vargje dashurie

  Share
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 21/11/2007, 16:08

  maca mirese erdhe ne mesin tone vargjet e tua jane vertet te mrekullueshme


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 28
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga maca prej 21/11/2007, 16:35

  Here pas here ti leshoja syte
  se ne zemren time kishte lindur nje dashturi e re,
  nje dashurin e re kishte berthamosur si nje fryt,
  sic po rritej sa here qe ishe afer,
  sic po te dashuroj hala dhe nga largesia,
  nga ky siklet jam bere si femija,
  Si nje femije qe e do gjith boten per vete
  une pa ty jam si nje e shkrete.
  Hajde pra dhe me rri afer,
  hajde tani mos mu largo,
  se nje pasion si ky se gjen kudo. :ui:
  avatar
  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 28
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga maca prej 21/11/2007, 16:37

  flm shuumm edhe ju keni bėr ni pun te madhe e shum te vlefshme me pelqejn shuuuum qao kaloni si osht ma e mira :baci:
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga MiLaN prej 23/11/2007, 19:07

  :) na e ka dhit kjo moj se nuk me bohet me bo pizi une tash qe po lexoj pizite qe ka bo kjo hahahahaha
  avatar
  Besa
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 260
  Data e rregjistrimit : 23/11/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga Besa prej 23/11/2007, 23:01

  neser!

  te pres ty neser o jetė
  e di se mė ke munguar,
  te kam yllė e shpresė
  kėtė e ke dėshmuar.

  nata e neserme qe do vjen
  sjell njė aromė plot dashuri
  eja , ndaj lumturinė mė sjell
  ti jetes sime i solle freski.

  sonte s'do flej dot
  kėte ma thot loqka,
  te mos kemi kurr mė lotė
  perjetė jam e jotja.
  avatar
  Dona
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 201
  Mosha : 31
  Vendi : Prishtine
  Data e rregjistrimit : 11/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga Dona prej 26/11/2007, 07:08

  Nese per boten je asgje, je e gjithe bota per dike !!!
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga MiLaN prej 27/11/2007, 18:32

  kur kam pas qene i her o i ri
  o me i cuc kam pas ra n'dashni
  e kam pas dasht shume i kyt vashe
  sa per te, prej maje avllie i her une rashe

  hahahahhahahahhaha :p
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga kiss_today prej 28/11/2007, 19:46

  Kineziiiiiiiiiiiii do te te hape une nje teme per reniet nga maja e avllise ty lal, e shprehu atje rehat :P:P
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga MiLaN prej 30/11/2007, 21:10

  hahahahhahahahahaha kisso hap nje teme per nishanet ti ate bej :pool: se... e di vete ti se nuk po i bej shume publike hahahahahhaha
  me ka mare malli yll... te puth
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga shaban cakolli prej 1/12/2007, 18:09

  kinezi,pak duhesh me u joshė
  kujtojnė gocat,se kėrkon lėmoshė
  dashuria nuk njeh moshė
  veq i ndezė ti gocat flakė
  po dėgjuan se je plak
  dashuria s“njeh pleqėri
  ajo ėshtė plot jetėsi
  vend pėr mua,vend pėr ty
  pėr dashuri,kėndo si kėndezi
  miku im i dashur-kinezi.

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga Vizitor prej 6/1/2008, 17:32

  edhe nese bota ste don mos e vri mendje se dikush vertet te dashuron
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga MiLaN prej 6/1/2008, 18:00

  kush re ?
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga kiss_today prej 13/4/2008, 11:47

  Fytyrat sodisin njėra-tjetrėn
  maskat ndėrrojnė si nė garė,
  me lot zhgarravisin letrėn
  dy shpirtra manekinė tartarė...
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga MiLaN prej 13/4/2008, 12:49

  shume e bukur si poezi...
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 16/4/2008, 09:23

  O engjell i bukur qe larg me rri mua
  ate duket mekat te me thuash te dua
  o shpirt thuje kete fjale sa shum ta kam kerkuar
  gezome mua te mjeren
  qe sme le per te gezuar
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga MiLaN prej 16/4/2008, 18:55

  fjalen "te dua" rralle here e them
  dhe i duhet thene njeriut qe e meriton
  ty shkodrane te kam pak larg
  se kush eshte ai qe ty te njeh e nuk te dashuron :)
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga stavri prej 16/4/2008, 19:11

  une te dua ty
  ti per mua je gjithcka
  je ajeri qe marr fryme

  sa budallaqe qe je vertet u beso ktyre fjalve?
  ta kam fut te kam rrejt :D
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga kiss_today prej 16/4/2008, 19:14

  hahahhahhhhahhhahhaahhhasa sa i madh qe je stavri hahahahhhhaa
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga stavri prej 16/4/2008, 19:18

  djers kam derdh per gjith kto vargje me kaq pasion :D
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga kiss_today prej 16/4/2008, 19:20

  e pra ... sic duket u frymezove nga poezia ime ne emrin tend. E sheh sa efekt ben :P:P
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga stavri prej 16/4/2008, 19:25

  urno?
  noshta ku i dihet
  sa mire kercenke mi dleq
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga kiss_today prej 16/4/2008, 19:28

  hahahahaha e qaj mo te kercyerin :P:P Megjithese tani s'me vete mendja se kam kercyer e pire mbreme ne nje birthday party deri ne 5 te mengjesit dhe ende e dhembin kembet. Ndaj po kercej vec me duar :P hahhahahah
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga stavri prej 16/4/2008, 19:35

  qyqa je bo e pa kapshme mi ti
  ene shume pijanuke kohet e fundit:D
  nuk e provova dhe une njeher ket kercimin me duar
  :pool: uiiiiiiiii si qonka ky mreee
  ec kercejem te dy kisso
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga kiss_today prej 16/4/2008, 19:55

  :pool:
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 16/4/2008, 20:30

  hahahhaaha stavri
  kinezi vec kush nuk me njeh mund te thoje se do jeten

  Sponsored content

  default Re: vargje dashurie

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 24/5/2018, 02:09