju ben te lumtur?

  Mesazh nga Nike prej 2/1/2010, 13:42

  Buzqeshja e femijve
  avatar
  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Cfare ju ben te lumtur?

  Mesazh nga roby prej 2/1/2010, 13:44

  cetesia shpirterore
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: Cfare ju ben te lumtur?

  Mesazh nga Nike prej 2/1/2010, 21:54

  Drejtesija
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Cfare ju ben te lumtur?

  Mesazh nga stavri prej 3/1/2010, 10:07

  per momentin asgje sme ben te lumture
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Cfare ju ben te lumtur?

  Mesazh nga Morena prej 3/1/2010, 10:25

  Familja, shoqeria,e shume tejera!
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Cfare ju ben te lumtur?

  Mesazh nga stavri prej 4/1/2010, 13:53

  vec pija kur bohem tap ateher jom i lumtur se nuk e vras mendjen per asgje:P
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Cfare ju ben te lumtur?

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 5/1/2010, 15:34

  leket besa
  avatar
  Edi7
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 224
  Mosha : 38
  Vendi : europe
  Loisirs : sporti,,femrat
  Data e rregjistrimit : 13/09/2009

  default Re: Cfare ju ben te lumtur?

  Mesazh nga Edi7 prej 5/1/2010, 20:35

  wiski te ben ne qejf
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Cfare ju ben te lumtur?

  Mesazh nga Morena prej 6/1/2010, 09:33

  ``Blerta`` shkruajti:leket besa
  hahahahahah nuk sjellin lumturin jo mi kom that
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: Cfare ju ben te lumtur?

  Mesazh nga >> TeLi << prej 6/1/2010, 10:06

  s'e ka keq ajo komthata e morenes hahahahaha por leket s'po kane vlere moj, euro pak mat' mira
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: Cfare ju ben te lumtur?

  Mesazh nga Nike prej 6/1/2010, 10:37

  krenarija edhe sinqeriteti
  avatar
  Edi7
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 224
  Mosha : 38
  Vendi : europe
  Loisirs : sporti,,femrat
  Data e rregjistrimit : 13/09/2009

  default Re: Cfare ju ben te lumtur?

  Mesazh nga Edi7 prej 7/1/2010, 17:37

  familja ime
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Cfare ju ben te lumtur?

  Mesazh nga Morena prej 7/1/2010, 22:13

  Te-Li shkruajti:s'e ka keq ajo komthata e morenes hahahahaha por leket s'po kane vlere moj, euro pak mat' mira
  Sjan aqe te rendesishme jo

  Njerzit e mi !
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Cfare ju ben te lumtur?

  Mesazh nga MiLaN prej 10/1/2010, 03:38

  me ju thene te drejten per momentin me duhet i cik jet pepsi qe dmth: akool, sex & money :D:D:D
  kur te merzitem me kto :D kalojme te sinqeriteti, dashuria e gjojna te tilla si kto :D
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Cfare ju ben te lumtur?

  Mesazh nga Ardhmeria prej 10/1/2010, 06:56

  Realiteti dhe drejtesia
  dhe ata qe i kam gjithmon ne Zemer
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Cfare ju ben te lumtur?

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 10/1/2010, 13:04

  nje nate romantike


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Cfare ju ben te lumtur?

  Mesazh nga roby prej 12/1/2010, 19:01

  nje gjest i vogel...gjdo gje
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: Cfare ju ben te lumtur?

  Mesazh nga Nike prej 12/1/2010, 21:12

  Nje buzqeshje e femijve...
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Cfare ju ben te lumtur?

  Mesazh nga MiLaN prej 13/1/2010, 00:21

  100000000 €
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Cfare ju ben te lumtur?

  Mesazh nga Ardhmeria prej 13/1/2010, 00:38

  MiLaN shkruajti:100000000 €
  dhe nje cekic ne kok ndryshe nuk ngopet Shqiptari

  lumturia dhe jeta e qet

  Sponsored content

  default Re: Cfare ju ben te lumtur?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/6/2018, 18:14