Dashuria dhe Urrejtja! Kush eshte me e forte?

  Share
  avatar
  Klea
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 731
  Data e rregjistrimit : 11/03/2009

  default Dashuria dhe Urrejtja! Kush eshte me e forte?

  Mesazh nga Klea prej 8/4/2009, 14:55

  ndonjehere eshte e veshtire te dallosh kur mbaron njera e fillon tjetra.sdq dhe une mendoj qe sa me shume te jesh i afte te dashurosh aq do jesh dhe i afte te urresh.kane te njejtin intensitet.
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Dashuria dhe Urrejtja! Kush eshte me e forte?

  Mesazh nga stavri prej 8/4/2009, 16:32

  jan te dyja njesoi per mendimin tim
  avatar
  Nastradin Hoxha
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 367
  Data e rregjistrimit : 07/02/2008

  default Re: Dashuria dhe Urrejtja! Kush eshte me e forte?

  Mesazh nga Nastradin Hoxha prej 8/4/2009, 20:27

  ku ka dashuri ka dhe urrejtje eshte normale
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Dashuria dhe Urrejtja! Kush eshte me e forte?

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 9/4/2009, 09:15

  hmmmm dashuria them une :D
  avatar
  Nastradin Hoxha
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 367
  Data e rregjistrimit : 07/02/2008

  default Re: Dashuria dhe Urrejtja! Kush eshte me e forte?

  Mesazh nga Nastradin Hoxha prej 9/4/2009, 12:26

  Dashuria eshte brenda njeriut dhe zemres se tije. nese ai njeri arrin ta largoj urrejtjen dashuria do jetoje gjate dhe e lumtur. Mirpo a ka njeri sot pa urrjetje apo a ka ndonje qe te frenoj veten te ve gishtin ne koke dhe te mendoj.
  Prandaj po them jan equal 50/50 si dominuese
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Dashuria dhe Urrejtja! Kush eshte me e forte?

  Mesazh nga Morena prej 10/4/2009, 11:30

  Te dya!Dashurija e shkatrron urrejtjen,dhe urrejtja shkatrron Dashurin!

  Sponsored content

  default Re: Dashuria dhe Urrejtja! Kush eshte me e forte?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 22/5/2018, 09:41