e keni perjetuar ndonje here varferine.....

  Share
  avatar
  Klea
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 731
  Data e rregjistrimit : 11/03/2009

  default e keni perjetuar ndonje here varferine.....

  Mesazh nga Klea prej 1/4/2009, 18:09

  po un ne jeten time e kam perjetuar edhe shpesh here e kujtoi ---
  varferia me ka mesuar shum gjera ne kete kohe ne keto vite momente

  ma ka dhen force te eci gjithmon perpara jam rritur me copa buke edhe nuk me vjen turp ta tregoi
  sepse varferia esht edhe pasuri e jetes sepse te meson shum gjera ne jeten qe vjen edhe jam krenare qe e kam perjetuar nje gjo te till
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: e keni perjetuar ndonje here varferine.....

  Mesazh nga stavri prej 1/4/2009, 18:36

  ufffff moooooooooooo oj te provumeeeeee sepse per fatin e keq kam nje moshe qe me ka kap ene komunizmi dhe koperativa ene e di cdmth fjala fukara
  avatar
  Eagle Eye
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 80
  Data e rregjistrimit : 14/07/2008

  default Re: e keni perjetuar ndonje here varferine.....

  Mesazh nga Eagle Eye prej 1/4/2009, 19:42

  Ne c'aspekt ?
  avatar
  Klea
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 731
  Data e rregjistrimit : 11/03/2009

  default Re: e keni perjetuar ndonje here varferine.....

  Mesazh nga Klea prej 1/4/2009, 19:50

  ne te gjithaaaaaaaaaa
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: e keni perjetuar ndonje here varferine.....

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 1/4/2009, 20:21

  oo normal qe po jemi shqiptar ore dhe esht normale ......ka njerez qe vazhdojn ta perjetojne ate per fat te keq dhe si kan ardh kto kohet sot si aman aman
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: e keni perjetuar ndonje here varferine.....

  Mesazh nga skifter prej 2/4/2009, 10:35

  un per fat skom pas varfi
  avatar
  Besa
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 260
  Data e rregjistrimit : 23/11/2007

  default Re: e keni perjetuar ndonje here varferine.....

  Mesazh nga Besa prej 2/4/2009, 13:51

  Fatmiresisht nuk e kam perjetuar,
  deshiroj nga zemra qe t'mos troket jo tek une por tek asnje familje shqiptare.
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: e keni perjetuar ndonje here varferine.....

  Mesazh nga stavri prej 2/4/2009, 19:57

  eeeeeeeeeeeeeeeee me ka kap dhe mua varferia dhe ja u uroi me zemer cdo shqiptari dhe cdo njeriu ne bote qe kurr mos ta kapi varferia sepse eshte nje vuajtje e tmerrshme
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: e keni perjetuar ndonje here varferine.....

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 27/8/2009, 14:46

  kur kam qen e vogel normal qe po
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: e keni perjetuar ndonje here varferine.....

  Mesazh nga shaban cakolli prej 27/8/2009, 19:46

  po

  Sponsored content

  default Re: e keni perjetuar ndonje here varferine.....

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/7/2018, 00:24