cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Share
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 21/3/2009, 21:42

  prsh kur jeni te merzitur ca keni qef te beni qe te qetesoheni???
  avatar
  Besa
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 260
  Data e rregjistrimit : 23/11/2007

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga Besa prej 21/3/2009, 21:46

  mhhhh

  Forumi "Bota Juaj"

  ketu gjej pak qetesi,nese nuk ka miq iki Sad dal ne mal 🇳🇴
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 21/3/2009, 21:47

  ehh uroj te mos jesh tani e merzitur
  avatar
  Besa
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 260
  Data e rregjistrimit : 23/11/2007

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga Besa prej 21/3/2009, 21:50

  flm shumė njeashtu Blertė
  provojeni kete ilaq dhe binduni edhe ju vet

  menyra e perdorimit

  tri here ne dite mbas bukes kuptohet :roll:
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 21/3/2009, 21:54

  eh ketu jam cdo dit dhe une besa ..edhe un qetesohem me miqte ne net sadopak
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga Morena prej 21/3/2009, 22:12

  Te dal me shoqet dhe kur jam ne shtepi degjoj muzik :cig
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 9/4/2009, 15:12

  varet ka shum menyra per te kaluar merzine ...skam ndonje menyr te vecante
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga skifter prej 23/4/2009, 19:23

  ndegjoj muzik te let
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga Morena prej 24/4/2009, 05:50

  :sleep:
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga skifter prej 25/4/2009, 10:23

  un kur tejom i murzitur ndegjoj muzik dhe ose lexoj
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 6/5/2009, 11:49

  hmmm ngaterrohem me ke te kem afer :rraf:

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga Vizitor prej 7/5/2009, 10:06

  pi shumé alkol !!
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga Ardhmeria prej 15/6/2009, 06:53

  muzika
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga shaban cakolli prej 15/6/2009, 08:47

  :sleep: :sleep:
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga Ardhmeria prej 19/6/2009, 07:44

  muzika :happ:
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga shaban cakolli prej 19/6/2009, 09:54

  po muzika,shetite,..........
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 19/6/2009, 09:57

  te dal me biciklete


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga Ardhmeria prej 25/6/2009, 07:02

  muzika
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga shaban cakolli prej 25/6/2009, 11:30

  optimizmi
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga Ardhmeria prej 25/6/2009, 12:18

  muzika :happ:
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 25/6/2009, 17:57

  Sad Sad
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga shaban cakolli prej 25/6/2009, 21:46

  :8)
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga Ardhmeria prej 26/6/2009, 06:33

  muzika
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 26/6/2009, 08:38

  asgje sma hek merzin deri sa te ik vete ;D
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga Ardhmeria prej 26/6/2009, 08:57

  muzika

  Sponsored content

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 19/7/2018, 17:28