Cfare ju ben te lumtur?

  Share
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: Cfare ju ben te lumtur?

  Mesazh nga Nike prej 13/1/2010, 00:41

  Drejtsija,realiteti,dashurija,shendeti nuk caj koken per asgje tjer
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Cfare ju ben te lumtur?

  Mesazh nga MiLaN prej 13/1/2010, 00:43

  leku thone nuk eshte i rendesishem per lumturine e dikujt por... por luan nje rol te rendesishem per arritjen e saj
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Cfare ju ben te lumtur?

  Mesazh nga Ardhmeria prej 13/1/2010, 00:47

  buk e kryp dhe kjo qe jam me ben me te lumtur se sa leku
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: Cfare ju ben te lumtur?

  Mesazh nga Nike prej 13/1/2010, 00:50

  Familja ime
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Cfare ju ben te lumtur?

  Mesazh nga MiLaN prej 13/1/2010, 00:51

  respektoj mendimet tuaja... ato qe thoni ju eshte normale qe na bejne te lumtur :) po edhe pak € nuk do ishte keq me i pas :D
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Cfare ju ben te lumtur?

  Mesazh nga Ardhmeria prej 13/1/2010, 12:43

  qetesia shpirterore
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Cfare ju ben te lumtur?

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 13/1/2010, 16:09

  milani
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Cfare ju ben te lumtur?

  Mesazh nga Morena prej 13/1/2010, 16:34

  Buzqeshja e cunit tim
  avatar
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 28
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: Cfare ju ben te lumtur?

  Mesazh nga sandra prej 26/2/2010, 16:12

  JETA........DASHURIJA...SEKSI....NATYRA........SINQERITETI I NJERZVE........LUMTURIJA......FAMILJA......SHOQERIJA.....
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: Cfare ju ben te lumtur?

  Mesazh nga >> TeLi << prej 26/2/2010, 16:27

  te gjitha qe i tha sandra ne perjashtim te sexit qe e zavendsoj vetem me dashuri
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Cfare ju ben te lumtur?

  Mesazh nga Ardhmeria prej 26/2/2010, 17:38

  Jeta ime per te Ardhmen
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: Cfare ju ben te lumtur?

  Mesazh nga Nike prej 26/2/2010, 19:30

  Pranija e dikujt edhe bisedat e miqve
  avatar
  BeLti
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 476
  Vendi : Mitrovicė
  Puna : NET Caffe
  Data e rregjistrimit : 24/02/2010

  default Re: Cfare ju ben te lumtur?

  Mesazh nga BeLti prej 2/3/2010, 22:42

  Te lumtur me ben.. Te jetoj i lumtur ne mesin e personave me te dashur qe kam, e cila ka emrin "FAMILJE".
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Cfare ju ben te lumtur?

  Mesazh nga Ardhmeria prej 3/3/2010, 00:26

  familja ime e ngusht qe jam duke jetuar me ta
  avatar
  BeLti
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 476
  Vendi : Mitrovicė
  Puna : NET Caffe
  Data e rregjistrimit : 24/02/2010

  default Re: Cfare ju ben te lumtur?

  Mesazh nga BeLti prej 3/3/2010, 20:03

  Familja ime, dhe te gjithe njerzit qe i dua!
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Cfare ju ben te lumtur?

  Mesazh nga Ardhmeria prej 3/3/2010, 22:14

  Siq jam duke Jetuar tani
  avatar
  LyricalGirL
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 75
  Mosha : 26
  Vendi : Kosove
  Data e rregjistrimit : 03/03/2010

  default Re: Cfare ju ben te lumtur?

  Mesazh nga LyricalGirL prej 4/3/2010, 08:30

  Cdo gje me kuptim te bukur me bene te ndihem e lumtur
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: Cfare ju ben te lumtur?

  Mesazh nga >> TeLi << prej 4/3/2010, 08:33

  ^perderisa jam ne forum e kam nje ndjenje te mire per ata postues/e qe shkruajne , postojne dhe leshojne shume paaaaaak gabime drejtshkrimore, rrespekt te posaēem kam per ta
  avatar
  LyricalGirL
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 75
  Mosha : 26
  Vendi : Kosove
  Data e rregjistrimit : 03/03/2010

  default Re: Cfare ju ben te lumtur?

  Mesazh nga LyricalGirL prej 4/3/2010, 08:34

  Kur shohe dikend qe eshte i-e lumtur patjeter qe edhe une jam e lumtur
  avatar
  e pamposhtura
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 154
  Data e rregjistrimit : 24/09/2009

  default Re: Cfare ju ben te lumtur?

  Mesazh nga e pamposhtura prej 4/3/2010, 09:27

  Familja ime, ajo eshte lumturia ime.
  avatar
  LyricalGirL
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 75
  Mosha : 26
  Vendi : Kosove
  Data e rregjistrimit : 03/03/2010

  default Re: Cfare ju ben te lumtur?

  Mesazh nga LyricalGirL prej 4/3/2010, 09:28

  Lumturia e te tjereve ma shton edhe me teper lumturin edhe pse une cdo here jam e gezueshme
  avatar
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 28
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: Cfare ju ben te lumtur?

  Mesazh nga sandra prej 4/3/2010, 11:42

  familja dhe mbi te gjitha dashurija.
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: Cfare ju ben te lumtur?

  Mesazh nga >> TeLi << prej 4/3/2010, 11:43

  dashuria por mbi te gjitha familja
  avatar
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 28
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: Cfare ju ben te lumtur?

  Mesazh nga sandra prej 4/3/2010, 11:44

  hahahahahahahah
  avatar
  lola.vet
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 241
  Data e rregjistrimit : 23/01/2010

  default Re: Cfare ju ben te lumtur?

  Mesazh nga lola.vet prej 4/3/2010, 12:29

  Gjdo gje e mir me ben te lumtur

  Sponsored content

  default Re: Cfare ju ben te lumtur?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 19/7/2018, 17:33