Leter Dashurie

  Share
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Leter Dashurie

  Mesazh nga Morena prej 12/12/2009, 14:24

  hahahahah katunar ngele ti
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Leter Dashurie

  Mesazh nga stavri prej 12/12/2009, 14:26

  cer me bo katunar na lindi zoti.

  nje nr dashurie e kom une se kshu me quajen komshijen por leter skom skom cbej

  alba alba
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 6
  Data e rregjistrimit : 21/12/2009

  default Re: Leter Dashurie

  Mesazh nga alba alba prej 24/12/2009, 13:10

  Zoti tek "Ti" Me Ka Dergu!!!!!!
  A e din LOQKI qysh jena taku?
  me fal se te verteten kurr sta kam tregu!
  Nje dit isha tuj mendu,
  tu mendu e tu Vajtu
  " Pse Zoti mu me ka harru?"
  Pse me dashuri dicka sasht tum shku?
  Oh kisha pas deshir mu dashuru
  me nje femen qe me ngon veq mu!!!!
  Nje rreze ne Zemer filloj mem shendru
  Zoti mua mu ka lajmru
  ja nisi me mu me bisedu!
  Pse bre `Bin` po fol keshtu?
  Pse mendon se te kom harru?
  Po ty Princeshen ta kom dergu
  shum te Bukur ta kom kriju
  por pa fat kish qellu.
  Sdin me tru me logjiku.
  Zemra eshte tu i vajtu
  fjalen dashuri qe kurr se ka degju.
  Ajo ty pot pret, veq me kliku
  ne Tagged se ki me taku,
  e ke shum mu dashuru!!!
  Une thash Zoti te koka Tranu
  po si fol mor me mu?????
  une ne Tagged ka mu dashuru?!!!
  Po sguxoj kujt me i tregu
  se krejt Bota kan me kesh me mu!!!
  Disa koh kish kalu
  po fjalt e Zotit si kisha harru
  Taggetin thash du me provu
  qesaj Albanes du me ju lajmru,
  thash me veti qesaj du me ja kliku!
  "Tung" ja shkrova, fillum me bisedu.
  Ja filloj mem tregu:
  se pa nafak kish qellu
  Zemra ish tu i vajtu
  fjalen Dashuri kurr nuk e kish degju.
  po e Pret Princin me ju lajmru
  Plaget e Zemres me ja sheru!!!
  Oooh smujta ma me duru
  Fjalet e Zotit mu kan kujtu
  ka Qjelli kryt e kam qu
  me lot ne sy jam Falemenderu
  per Princeshen qe ma ka dergu!
  Ah po shum kemi bisedu
  une Qaj e ajo tu lotu
  ah po shum jemi Dashuru!
  Kur erdh dita mu taku
  kurr ate dit skam me harru
  dit me shi kish qellu
  Engjujt prej gezimit ishin tu vajtu
  se sod Princi Princeshen kan me u taku!................................................................................
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Leter Dashurie

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 24/12/2009, 14:06

  Faleminderit qe ekziston


  • Faleminderit qe u gjende tek une , qe me le te gezoj pranine tende , qe me shihje dhe flisje me mua aq embel
  • Faleminderit qe me le te enderroj me ty , qe me lejon te jetoj tek ty.
  • Faleminderit qe me zgjodhe per te te dashur dhe qe me zgjove deshiren qe te kaloj me ty per pjesen tjeter te jetes sime ,
  • Falemiderit qe merr fryme , ecen , shikon , zgjohesh , qesh , e me degjon ….
  • Faleminderit qe ekziston me te gjitha keto per mua.
  • Falemiderit mijera here qe me lejon te te dua


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Leter Dashurie

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 24/12/2009, 14:08

  U ndave nga une por malli dhe dhembja per ty kurr nuk do te shuhen.

  Veshtir qenka te maresh lapsin dhe te shkruash por ja qe nuk mund te rri. Te prita te vish me buzeqeshje por ti me erdhe me fjalen qe
  asnjehere nuk kisha dashur ta degjoja. Dhembja per ty dita dites po me shtohet se bashku me lotet e mi. me ka marr malli per cdo gje: per zerin tend, buzeqeshjen tende, budallaleqet e tua, syt e tu ...

