vargje dashurie

  Share
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga kiss_today prej 29/9/2007, 09:11

  Cdo gje do doja ta ndryshoja
  Jeten ta ktheja pas
  Te nisja gjithcka nga e para
  besome i dashur: Do ishe pjese e saj ...
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga MiLaN prej 29/9/2007, 18:46

  te pafuqishem te ndryshojme asgje
  te deruar, larg njeri tjetrit te jetojme
  tashme pjese e jetes time je
  nuk e di nese njeri tjetrin duhet ta dashurojme
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga kiss_today prej 2/10/2007, 16:34

  Qekur ke filluar te dyshosh
  Ne ate qe do te mos besosh
  Me thuaj i dashur pse ke ndryshuar
  Mos valle me ke harruar ???
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga MiLaN prej 2/10/2007, 19:58

  ku e sheh e dashur ndryshimin
  po me ben me shume te mendoj
  arrin te ma shohesh me shume shikimin
  arrin ta kuptosh sa shume te dashuroj ?
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga kiss_today prej 4/10/2007, 20:19

  nga kinezi prej Sat Sep 29, 2007 8:46 pmte pafuqishem te ndryshojme asgje
  te deruar, larg njeri tjetrit te jetojme
  tashme pjese e jetes time je
  nuk e di nese njeri tjetrin duhet ta dashurojme
  F*** this f****ing life, before she f**** you


  /////////////////////////////////////////////////
  A nuk eshte ky nje dyshim?
  A nuk eshte nje lekundje kjo?
  E di qe ndjen per mua i dashur
  Por di dhe qe po ndryshon ...
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga MiLaN prej 5/10/2007, 18:28

  nje varg me siper duhet te lexoje
  ate qe ndjej per ty, me lehte ta kuptoje
  lexoje, prape rilexoje... dhe do ta kuptosh
  sa te dashuroj, shpresoj te me dashurosh
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga kiss_today prej 11/10/2007, 19:48

  A nuk e di qe largesia te genjen?
  Te fal dyshim me shume se besim
  Te fal mosbindje me shume se qendrim
  Por asnjehere s'e kthen Dashurine ne Mohim :)
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga MiLaN prej 14/10/2007, 10:32

  e shoh qe shume gjera paskan ndrysghuar
  nuk duhet, por ndjehem i lenduar
  mbase ke te drejte, keshtu eshte me mire
  duhet te jesh afer ta jetosh kete jete te q.... ire
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga kiss_today prej 24/10/2007, 09:12

  Vargje dashurie ketu duhet te krijoj
  I shkruaj, i fshij dhe dot s'i formoj
  Me humbasin vargjet, rima, tonacioni
  Me kane shteruar ndjenjat apo vete pasioni ???
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga MiLaN prej 26/10/2007, 11:42

  nje njeri kur resht se qeni i dashuruar
  i iken pasioni, deshira per te shkruar
  ndjenjat e mia, per fat te keq akoma nuk kane shteruar
  ndaj per ty shkruaj, se me ty ndjehem i dashuruar
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga kiss_today prej 27/10/2007, 16:26

  E kam thene dhe sterthene mijera here
  Fjalet e bukura era i merr
  Veprat te bindin qe te kuptosh
  Te kush te mbeshtetesh e ke te dashurosh ...
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga MiLaN prej 27/10/2007, 16:58

  ke shume te drejte kete here
  fjalet e bukura era i merr
  ndaj dhe une po resht se foluri
  ti e di mire qe nuk mund te bej asnje veper

  nuk me ngelet vec se te pres nje realitet tjeter Sad
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga kiss_today prej 27/10/2007, 18:28

  Nje realitet tjeter ???
  Valle cfare do ndryshosh...?
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga MiLaN prej 29/10/2007, 20:00

  ate qe ne kete realitet nuk mund te realizoj
  enderren time, te te dua, me ty te jetoj
  ende nuk e kupton, me fjale te ta them i detyruar jam
  sa shume te mendoj, dhe po aq shume te dashuroj
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga kiss_today prej 14/11/2007, 11:14

  Dua te kem krahe, te fluturoj larg
  Larg nga kjo bote, nga njerezit, nga gjithcka
  Dua te jem e lire me deshirit e mia varg
  S'dua t'ia di as per ZOT, ne ka apo nuk ka ...
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga MiLaN prej 14/11/2007, 18:12

  eshte e kote per dashuri me te shkruash
  NUK EKZISTON, duhet te bindesh te thuash
  sa me shume, sado larg ATE ta kerkosh...
  eshte e kote, NUK EKZISTON perhere do degjosh...
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga kiss_today prej 15/11/2007, 09:37

  Kjo jeta ime perhere e veshtire
  Nje fushe betejash ka qene
  Njera lufte radhen tjetres i le
  Por kjo e fundit me shpatulla pas murit me ka vene ...
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga MiLaN prej 17/11/2007, 20:48

  me pelqen shpirti yt luftarak, prandaj dhe paksa cuditem
  ke qene e qarte ne gjithe lufterat dhe betejat e tua
  do e kalosh dhe kete, e mendoj dhe me plot bindje e them
  ta uroj ta kalosh dhe kete, dhe vetem te mira per ty, dua
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga kiss_today prej 18/11/2007, 11:53

  :8)
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga MiLaN prej 18/11/2007, 12:16

  :) jam on
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga kiss_today prej 19/11/2007, 17:00

  on ku ??? :P :P hihihihi
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga MiLaN prej 19/11/2007, 18:02

  on kudo :D
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga kiss_today prej 21/11/2007, 15:54

  hahahahaha
  avatar
  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 28
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga maca prej 21/11/2007, 16:01

  me nuk jam ajo qe isha
  me e jotja s’do te jem
  gjithe endrrat qe une kisha
  emrin tend me s’do ta kene
  gjithe kujtimet do ti shuaj
  me nuk dua te shoh me sy
  ti jeto me ke te duash
  une jetoj edhe pa ty... Sad Sad Sad
  Kujtimin tend thelle ne zemer groposur
  Pluhuri i harreses e ka mbuluar
  avatar
  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 28
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga maca prej 21/11/2007, 16:04


  • Me sy te shikova,
   Me zemer te dashurova
   Ne enderr te enderrova
   Ne gjume te takova
   Edhe pse je larg asgje s'me pengon
   Sepse zemra ime vetem ty te don

   Nese un te dua, me do edhe ti mua,
   nese un to urej, me urre edhe ti mua,
   nese un vdes per ty ateher ti jeto duke mendor se nje engjell te ka dashuruar :ui:

  Sponsored content

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 18/6/2018, 13:09