vargje dashurie

  Share
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 22/6/2009, 13:02

  sa e bukur mreselenese ;D
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga shaban cakolli prej 27/6/2009, 17:44

  po mbreselense Sad
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga Morena prej 27/6/2009, 19:26

  Do te shkruaj per dashurine
  Dashuria eshte Hyjni
  Ajo te ben engjell, te kthen ne Perendi
  Te ben te qeshesh si nje femij
  Te rremben ne kthetrat e saj
  Te perplas ne flaket me djaij.


  Dashuria eshte dashuri
  Jane zemra qe digjen
  Jane buze qe puthen, pervelohen
  Jane shpirtra qe si muzgu i diellit
  trazohen dhe flakerohen.


  Do ti shkruaj dhe kendoj dashurise
  Kendoni dhe ju, shkruani bashke me mua
  Dashuria ka te njejtat ndjenja
  Si per ty dhe per mua
  Te dua, eshte fjale e zjarrt
  Te puthesh eshte dashuri
  Te dashurosh eshte cmenduri!
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 28/6/2009, 10:15

  Morena shkruajti:Do te shkruaj per dashurine
  Dashuria eshte Hyjni
  Ajo te ben engjell, te kthen ne Perendi
  Te ben te qeshesh si nje femij
  Te rremben ne kthetrat e saj
  Te perplas ne flaket me djaij.


  Dashuria eshte dashuri
  Jane zemra qe digjen
  Jane buze qe puthen, pervelohen
  Jane shpirtra qe si muzgu i diellit
  trazohen dhe flakerohen.


  Do ti shkruaj dhe kendoj dashurise
  Kendoni dhe ju, shkruani bashke me mua
  Dashuria ka te njejtat ndjenja
  Si per ty dhe per mua
  Te dua, eshte fjale e zjarrt
  Te puthesh eshte dashuri
  Te dashurosh eshte cmenduri!

  :D:D
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga shaban cakolli prej 28/6/2009, 10:23

  Dashuri nuk mund te quhen
  fjalet e shkruara ne leter
  dashuri nuk mund te quhen
  enderrat qe gjate nates treten
  dashuri nuk mund te quhet
  diqka qe nuk shijohet dhe nuk preket.
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 29/6/2009, 07:07

  sdi m shkru per dashurine ose me mir sdu te shkruj me
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga shaban cakolli prej 29/6/2009, 10:40

  :) po e dashe me te vertete
  zemra nuk te le te qete
  ajo nxite
  dora shkruan vet.
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 29/6/2009, 11:50

  do me ler zemra do me ler dhe dora
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga shaban cakolli prej 29/6/2009, 13:59

  bukuroshe
  zemer plot
  a jeton ti ne kete bote?
  A mos ke siguri ne vete
  se do behesh ndonje profete?!
  :te puc pak:
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 30/6/2009, 14:25

  oooo shaban ehe ashtu eshte
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga shaban cakolli prej 30/6/2009, 14:56

  :syze:
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 1/7/2009, 12:56

  Embarassed
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga shaban cakolli prej 1/7/2009, 19:21

  :x diqka duhet
  te ket ne mes nesh
  vargun tim,mos ma perqesh
  nuk e shkrova se koti une
  ka do net po rri pa gjume Sad
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 2/7/2009, 06:52

  i shkreti ti ahahahahah ;D
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga shaban cakolli prej 2/7/2009, 10:41

  mos me etiko te shkrete
  jam nder cunat e vertete
  perpelitem per suksese
  nuk shkruaj vetem per vete.
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 2/7/2009, 14:16

  hajde talent
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga stavri prej 2/7/2009, 15:49

  sorry por nuk shquhem kurr per vargje dashurie apo te cfare lloj qofshin

  flas vec shkurt me dy fjal ne cdo aspekt dhe kto dy fjal smund te quhen kurr vargje
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 3/7/2009, 11:38

  :cig
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga shaban cakolli prej 3/7/2009, 20:22

  kur ta shkruaj
  fjalen e pare
  pak me ruaj
  mos ndiz zjarr
  kur ta shkruaj
  fjalen e dyte
  njeri-tjetrin kem me lype
  kur ta shkruaj fjalen e trete
  njeri -tjetrin kem me mbeshtete :x
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 7/7/2009, 08:21

  Shocked
  avatar
  Erėza
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 298
  Vendi : Ne mes te luleve
  Data e rregjistrimit : 05/12/2008

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga Erėza prej 7/7/2009, 08:23

  Ne zemer te kam ne zemer te mbaj
  per ty e jap jeten dhe ska as nje fjal.
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga shaban cakolli prej 7/7/2009, 13:11

  jeten ma jep mua
  jeten ta jap ty
  atehere keto dy zemra
  do gjejne lumturi :hart: :hart:
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 13/7/2009, 11:16

  sdi me shkru
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga shaban cakolli prej 13/7/2009, 11:19

  heren e pare
  provo me u frymezua
  dhe me pas vargjet
  vet kan me burua
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 14/7/2009, 09:25

  nuk eshte me shkrujt
  me mir me vujt
  jeta ti jep keta
  hape deren dhe duro ne heshtje...

  Sponsored content

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 24/5/2018, 02:31