eshte tradheti nese dashuron me shume se njė person?

  Share
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: eshte tradheti nese dashuron me shume se njė person?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 18/10/2009, 13:38

  ok nuk qesh me hahahaahahahahah
  avatar
  Edi7
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 224
  Mosha : 38
  Vendi : europe
  Loisirs : sporti,,femrat
  Data e rregjistrimit : 13/09/2009

  default Re: eshte tradheti nese dashuron me shume se njė person?

  Mesazh nga Edi7 prej 18/10/2009, 13:45

  shkodranja_yll shkruajti:ok nuk qesh me hahahaahahahahah
  ok,,,,,,,,,,,,,,,,,
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: eshte tradheti nese dashuron me shume se njė person?

  Mesazh nga Morena prej 19/10/2009, 18:58

  Edi77 shkruajti:besoj se po,,,ne qofte se je e/i dashuruar i ben te gjitha
  hahahahahahah
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: eshte tradheti nese dashuron me shume se njė person?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 23/10/2009, 12:19

  hahahahhaahahahah upsssss harrova nuk duhet me qesh
  avatar
  Klea
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 731
  Data e rregjistrimit : 11/03/2009

  default Re: eshte tradheti nese dashuron me shume se njė person?

  Mesazh nga Klea prej 23/10/2009, 16:48

  jo nuk tradhtohet nese dashuron
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: eshte tradheti nese dashuron me shume se njė person?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 24/10/2009, 04:16


  Vizitor
  Vizitor

  default Re: eshte tradheti nese dashuron me shume se njė person?

  Mesazh nga Vizitor prej 24/10/2009, 08:59

  po kush quhet tradheti,se nuk kuptoi shume nga keto marifete.?

  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: eshte tradheti nese dashuron me shume se njė person?

  Mesazh nga stavri prej 24/10/2009, 12:55

  vallai dhe kur dashuron ndonjeher ene tradheton sidomos kur ke tejkalu pijen:P
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: eshte tradheti nese dashuron me shume se njė person?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 24/10/2009, 15:47

  ahhahaah ajo falet gjoja se e ke justifikimin
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: eshte tradheti nese dashuron me shume se njė person?

  Mesazh nga stavri prej 24/10/2009, 17:40

  justifikim ose jo justifikim vallai ne kto raste ndodh skena ca me i bo komandon pija jo dashuria
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: eshte tradheti nese dashuron me shume se njė person?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 25/10/2009, 05:13

  po pra hahahahhaha por dhe ata qe dashurojne tradhetojne kjo ehste ideja
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: eshte tradheti nese dashuron me shume se njė person?

  Mesazh nga stavri prej 25/10/2009, 16:49

  uf mooooooo oj te tradhetume.....vallai ene pse je i dashuruar me te dal ndonje rast i mire si thua dot jo.
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: eshte tradheti nese dashuron me shume se njė person?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 26/10/2009, 11:39

  epo.....
  avatar
  Edi7
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 224
  Mosha : 38
  Vendi : europe
  Loisirs : sporti,,femrat
  Data e rregjistrimit : 13/09/2009

  default Re: eshte tradheti nese dashuron me shume se njė person?

  Mesazh nga Edi7 prej 9/11/2009, 20:28

  po tradheton
  avatar
  Klea
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 731
  Data e rregjistrimit : 11/03/2009

  default Re: eshte tradheti nese dashuron me shume se njė person?

  Mesazh nga Klea prej 10/11/2009, 19:42

  NESE DASHURON ME ZEMER APSOLUTISHT NUK TRADHTON
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: eshte tradheti nese dashuron me shume se njė person?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 11/11/2009, 12:04

  dakord me ty lart po ka momente dobesie dhe ndodh dhe tradhetia se vete ne vetvetje tradhetia dobesi nje moment te caktum eshte
  avatar
  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: eshte tradheti nese dashuron me shume se njė person?

  Mesazh nga roby prej 25/12/2009, 12:38

  besoj te duash dike me zemer nuk do ishe ne gjendje ta beje te vuaje....
  avatar
  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: eshte tradheti nese dashuron me shume se njė person?

  Mesazh nga roby prej 25/12/2009, 12:38

  roby shkruajti:besoj te duash diken me zemer nuk do ishe ne gjendje ta beje te vuaje....
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: eshte tradheti nese dashuron me shume se njė person?

  Mesazh nga Nike prej 25/12/2009, 23:35

  Ku ka dashuri nuk duhet te ket tradhti....
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: eshte tradheti nese dashuron me shume se njė person?

  Mesazh nga >> TeLi << prej 25/12/2009, 23:40

  Nike shkruajti:Ku ka dashuri nuk duhet te ket tradhti....

  mi morre fjalet Nike, plotesisht mendim i qelluar
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: eshte tradheti nese dashuron me shume se njė person?

  Mesazh nga Ardhmeria prej 10/1/2010, 00:41

  une them jo nuk tradhetohet nese dashuron dikend me Zemer
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: eshte tradheti nese dashuron me shume se njė person?

  Mesazh nga Nike prej 10/1/2010, 14:25

  Jo them edhe une cfa te duhet tradhtija kur dashuron .

  qershija
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 13
  Data e rregjistrimit : 08/12/2009

  default Re: eshte tradheti nese dashuron me shume se njė person?

  Mesazh nga qershija prej 9/2/2010, 21:59

  nese dashuron vertet . nuk esht tradhtii ama nese nuk e doo e je me taa ti nuk je ka e tradhton atee po je ka e tradhton vetenn prsh nga
  avatar
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 28
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: eshte tradheti nese dashuron me shume se njė person?

  Mesazh nga sandra prej 16/2/2010, 11:46

  Perderisa dhe ai te dashuron me zemer nuk tradhtohet por kur vetem ti e do me zemer dhe cdo mbremje e ndjen distancen mes jush atehere pse jo tradhtohet njsoj si nga ai!
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: eshte tradheti nese dashuron me shume se njė person?

  Mesazh nga Nike prej 16/2/2010, 17:32

  qershija shkruajti:nese dashuron vertet . nuk esht tradhtii ama nese nuk e doo e je me taa ti nuk je ka e tradhton atee po je ka e tradhton vetenn prsh nga


  Ne ket mendim jam edhe une

  Sponsored content

  default Re: eshte tradheti nese dashuron me shume se njė person?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/6/2018, 18:18