vargje dashurie

  Share
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga shaban cakolli prej 14/7/2009, 15:33

  une dua te luftoj
  por vuajtejen se pranoj
  do e beja rrafsh dhe kreshten
  por jo,jo se duroj heshtjen
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 15/7/2009, 11:37

  heshtja ilaci me i mir
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga shaban cakolli prej 15/7/2009, 14:03

  jo,jo heshtja te bene si drurin
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 17/7/2009, 09:58

  te pakten per dicka vlen
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga shaban cakolli prej 17/7/2009, 12:35

  ani moj ne vleft hesht,une do te bertas sa te mundem,haha

  Sponsored content

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 18/6/2018, 13:09