  Largimi yt i hershem shkaktoi plag te medha ne zemren time, nuk ka ilacqe do te mi sheroje keto plage edhe pse disa thone koha sheron cdo plag un nuk besoj. Sa me teper kalon koha aq me teper ndjej mungesen tande.
  Me shpirt te venitur, me zemer te thyer dhe kthes te pakthyer, me lot ne sy deri sa te jetoj nuk do te harroj. Kush e di sa dite pa diell, pa lule, pa gezim do te kalojne, kurse ne zemren time vetem lot, vuajtje dhe mall per fjalet dhe buzeqeshjen tende te embel.
  Dhembja nuk ka fund kurse lotet nuk kan fuqi te shprehin pikellimin per ty. Gjithmon do te mbetesh ne zemren time edhe pse ike pa thene lamtumir. Me shpirt te venitur, zemer te thyer, me shpres te pa shpres,si dje, si sot, si neser une i perlotur te pres te kthehesh, te ma kthesh besimin ne dashuri, te ma ktheshy lumturin dhe gjith ate qe pata kur ishim se bashku. Mungesa yte ne cdo vend po ndihet. Ditet pa ty vetem une e di se si i kaloj. Malli dhembja per ty kurre nuk do te shuhen. Do te dua edhe me shum se sa te kam dashur, edhe me shum se sa e dua veten, por kur te bindesh atehere ndoshta do te jete shume vone.
  Une do te jem ne shpirt vetem i yti e ti vendos vet per lumturin qe mund ta kemi se bashku...


  Edituar pėr herė tė fundit nga **GISHTEZA** nė 24/12/2009, 14:10, edituar 1 herė gjithsej


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Leter Dashurie

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 24/12/2009, 14:08

  ...... edhe dielli sot me behet se rrezaton me fuqishem se herave tjera, nuk e disi eshte ne te vertet por
  se paku ashtu me duket mua. E une qendroj aty pran rruges ku kalonim ne dy Jo per tjeter por ashtu me pate mesur. Dhe tash kush eshte fajtor se vetes ja mbollem nje dashuri per te mos u bashkuar asnjhere?!
  ti me deshte dhe une kohe pas kohe te pata dashur, po tash s`eshte me si dikur. Eshte e vetrtet se ndjej mungesen tende thell ne
  shpirtin tim, por, dije se ti nuk ishe ajo qe duhej te jete pran meje edhe ne castet me te veshtira. E di se te humba, por... E ndegjoj ende zerin tend duke me ftuar ne krahrorin tend se e dije se une te dua, por tash te lutem te pakten me le te qete. Ajo dite ishte me e bukur per ne por...ishte edhe takimi yne i fundit. Shkove pa me pershendetur, ike ne qetesi pa me thene te pakten arsyjet e asaj ikje misterioze.

  Une as sot nuk po kuptoj pse nuk u kthen pergjigje letrave te mija.
  Eshte e mundur valle pas gjith asaj dashurie te me les* thjesht ashtu pa me treguar as nje fjale. Po te luten edhe une kam jeten time, edhe une di te dashuroj, di ti qendroj fjales qe ja jap dikujt. ..... te kujtohet valle kur me thoje se “une jam vajza e jetes tende”, me pate thene se ti nuk do largohesh asnjehere nga zemra ime. Ndoshta, por ..... te lutem kur ti me largohesh a eshte e mundur qe une te te mbaj ne zemer?! Thuama te lutem e meriton valle? Nuk eshte e vertet ti shkove me nje tjeter, dikur vetem e imja pate qene.

  Dua te te tregoj se kam shkyr cdo faqe ku i kam shenuar ditet me ty, kam harruar cdo shprehje tende. ..... cdo gje qe me rreshqet mendjen tek ti eshte e shkateruar. Keto vepra te mia jane si rezultat i fjaleve te tua.
  Andaj dua te te them se keto jane edhe rreshtat e fundit qe per ty po i shkruaj.

