Qytetar apo fshatar?sheherli-katundar???

  Share
  avatar
  Besa
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 260
  Data e rregjistrimit : 23/11/2007

  turp Qytetar apo fshatar?sheherli-katundar???

  Mesazh nga Besa prej 29/3/2009, 01:22

  Qytetare por i adhuroj katundaret
  po ti i radhes ?
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  turp Re: Qytetar apo fshatar?sheherli-katundar???

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 29/3/2009, 09:35

  katunare D:D:D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  turp Re: Qytetar apo fshatar?sheherli-katundar???

  Mesazh nga stavri prej 29/3/2009, 13:56

  jam fshatar 100% ene se mohoj kurr kohet e fundit jam bo katunar mqs jetoi ne tiron:P se andej nga ana ime se perdorim fjalen katunar
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  turp Re: Qytetar apo fshatar?sheherli-katundar???

  Mesazh nga Morena prej 29/3/2009, 14:14

  Laprakse jam , po kshu e maj veten per katunare :cig
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  turp Re: Qytetar apo fshatar?sheherli-katundar???

  Mesazh nga stavri prej 29/3/2009, 14:17

  katunar jam 100%
  avatar
  Besa
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 260
  Data e rregjistrimit : 23/11/2007

  turp Re: Qytetar apo fshatar?sheherli-katundar???

  Mesazh nga Besa prej 2/4/2009, 14:05

  Fshatare nga Besjana e shkueme-ardhur ne midis te europes :rri urte:
  avatar
  Nastradin Hoxha
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 367
  Data e rregjistrimit : 07/02/2008

  turp Re: Qytetar apo fshatar?sheherli-katundar???

  Mesazh nga Nastradin Hoxha prej 2/4/2009, 17:13

  Katunar
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  turp Re: Qytetar apo fshatar?sheherli-katundar???

  Mesazh nga skifter prej 6/4/2009, 20:09

  jom lindur ne fshat
  avatar
  Klea
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 731
  Data e rregjistrimit : 11/03/2009

  turp Re: Qytetar apo fshatar?sheherli-katundar???

  Mesazh nga Klea prej 17/4/2009, 21:30

  katunare ;D
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  turp Re: Qytetar apo fshatar?sheherli-katundar???

  Mesazh nga skifter prej 20/4/2009, 16:11

  jom banor i shtetit ma te ri ne bot
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  turp Re: Qytetar apo fshatar?sheherli-katundar???

  Mesazh nga Ardhmeria prej 25/6/2009, 07:00

  katundare
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  turp Re: Qytetar apo fshatar?sheherli-katundar???

  Mesazh nga shaban cakolli prej 22/8/2009, 12:31

  pavaresisht njeri ne kuptimin e plote
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  turp Re: Qytetar apo fshatar?sheherli-katundar???

  Mesazh nga >> TeLi << prej 22/8/2009, 21:23

  Jam krenar qė jam me origjinė nga fshati Zhegėr edhe pse kam lindur ne Gjilan, perndryshe nga fshati qė legjenda e kombit dėshmori i UĒK'sė Agim Ramadani, rrezonte gurė kufijsh dhe i bashkonte vellezerit e nje gjaku - kombi pėr tė kaluar pėrgjithmonė nė pėrjetėsi .

  Vizitor
  Vizitor

  turp Re: Qytetar apo fshatar?sheherli-katundar???

  Mesazh nga Vizitor prej 22/8/2009, 23:13

  Qytetar jam, puro shkodran dem-babadem , por edhe ne e' dimé se qyteti nuk ka jet pa fshatin , por deri sa jemi shqipetar nuk ka rendesi shum origjina , Fshat - apo - Qytet sot jan te gjith njesoj .
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  turp Re: Qytetar apo fshatar?sheherli-katundar???

  Mesazh nga >> TeLi << prej 24/8/2009, 14:33

  Pershendetje Alex, paskit nje emer te bukur e gezofshi por vetem te them se sikur s'po me tingellon emer shkodran apo e keni vetem si pseudonim apo nofkė nė forum sikurse edhe vet un qe s'e kam Teli por krejt ndryshe hahahaha!

  Unė nuk mendoj si ti Alex, sikurse tek ne, njashtu edhe tek ju jane dallimet fshat, qytet, katund, malėsi etj dhe sot nuk janė tė gjithė njesoj kurrsesi. Grurė pa egjėr nuk ka, njeashtu dhe e njejta eshte edhe tek bota njerezore apo ma konkretisht tek ne shqiptaret. Personalitetin e njeriut e krijojnė njė mori faktorėsh dhe nje vend dominant aty e zė edhe rrethi ku ai rritet, jeton dhe krijon.
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  turp Re: Qytetar apo fshatar?sheherli-katundar???

  Mesazh nga skifter prej 28/8/2009, 21:00

  kosovar
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  turp Re: Qytetar apo fshatar?sheherli-katundar???

  Mesazh nga stavri prej 29/8/2009, 13:13

  fshatunar jam
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  turp Re: Qytetar apo fshatar?sheherli-katundar???

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 29/8/2009, 15:19

  katunare por jetoj ne londer ;D
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  turp Re: Qytetar apo fshatar?sheherli-katundar???

  Mesazh nga >> TeLi << prej 30/8/2009, 14:46

  njėashtu katundar nga nga Zhegra 18 vite qė jetoj nė njė qytezė tė Belgjikės -- Brakel
  avatar
  Klea
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 731
  Data e rregjistrimit : 11/03/2009

  turp Re: Qytetar apo fshatar?sheherli-katundar???

  Mesazh nga Klea prej 31/8/2009, 14:41

  katunare nga durrsi :ne qef:
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  turp Re: Qytetar apo fshatar?sheherli-katundar???

  Mesazh nga shaban cakolli prej 6/9/2009, 18:39

  mire ne fshat,mire ne qytet,me se miri ne te dyja ngapak :)
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  turp Re: Qytetar apo fshatar?sheherli-katundar???

  Mesazh nga Ardhmeria prej 8/9/2009, 04:31

  jam krenare se jam katundare ;D
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  turp Re: Qytetar apo fshatar?sheherli-katundar???

  Mesazh nga >> TeLi << prej 26/10/2009, 15:48

  katundar tipik, hahahahahaha
  avatar
  e pamposhtura
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 154
  Data e rregjistrimit : 24/09/2009

  turp Re: Qytetar apo fshatar?sheherli-katundar???

  Mesazh nga e pamposhtura prej 26/10/2009, 16:08

  Fshatare e Llapjank

  Sponsored content

  turp Re: Qytetar apo fshatar?sheherli-katundar???

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 18/6/2018, 11:41