Zemra Dashuron...syri Tradhėton

  Share
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: Zemra Dashuron...syri Tradhėton

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 26/7/2009, 21:14

  ep ashtu sic fillon dashuria fillon dhe tradhetia
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Zemra Dashuron...syri Tradhėton

  Mesazh nga Ardhmeria prej 27/7/2009, 07:32

  Albahit shkruajti:Zemra dashuron vertete por syri shikon por nese ke trurin ne vend nuk tradheton :D

  respekte per ket postim edhe une mendoi keshtu se esht
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Zemra Dashuron...syri Tradhėton

  Mesazh nga shaban cakolli prej 27/7/2009, 17:36

  dfashuria e mirefillte nuk tradheton
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Zemra Dashuron...syri Tradhėton

  Mesazh nga Ardhmeria prej 28/7/2009, 06:36

  mendimi im esht nese dashuron me te vertet nuk tradheton
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Zemra Dashuron...syri Tradhėton

  Mesazh nga shaban cakolli prej 28/7/2009, 11:20

  Shocked

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Zemra Dashuron...syri Tradhėton

  Mesazh nga Vizitor prej 28/7/2009, 17:07

  po ty shaban po te sjellet mendja verdall kur degjon muhabete dashurie
  a pleqeria e'shkret
  syri shikon dhe zemra pervelon dhe gja nuk te takon ,
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Zemra Dashuron...syri Tradhėton

  Mesazh nga shaban cakolli prej 29/7/2009, 21:53

  haha,vajtonte udhetari kembesor,ate qe nxitonte me auto,mos me qaj ti mua se une qendroj mire,kam pak vite me shume se ti,po sa hap e mbyll syt do te vijsh te une z.Alex
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: Zemra Dashuron...syri Tradhėton

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 30/7/2009, 11:05

  ;D

  Sponsored content

  default Re: Zemra Dashuron...syri Tradhėton

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 22/5/2018, 09:49