  ... LAMTUMIRE ...


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Leter Dashurie

  Mesazh nga Vizitor prej 24/12/2009, 14:18

  shuM te bukura KETA rreshta Gishteza te lumt me shokuan krejt
  me mahniten te lumte
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Leter Dashurie

  Mesazh nga Morena prej 24/12/2009, 14:27

  Ti nuk mund te me urresh!
  Ti nuk mund te Urresh.... Ti nuk mund te me urresh kurr,sepse Engjejt nuk urrejne,ato vetem mbrojne.Do ishte e kote te provosh te me urresh mua sepse urrejtja jote do te kthehet ne dashuri dhe dashuria jote ne mbrojtje per mua.....

  Ja didikoj Zylyfit ....

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Leter Dashurie

  Mesazh nga Vizitor prej 24/12/2009, 14:58

  As shiu as bresheri madje as debora nuk munde te me ndalonin te vrapoja tek TY te doja aq shum sa nuk munde ta pershkruaj dashurin qe kisha per ty .
  ku shkoj valle kjo dashuri kushe na e mori kush na e'grabiti perse u'zbeh dhe po iken pa lene gjurm si te mos kishte ekzistuar kurr
  a'thua do pendohesh nje dite,, a'thua qe per hir te asaj dashurie dhe atij respekti qe kishim per njeritjetrin dhe tani ta shkelmojm dhe te dhunojm dashurin tone vetem me heshtje,, zoti do na denoj te dyve ndoshta per derisa asnjeri nuk po e merr persiper fajin e''ketij akti shpirteror
  por kjo eshte e drejta e'secilt dhe varet ne ndergjegjen e' secilit qe e pranon apo jo! e'mbane fajin ate qe i takon apo jo!
  por jam i bindur se ne ndergjrgjen e' tij ate faj apo "gabim" do ta ket me vete gjithmon sa te jet gjadhe ..... ne mos edhe ne varr do e'marri me vete
  me keqardhje e'me dhimbje te t'them Lamtumir
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: Leter Dashurie

  Mesazh nga >> TeLi << prej 24/12/2009, 21:13

  [quote = "**GISHTEZA **"]Faleminderit qe ekziston


  • Faleminderit qe u Gjende tek une, qe me le te gezoj pranine tende, qe mir shihje dhe flisje me mua aq embel
  • Faleminderit qe me le te enderroj mir ty, qe te mich Lejon jetoj tek ty.
  • Faleminderit qe mir zgjodhe per te te Dahschur dhe qe mir zgjove deshiren qe te kaloj mir ty pro pjesen Tjeter te jetes Sime,
  • Falemiderit qe merr fryme, ecen, Shikon, zgjohesh, Qesh, e me degjon ....
  • Faleminderit ekziston mir qe te gjitha Keto pro mua.
  • Falemiderit mijera hier qe mir Lejon te te dua
  [/quote]

  bukuri e rralle gishteza, te lumte
  avatar
  Hannah
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 181
  Vendi : Shume larg...!!
  Data e rregjistrimit : 18/12/2009

  default Re: Leter Dashurie

  Mesazh nga Hannah prej 24/12/2009, 21:15

  Ne aromen e valve te bukur, te nje bote te fshehte,une varra veten ne flokt e tua te erret....I mbulova me pikllim,...ne shkelqimin e bebezave te syrit tend cdo nate prita te e shoh veten,...ne tingllimin e zerit tend thurra caste te perjetshme,me endje duke pritur vetem nje fjal te ndegjoj...
  Ndersa ti nje nate...
  Ndersa ti nje nate sepse hena e plote te kish trokitur ne dere me le mua!


  lindi.pr
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 1
  Data e rregjistrimit : 13/01/2010

  default Re: Leter Dashurie

  Mesazh nga lindi.pr prej 13/1/2010, 23:13

  Ju lumt per poezi gjithve
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Leter Dashurie

