vargje dashurie

  Share
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 13/5/2009, 17:33

  te putha ballin te te bekoja prane vetes
  te putha synin mos te te largoj prej meje
  ta putha buzen qe pa ty sjetoj
  ta hangsha zemren o zot sa te dashuroj
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga Morena prej 14/5/2009, 17:33

  Te duash pa mbarim,keshtu duhet te jete,
  te duash pa pas kushte,te jesh i paster vete,
  te duash dhe te japesh cdo gje qe brenda ke,
  te duash dhe te marresh,te jesh ajo qe je!

  Te duash dhe te ndash,te ndash pa patur cmire,
  asnje te mos pengosh,te gjithe jemi te lire,
  asnje nga ne se ka te drejten e roberimit,
  asnje nga ne nuk eshte nje preh e skllaverimit...

  Te duash pa meshire,te duash pa pengesa,
  te duash cdo njeri,mos prit te te bejne ftesa,
  te duash ti vetveten,atehere arrin te duash,
  te duash dashurine dhe kurre ti te mos vuash...!
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga skifter prej 22/5/2009, 21:10

  un te dua me zemer dhe shpirt
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga shaban cakolli prej 22/5/2009, 22:26

  bekimi yt
  sa me ofron
  zemra thell te ka thithe
  dhe vetem ty te don

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga Vizitor prej 23/5/2009, 19:33

  Veshtir te duash
  veshtir t'mos duash
  veshtir ta ndertosh
  nje ēerdhe pa ty
  por mos u 'pendo tash,
  se nje tjeter kam perbri

  eshte shume vone per pendes
  se gjithēka ka marr fund
  por mos mendo se te harroj
  se ēdo nate ne gjume
  se ēdo nate ne enderr
  ti je me mua dhe nuk
  ma heq dot dhembjen
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga shaban cakolli prej 24/5/2009, 15:16

  mos mė le
  nė pėrmallim
  nuk shpėton
  nga loti im
  e gjithė bota
  le tė rrėnohet
  pa ty kot
  se nuk jetohet
  herė po vjen
  herė po shkon
  vetėm ti mund
  mė shpėton
  ardhmėrinė nė e paq dritė
  mos harro shpėto njė shpirt.
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga Morena prej 24/5/2009, 19:43

  Duke te pritur ty ne endrat e mia,
  per te folur per parajsen tone,
  me thuaj qe do te jesh atje.
  Duke lundruar pergjate bregut te lumit,
  duke jetuar boten tone te vertet,
  me thuaj qe do te jesh atje.
  Duke fluturuar mbi valet e qeta te detit,
  duke shijuar dashurine tone te sinqert,
  me thuaj qe do te jesh atje.
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 30/5/2009, 04:22

  pooooooo atje jam ;D
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga shaban cakolli prej 30/5/2009, 19:10

  do te digjem si qiri
  vetem te te jem me ty
  me thuaj e imja je
  dhe ketu,dhe atje :x :hart:
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 2/6/2009, 06:32

  weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ;D
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga shaban cakolli prej 2/6/2009, 11:24

  shkodranja-yll shkrou:weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ;D

  Kam pershtypjen se te pelqyan vargjet znj.
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga skifter prej 3/6/2009, 08:53

  bon bon
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 4/6/2009, 05:59

  ehe me pelqejne me raste ;D
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 4/6/2009, 18:32

  Njė ditė pa ty, ėshtė si njė ditė pa diell
  Njė mbrėmje pa ty, ėshtė si njė natė pa yje
  Njė orė pa ty ėshtė si njė jetė pa ndjenja
  Njė minut pa ty, ėshtė sikur nė atė mitut mos kisha lind
  Njė sekond pa ty, ėshtė sikur mos tė mė rrahė zemra...!

  ◊◊◊◊


  Ti je ajri qė unė marr frymė
  flladi qė mė pėrkėdhel
  Dielli qė mė ngroh
  Ylli qė mė shoqėron
  Hėna qė mė ndriēon jetėn time...!

  ♥♥♥

  S'mundem tė mendoj diēka mė tė mirė nė jetė
  Se tė dashuroj, tė kem afėr, tė ledhatoj
  Tė ndjej puthjet e tua, tė ndjejė ngrohtėsinė tėnde
  S'mundem tė mendoj diēka mė tė mirė nė jetė
  Veē se ti tė jesh i imi ditė e natė pėr mijra vjet...!

  ◊◊◊◊

  Kur mendoj pėr ty
  Ethe shpirti mė lėshonmendoj pėr gjėnė mė tė bukur
  mendoj pėr dashurinė tonė...!
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga skifter prej 4/6/2009, 19:03

  ah dashuri dhe dashuri po hiq nuk bon pa ty hahaha
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga shaban cakolli prej 4/6/2009, 21:33

  shkodranja-yll shkrou:ehe me pelqejne me raste ;D
  Mos na e perqesh krijimtarine
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga skifter prej 5/6/2009, 16:05

  dashuri oj dashuri nuk asht jeta asgjo pa ty
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga shaban cakolli prej 5/6/2009, 16:11

  me dogji
  flaka
  me barera u sherova
  me dogj dashuria
  sot e ate dite lengova
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 6/6/2009, 09:07

  Hape zemren te hy brenda
  Mbylle shpejt se u qmnda
  Dora shkruan zemra dikton
  Ktheje sms nese me don
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga skifter prej 6/6/2009, 09:10

  tu lumt bletra Laughing
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga shaban cakolli prej 6/6/2009, 14:44

  zemren une
  po e hap
  por nuk dua
  nga kjo te dalsh
  sms,perse me te shkrua
  eja tani jeto me mua :hart:
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga skifter prej 7/6/2009, 08:16

  hape zemren te hy mrenda
  mbylle shpejt se u qmanda
  blerta bravo
  :hart: :hart:
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga shaban cakolli prej 7/6/2009, 11:23

  me eshte bere jeta
  pa ty si burg
  te kerkova nuk te gjeta
  :hart: me thuaj ku je zhduk?
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 22/6/2009, 07:37

  yyyyyyyyyyy
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga shaban cakolli prej 22/6/2009, 10:04

  kam nje py<etje

  une per ty
  cka do thote
  kjo shkronja y?

  YYYYYYYYY

  Sponsored content

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/5/2018, 07:07