vargje dashurie

  Share
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga kiss_today prej 20/4/2008, 17:17

  Stavri mire e ke yllo. Je cun per se mbari. ja nje super kiss per ty (K)
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga stavri prej 20/4/2008, 17:25

  flm kisso per cfare ke shkrujt

  je ti pa behem dhe une persembari

  nje kiss te fort dhe une per ty
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga kiss_today prej 20/4/2008, 17:30

  jo mo ... hahahahahaha
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga stavri prej 20/4/2008, 17:31

  vallai po kisso..... edi ti qe une spara rrej kur fle gjume :D
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga kiss_today prej 20/4/2008, 17:32

  po po, sidomos kur fle gjate sherbimit hahahahaha :D
  avatar
  Bardh
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 403
  Data e rregjistrimit : 09/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga Bardh prej 21/4/2008, 01:20

  morena shkruajti:Bardhi sa vargje te bukra yeah

  morena mė erdh keq t'a prishja vazhdimin e vargjeve, :D ju ėmbėlsova pak me torte.

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga Vizitor prej 21/4/2008, 07:12

  Bardh shkruajti:
  morena shkruajti:Bardhi sa vargje te bukra yeah

  morena mė erdh keq t'a prishja vazhdimin e vargjeve, :D ju ėmbėlsova pak me torte.
  gezuar
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 21/4/2008, 09:36

  Me yjet flas....
  dua zemren time ta cliroj
  ju thashe si nuk mundeni ju pa qiellin
  ashtu dhe un pa ty smund te jetoj
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga kiss_today prej 21/4/2008, 10:23

  Si engjell je ti
  Si emri qe mban
  Te dua me shpirt
  Kur s'te kam
  Xemla qan :baci: :laj: :lov:
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 21/4/2008, 10:46

  syte e tu shkelqejne me dashuri te madhe
  e trupi yt dridhet e dridhet
  ka frike se mos mbete vetem....
  pash token e qiellin
  pash dashurine e vertete
  edhe nese vdes kujtome,,,,,
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga kiss_today prej 21/5/2008, 10:50

  Mbi krahet e nje engjelli te bukur
  Te dergoj nje puthje te thelle
  E nese s'e di kush ta ka derguar
  E ke nga zemra ime,
  nga dashuria ime "e verbuar"
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga stavri prej 21/5/2008, 16:59

  Sa fusha e male E fshehin dashurin ton,Sa lumenje na bllokojn,Sa Hapsira ne mes nesh egzistojn.Me Trup gjinedemi larg Por me shpirt jemi bashk,Nje zemer zoti ma ka dhuruar e vetem ty ta kam dhuruar,Asgje Smund te na e ndal te mos jemi bashk zemer
  Vetem Vdekja....

  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 21/5/2008, 17:33

  shum e bukur stavri :silent:

  kete trendafil ty ta :lule:
  DHUROJ
  meqe shume te dua dhe
  TE DASHUROJ
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga stavri prej 21/5/2008, 18:00

  flm njona :lov:

  kto birra ty ti gezuar dhuroj

  qe te beje tap

  qe ti ta besosh

  se une ty te dashuroj

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga Vizitor prej 21/5/2008, 18:25

  :D :D une buzqeshje te dhuroj

  se dashuria me maroj
  nuk e di ku me shkoj
  iku e me harroj
  ku me ike te raft pika
  Sad lotet me pikojn pika pika

  e kom qa eeeeeeeee jom e tmershme per poezi :pool:
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 21/5/2008, 18:28

  hahaha shum e bukur moren
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 21/5/2008, 18:30

  Nese je penduar,
  mos e mallko fatin,
  se zoti eshte i madh,
  e ta fal mekatin.:D:D:D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga stavri prej 21/5/2008, 18:30

  dashuri moj dashuri
  pse ma le kete ne vetmi
  ishe e bukur dhe e embel
  mos vall e le
  se u trembe ne enderr

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga Vizitor prej 21/5/2008, 20:42

  keshtu ka qen e shkruajtur ndoshta
  qe une e ti te jetojm te ndare
  larg nga njeri tjetri me vuajtje
  edhe asnjehere me u pare
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga stavri prej 21/5/2008, 21:05

  ke te drejt per kto qe thua
  por sjan te verteta per mua
  do te shihemi ne ne enderr
  dhe aty do bej parmenden


  eshte fjala nga krahina ime parmenda
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 21/5/2008, 21:19

  Kam filluar per ty te mendoj gjate sa dhe gjumi po me merr inat, po cti bej ketij gjumi tekanjos un mendoj per ty ai behet xheloz..........!!!!!!!
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga stavri prej 21/5/2008, 21:24

  :silent: vargje dashuri ne heshtje per ty
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 21/5/2008, 21:29

  🇩🇪
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga stavri prej 21/5/2008, 21:38

  :lov: 🇩🇪

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga Vizitor prej 22/5/2008, 15:31

  Gjithcka mbaron ashtu si fillon
  jeten do vazhdoj plaget do i sheroj
  ty qe dikur te desha do te harroj
  jeto rrugve te humbura
  thirr njerez pa emer
  duaj pa ndjenja
  dashuro pa zemer

  Sponsored content

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/5/2018, 07:09