  Mesazh nga Morena prej 14/1/2010, 13:58

  Do te ndjej malle, cdo mengjes te zbehte! Do ndjej malle cdo mbremje pa Hene! Do shikoj nga qielli, do mbledh yjete dhe me to, do krijoj imazhin tende te buzeqeshur! Do jap vetes bese dhe shpres, qe te t'prese edhe atehere kur portat e dhimbjes do ndryshken nga koha!
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Leter Dashurie

  Mesazh nga stavri prej 14/1/2010, 19:10

  jo po telegraf nga cetat partizane.......ku ka me letra mre amon vec sms ka tashme:P
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Leter Dashurie

  Mesazh nga Morena prej 14/1/2010, 19:21

  stavri shkruajti:jo po telegraf nga cetat partizane.......ku ka me letra mre amon vec sms ka tashme:P
  hahahahahahaah ti je fare hahahahahaahah
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Leter Dashurie

  Mesazh nga stavri prej 14/1/2010, 19:23

  ca me bo mi..une per vete tashme vec leter higjenike perdor se perdor per dashuricka
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: Leter Dashurie

  Mesazh nga Nike prej 14/1/2010, 21:25

  Prej Hotmailit Kur Ti Leshova Syt
  Kur Te Pash Paswordin Ne Fyt
  Thash U Myt Kuku Per Mu
  Shpejt Windowsin E Kam Startu

  Ja Po Qeli Mesengjerin Me Shum Deshir
  Per Me Gjet Nje Qike Te Mire
  Kam Vendos Edhe Pike
  U Njoftova Me Nje Qike

  Tung I Thash Qka Po Ban
  Une Jam Baca Shaban
  Tung Me Tha Me Dashuri
  Une Jam Dada Selvi

  Une E Vese Per Dashuri
  Kam Deshir Me I Pas Pes Femi
  Ajo Me Tha O Babalok, Largohu
  Se Ta Futa Blok

  Ok I Thash Nuk Te Lus
  Po Ta Futi Ni Virus
  Nuk Eshte Gajle Tha Per Mu
  Kam Adres Edhe Ne Yahoo
  avatar
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 28
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: Leter Dashurie

