Zemra Dashuron...syri Tradhėton

  Share
  avatar
  Klea
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 731
  Data e rregjistrimit : 11/03/2009

  default Zemra Dashuron...syri Tradhėton

  Mesazh nga Klea prej 10/4/2009, 15:21

  po te dashurosh me zemer syri nuk tradhton kurre
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Zemra Dashuron...syri Tradhėton

  Mesazh nga Ardhmeria prej 16/6/2009, 06:55

  nese dashuron me ndjenja te plota syri ne asnje aspekt nuk tradheton sepse syri drejtohet nga zemra e jo nga shikimet
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Zemra Dashuron...syri Tradhėton

  Mesazh nga shaban cakolli prej 16/6/2009, 08:30

  zemrat jane te palexueshme nga njerezit
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Zemra Dashuron...syri Tradhėton

  Mesazh nga Ardhmeria prej 18/6/2009, 06:36

  njeriu dashuron me ndjenja e zemer e jo me sy ,syri shikon por zemra drejton tek ndjenjat
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Zemra Dashuron...syri Tradhėton

  Mesazh nga shaban cakolli prej 18/6/2009, 10:15

  syri nxite ,zemra miraton
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: Zemra Dashuron...syri Tradhėton

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 22/6/2009, 13:04

  eeeeee po me sy fillojne gjerat pastaj kalojne tek zemra
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Zemra Dashuron...syri Tradhėton

  Mesazh nga stavri prej 22/6/2009, 18:20

  ke te drejt shkodrane

  aty eshte pike nisja dhe pason me mbas me gjera te tjera
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Zemra Dashuron...syri Tradhėton

  Mesazh nga MiLaN prej 23/6/2009, 00:05

  shkodranja_yll shkruajti:eeeeee po me sy fillojne gjerat pastaj kalojne tek zemra

  ose skalojne kurre te zemra...
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Zemra Dashuron...syri Tradhėton

  Mesazh nga Ardhmeria prej 23/6/2009, 06:20

  syri shikon por zemra drejton ndjenjat
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Zemra Dashuron...syri Tradhėton

  Mesazh nga shaban cakolli prej 23/6/2009, 10:29

  me tradhetuan te dyja Sad
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: Zemra Dashuron...syri Tradhėton

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 23/6/2009, 16:14

  milan nje nisje e ka dhe nje perfundim gjithashtu tani se ku shkon si dihet ndoshta jo tek zemra por mbet vec ne tru varet
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Zemra Dashuron...syri Tradhėton

  Mesazh nga shaban cakolli prej 27/6/2009, 17:41

  po,mund te ngaterrohen zemra-truri
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Zemra Dashuron...syri Tradhėton

  Mesazh nga Ardhmeria prej 21/7/2009, 07:05

  syri mund te shikon por zemra merr drejtimin e ndjenjave dhe nuk mund te tradheton syri kur zemra komandon
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: Zemra Dashuron...syri Tradhėton

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 21/7/2009, 08:36

  me zemer fillon shikimi pastaj pelqimi dhe kalon tek zemra
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Zemra Dashuron...syri Tradhėton

  Mesazh nga Ardhmeria prej 22/7/2009, 06:35

  :ups:
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Zemra Dashuron...syri Tradhėton

  Mesazh nga shaban cakolli prej 22/7/2009, 13:38

  dikend nuk e tradheton as zemra,as syri
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: Zemra Dashuron...syri Tradhėton

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 23/7/2009, 09:45

  hmmmmm dashuri te perjetshme ska as njeri qe stradheton ska :syze:
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Zemra Dashuron...syri Tradhėton

  Mesazh nga shaban cakolli prej 23/7/2009, 13:20

  :ton: ka moj,po kuta dijsh ndonje bjen dhe ua humb famen te tjereve
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Zemra Dashuron...syri Tradhėton

  Mesazh nga Ardhmeria prej 24/7/2009, 06:28

  Shocked mendoi se nuk duhet me te ju besosh kurr askujt
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Zemra Dashuron...syri Tradhėton

  Mesazh nga shaban cakolli prej 24/7/2009, 13:40

  znj.po nuk i besove ndokujt je e humbur
  avatar
  Albahit
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 53
  Mosha : 32
  Vendi : italy
  Puna : hic /asisen
  Loisirs : ncncncnc
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Zemra Dashuron...syri Tradhėton

  Mesazh nga Albahit prej 24/7/2009, 17:16

  Zemra dashuron vertete por syri shikon por nese ke trurin ne vend nuk tradheton :D

  I_wonder_why
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 28
  Data e rregjistrimit : 25/07/2009

  default Re: Zemra Dashuron...syri Tradhėton

  Mesazh nga I_wonder_why prej 25/7/2009, 08:58

  Me sy shikoji, me dore mos i prek. Dashuroji me zemer, perdhunoji me mendje.
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Zemra Dashuron...syri Tradhėton

  Mesazh nga shaban cakolli prej 25/7/2009, 11:09

  dashuria te prek ne sy e zemer
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: Zemra Dashuron...syri Tradhėton

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 25/7/2009, 17:59

  hahahah i wonderwhy hahahahahahah
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Zemra Dashuron...syri Tradhėton

  Mesazh nga shaban cakolli prej 26/7/2009, 16:37

  sikur mos te ishin syri dhe zemra as nuk do ta ndjenin,as nuk do ta shihnin dashurine

  Sponsored content

  default Re: Zemra Dashuron...syri Tradhėton

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 24/5/2018, 02:09