vargje dashurie

  Share
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga stavri prej 22/5/2008, 16:13

  vargje shume te bukura

  vargje me nje bote te madhe

  nga thellesia e zemres :D
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 2/6/2008, 13:22

  nese kete nate gjume sdo te kesh
  atehere per mua mendo
  dhe une do jem aty prane tejet
  zgjat krahet dhe me perqafo
  me puthje do te te mbuloj
  derisa mengjesi te agoje
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 12/6/2008, 18:00

  Ne zemren time kur hyre deren ta hapa une, mos u mundo te dalesh shpirt se celesin e kam une....


  Kurr mos e fal zemren per asnje qmim vetem nese dikush ta jep per ndrrim kur e don dike duaje me te vertet por mos e tradhto se e lendon per jet .
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga stavri prej 12/6/2008, 18:02

  sma ha mendja te te dali nga zemra njona dhe sikur te duash ti

  sidomos me kaq pasion sa i ke shkruar ti
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 12/6/2008, 18:05

  ouuuuuuuuuuuuuuuuu nejse stavri
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga stavri prej 12/6/2008, 18:07

  pse u habite moj njona???

  ato ishin vargjet e tua dhe une thjesht dhash nje mendim si spektator por se jane me realitet arto fjalet e tua apo eshte thjesht poezi une zdo gjo sepse sjam fallxhor
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 12/6/2008, 18:08

  ok pra spo them gjeee por mos thuaj se si them me zemer se ti sje une je ti
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 12/6/2008, 18:12

  Pse e denon vetėn dhe mua?
  Pse e fik dashurinė qe e dua?
  Pse e shkel fjalėn qe ėshte?
  Pse sod me urren mua?
  Kur e din se sa Tė DUA..

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga Vizitor prej 12/6/2008, 18:14

  E heshtur ne vetmi me kalon koha
  nje tingull i kenges me percjell
  mendimet e mia dhe dashurin
  qe thell ne shpirt i ndjej.

  Kjo koh qe kalon e nuk me flet
  eshte e veshtir per mua
  nuk e di ku gjendesh
  e c'far mendon
  por edhe ne keto caste
  zemra vec ty te don ..  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga stavri prej 12/6/2008, 18:16

  eeeeeeeeeeeeeee

  pse dhe une sjam i aft te lidh disa fjal me rime

  me ka bo zoti cik te trash nga kjo ane

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga Vizitor prej 12/6/2008, 18:16

  [quote="NjOnA"]Ne zemren time kur hyre deren ta hapa une, mos u mundo te dalesh shpirt se celesin e kam une....


  :roll: Shum e bukur kjo ylli :8)
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 12/6/2008, 18:17

  eh edi mi

  gjithsesi flm nga ty zemra kiss

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga Vizitor prej 12/6/2008, 18:17

  stavri shkruajti:eeeeeeeeeeeeeee

  pse dhe une sjam i aft te lidh disa fjal me rime

  me ka bo zoti cik te trash nga kjo ane
  boj na nje poezi ti re mjaft derr derr aty
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga stavri prej 12/6/2008, 18:18

  nuk lidh dote fjalet morena une merrem me teper me vepra se sa me shkrime dhe poezira
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 12/6/2008, 18:19

  po ktu kshu jan kushtet dmth te merremi vesh me shkrime :D se me vepra edi qe skemi mundesi
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga stavri prej 12/6/2008, 18:20

  por poezia ka nje fare rime por une sjam i afet ta bej ket gje qe te boj poezin e bukur
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 12/6/2008, 18:20

  Si po ndjehesh sonte qe afer sme ke
  Si po te kalon nata kur me mua nuk je
  Si po te rrin te qeta ato buzet tua
  Si po te duron zemra pa me then te dua.


  per ty stavriiii

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga Vizitor prej 12/6/2008, 18:25

  Thuaj te verteten,
  mos krio ide,e magjinat
  thuaj ate cka ndjen per mua
  se une shum te dua.

  Thuaj te verteten
  nje kopliment apo nje refuzim
  por nese thua te dua
  do jesh shpirti ime.

  Thuaj te verteten
  te mire apo te keqe
  nese do te me shuash
  dashurin time ndaj teje
  hajt e merma jeten.


  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga stavri prej 12/6/2008, 18:32

  NjOnA shkruajti:Si po ndjehesh sonte qe afer sme ke
  Si po te kalon nata kur me mua nuk je
  Si po te rrin te qeta ato buzet tua
  Si po te duron zemra pa me then te dua.


  per ty stavriiii

  per mua????? me shte dedikuar poezia apo ma dhe ket poezi qe ta nise une??
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 12/6/2008, 18:33

  them se e para :P
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga stavri prej 12/6/2008, 18:36

  nga ana jote?
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 12/6/2008, 18:52

  po praaaaaaaaaa


  i pranon ti ato vargje?
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga stavri prej 12/6/2008, 18:53

  me kenaqesi nese dalin nga zemra

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga Vizitor prej 13/6/2008, 06:41

  Nuk e di cfar ti mendon,
  nuk e di nga jeta cfar kerkon,
  nuk e di cfar te pelqen,
  nuk e di per mua cfar ndjen?  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 13/6/2008, 06:44

  po ty morena a te dalin nga zemra apo nga themra? :qesh:

  Sponsored content

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 18/6/2018, 13:07