cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Share
  avatar
  BeLti
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 476
  Vendi : Mitrovicė
  Puna : NET Caffe
  Data e rregjistrimit : 24/02/2010

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga BeLti prej 2/3/2010, 23:29

  Qetesia!
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga Ardhmeria prej 3/3/2010, 01:48

  Muzika-esht vaji dhe gezimi i njeriut prandaj muziken e kam ne Zemer ne te gjitha situatat
  avatar
  BeLti
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 476
  Vendi : Mitrovicė
  Puna : NET Caffe
  Data e rregjistrimit : 24/02/2010

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga BeLti prej 3/3/2010, 18:16

  DASHURIA!
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga Ardhmeria prej 3/3/2010, 23:01

  Muzika-Leximi
  avatar
  LyricalGirL
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 75
  Mosha : 26
  Vendi : Kosove
  Data e rregjistrimit : 03/03/2010

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga LyricalGirL prej 4/3/2010, 08:44

  Kur jam e merzitur ilaqi me i mire per mua eshte shoqeria, sepse ata jan qe me bejne te lumtur dhe me plote buzeqeshje
  avatar
  BeLti
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 476
  Vendi : Mitrovicė
  Puna : NET Caffe
  Data e rregjistrimit : 24/02/2010

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga BeLti prej 4/3/2010, 13:54

  dashuria!
  avatar
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 28
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga sandra prej 8/3/2010, 16:50

  AMORE-------------
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga >> TeLi << prej 8/3/2010, 16:59

  Teli .....i gitares!
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga Nike prej 8/3/2010, 17:28

  Vetmija
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga Ardhmeria prej 8/3/2010, 23:49

  Muzika dhe leximi
  avatar
  e pamposhtura
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 154
  Data e rregjistrimit : 24/09/2009

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga e pamposhtura prej 9/3/2010, 08:11

  Libri, per mua se paku libri eshte ai i cili ma largon merzia, dhe per momentin jam duke e lexuar librin e Dan Bruwn "Simboli i Humbur" dhe ju kisha keshilluar ata te cilet se kan lexuar ende ta marrin sa me par se eshte nje liber i mrekullueshem.
  avatar
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 28
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga sandra prej 9/3/2010, 09:56

  me trego se per qfar beht fjal
  ashtu si thua ti me duket liber i mir
  ama vetem me trego se edhe uen jam ni adhuruse e librave romaneve ma shum.
  avatar
  e pamposhtura
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 154
  Data e rregjistrimit : 24/09/2009

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga e pamposhtura prej 9/3/2010, 15:17

  Nese e ke lexuar " Kodi i Da Vincit" ateher e ke te leht ta kuptosh se per qfar behet fjal.


  Prap per mua ilaqi me i mire e merzis eshte LIBRI
  avatar
  elhamiu
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 173
  Mosha : 31
  Data e rregjistrimit : 21/07/2009

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga elhamiu prej 9/3/2010, 15:22

  merzi jam nuk heq dot , veq personi qe dua
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga Nike prej 9/3/2010, 18:23

  Muzika,cigarja ,shetitja,vetmijaaaaa
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga Morena prej 9/3/2010, 18:50

  Muzika ,vetemija!
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga >> TeLi << prej 9/3/2010, 18:58

  shetitja jasht qytetit!
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga Ardhmeria prej 9/3/2010, 22:27

  Muzika dhe leximi
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga Morena prej 10/3/2010, 18:31

  Muzika
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga Ardhmeria prej 10/3/2010, 21:43

  shetitja ne qetesi
  avatar
  e pamposhtura
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 154
  Data e rregjistrimit : 24/09/2009

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga e pamposhtura prej 11/3/2010, 11:48

  Libri dhe vetem libri eshte ai i cili me largon nga merzia dhe me ben shum shoqeri.
  Tani jam duke e lexuar librin "Engjej dhe Djaj" autor Dan Brown.
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga shaban cakolli prej 11/3/2010, 11:55

  LIBRI DHE MUZIKA
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga Ardhmeria prej 11/3/2010, 12:48

  Muzika dhe leximi
  avatar
  Erėza
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 298
  Vendi : Ne mes te luleve
  Data e rregjistrimit : 05/12/2008

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga Erėza prej 11/3/2010, 12:52

  Kafja dhe shetitja ne pyll
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 11/3/2010, 14:51

  3 redbulla resht..

  Sponsored content

  default Re: cili esht ilaci juaj i ((merzis))

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/6/2018, 18:11