cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Share
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga shaban cakolli prej 26/6/2009, 10:57

  nuk paska ilaqe shkreta merzi Sad
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga Ardhmeria prej 1/7/2009, 07:45

  muzika
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga shaban cakolli prej 7/7/2009, 13:24

  mire,po them edhe une muzika,por Sad
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga skifter prej 7/7/2009, 13:26

  lexim
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga Ardhmeria prej 8/7/2009, 06:35

  Muzika dhe shetitja ne Natyr
  avatar
  Erėza
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 298
  Vendi : Ne mes te luleve
  Data e rregjistrimit : 05/12/2008

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga Erėza prej 8/7/2009, 06:41

  kafja dhe muzika
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga Ardhmeria prej 9/7/2009, 06:46

  muzika dhe shetitja ne Natyr
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga skifter prej 9/7/2009, 11:48

  lexim
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga shaban cakolli prej 9/7/2009, 12:33

  hiq valla nuk po gjendet ilaq
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga Ardhmeria prej 17/7/2009, 06:12

  muzika :ne qef:
  avatar
  Hannah
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 181
  Vendi : Shume larg...!!
  Data e rregjistrimit : 18/12/2009

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga Hannah prej 22/12/2009, 23:33

  Muzika,leximi...
  avatar
  Edi7
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 224
  Mosha : 38
  Vendi : europe
  Loisirs : sporti,,femrat
  Data e rregjistrimit : 13/09/2009

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga Edi7 prej 22/12/2009, 23:51

  muzika
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga Morena prej 23/12/2009, 11:45

  Dal me shoqen,nqs jan me shtepi muzika !
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga Ardhmeria prej 23/12/2009, 11:48

  Muzika-esht vaji dhe gezimi i njeriut prandaj muziken e kam ne Zemer ne te gjitha situatat
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga Nike prej 23/12/2009, 13:55

  Muzika, shetitja , edhe cigarja mikja ime
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga Ardhmeria prej 23/12/2009, 14:10

  Muzika
  avatar
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 28
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga sandra prej 26/2/2010, 16:13

  kafeja cigarja muzika dhe nje foto.
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga Ardhmeria prej 26/2/2010, 16:17

  Muzika dhe kafja
  avatar
  BeLti
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 476
  Vendi : Mitrovicė
  Puna : NET Caffe
  Data e rregjistrimit : 24/02/2010

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga BeLti prej 2/3/2010, 22:43

  Nese osht nje merzi e madhe EXTREME, as ilaci si del ne ndihme!
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga Ardhmeria prej 2/3/2010, 22:45

  Muzika
  avatar
  BeLti
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 476
  Vendi : Mitrovicė
  Puna : NET Caffe
  Data e rregjistrimit : 24/02/2010

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga BeLti prej 2/3/2010, 22:45

  Ilaci i merzis quhet "DASHURI"
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga Ardhmeria prej 2/3/2010, 22:46

  Muzika
  avatar
  e pamposhtura
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 154
  Data e rregjistrimit : 24/09/2009

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga e pamposhtura prej 2/3/2010, 22:47

  Libri me ndihmon shume qe ta largoj merzin.
  avatar
  BeLti
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 476
  Vendi : Mitrovicė
  Puna : NET Caffe
  Data e rregjistrimit : 24/02/2010

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga BeLti prej 2/3/2010, 22:48

  Qetesia
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga Ardhmeria prej 2/3/2010, 23:16

  Muzika

  Sponsored content

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 16/7/2018, 04:32