  Mesazh nga sandra prej 22/2/2010, 15:22

  NJE LETER DASHURIE
  E filloj kete leter me e shkruar , me fjalet me te embla te zemres & te shpirtit tim te lenduar .Ne keto caste kur e shkruaj kete leter ndihem shum e emocionuar , me merzi, pikellim,dhe vuatje te pafund te zemres sime , dhe me syt te perlot e te permalluar per nje dashuri. Gezohem qe gjindesh shendosh e mire e po ashtu kalon.Po ashtu jeta dhe realiteti dora ime kur nuk do te ndihej lodhje duke shkruar per ty , do te vazhdoj te shkruaj , do te vazhdoj te dua, do te vazhdoj te shpresoj ne ty sepse shpresa kur nuk vdes , nuk di cte them ,ndoshta e kam humbur rrugen e jetes dhe gjindem ne rruge te gabuar por zoti me hapi kete rruge deri te zemra jote . Edhe pse kam nje ndjenje deshperimi ne zemer te them te drejten se ti meriton gezim radeLB, lumturi dhe gjith te mirat e kesaj bote ,sepse djal si ti nuk gjindet ne bot askundi, beso se nuk e kam te lehte ta shkruaj tere kete leter por me detyron kjo zemer qe te nxjere ato qe kam ne dhomat e saj. Kur nuk do te mundem tja fal vetes nese diku gabova me ty e nuk po di gje qe beri ndryshim te madh mes nesh , kur nuk doshja te te lendoj ty dhe as veten time , gjithcka ndodhi pa planifikuar diten e mallkuar kur u dashurova me ty .Heret e kam kuptuar qe jam nje vajz e denuari nga zoti , por arsyen e ketij denimi asnjehere nuk e kuptova , tash vashdoj te qaj fatin tim qe shum e kerkova por nuk e gjeta , jetova me nje shpres te vdekur dhe ne shoqeri te endrave , per kete pafatsi mbeta e vetmuar jeten duke e mallkuar dhe veten e emerova ne baze te asaj qe mbeta << ROB I DASHURIS >> kurr nuk desha te gaboj , e para zotit te jem nje mekatare kur e di se ne kete bote jam vetem nje kalimtare e rastit qe stacionin e fundit te jetes e kam ne pragun e vdekjes per ne boten tjeter , asgje ne kete bote nuk eshte e perjetcme e as e pavdekshme. Tani vashdoj te qaj ditet e rinis qe me iken e kurr me s`kthehen prap, asnjehere ne jete nuk i desh aventurat e as interesin,C`doher dashurova me shpirte e me zemer te paster , sado qe po mundohem si duket rruget tona nuk po takohen askund , se si ndihem une tani te tregon vete letra qe po shkruaj, kurr nuk e kam menduar nje dashuri te tille qe te ben te vuash me mall ne heshtje,te lendosh zemren e askujt te mos i tregosh , c`dohere qe shkruaj per ty ndihem e privelegjuar dhe krenare kur e di faktin qe ti e meriton kete gje radeLB , e meriton qe nje vajze si une te vdes per ty , kjo eshte nje ndjenje qe shum me frikson sepse e di se c`ka DMTH ta dashuroj vec njera zemer , vetem zoti mund ta dije se ku perfundon rruga e loteve te mi dhe e vuatjeve te mia nese ka perfundim diku , une kam besim te zoti dhe jam e bindur se kesaj rradhe mund te me ndihmoj , pa dashjen e tij as ne nuk do ishim takuar , prej se te njoha ty jeta ime mori nje rruge tjeter dhe kuptim te pa kuptuar kete e deshmojne dhe poezit e mija qe tani ti shkruaj duke u frymezuar nga ty .Te mos harrojme qe dashurin nuk e kemi obligim ndaj askujt ,ajo eshte nje ndenje e zemres dhe e shpirtit, ndoshta une nuk e meritoj dashurin tende por nuk jam fajtore pse te dua shum,me vite te tera po jetoj me plagte pasheruar ne zemer, nese zoti e ka shkruar qe une per jete te vuaj per ty dhe dashurin tende , nese eshte shkrruar qe kurr mos te takoj per te thene ne sy ate cka ndjej ne zemer per ty , nese eshte shkruar per ty te qaj e te vajtoje perjete do te pajtohem me kete fakt edhe pse shum i rende per mua por mos haro se deri ne vdekje une ty do te DUAAA.Fati dhe lumturia jote me vrane nga rruga te cilen ti do sgjedhesh ne jete .Me fal te lutem per te gjitha keto fjale por nje te vertete mbaje ne zemre dhe kur mos e harro se me shpirt e me zemer ty nje vajze te do,e di qe pas kesaj letre nuk do te gjej force te flas me ty sepse sigurisht do te me urresh pa mas por te lutem me fal se kete leter e shkruaj nga detyrimi i vuatjeve dhe kujtimeve te mia qe kam ne zemer. Nese ke ndjenja dhe zemer kupto te verteten e tregon kjo leter e mos me urrej.Valle c`eshte kjo qe ndihej une per ty 1 dashuri ...1 pikellim ...1 gezim...apo 1 plage e pasheruar e shpirtit tim Do vije 1 dite kur do te kuptosh te verteten se te kam dashur me gjithe zemere por atehere do te jete shum vone ,do te me kerkosh por nuk do me gjesh askund, do te gjesh vetem varrin tim me shum lule te celura mbi te , ku mbi koke do qendroje kurora e dashuris qe kisha per ty , une ne zemren tende do te mbetem si 1 dore lypsi qe troket pa ndale duke kerkuar pak dashuri, do te jem e vetmja ne endrat e tua por do te zhdukem se shpejti dhe ti do te kuptosh se ky nuk ishte realitet .Per ndarjen tone une qava me dite te tera pa ndale, e ato dite ra 1 shi i madh e i pazakonshem, kjo nuk ishte rastesi por per plaget e zemres e te shpirtit tim edhe zoti ndjeu keqardheje dhe qau me lot, u mundova qe ta bind me te vertet por u mundova kote sepse plaget qe kisha nuk laheshin me lot .Lumturis dhe dashuris time shpej ju shfaqen kufinjt e pengesat , endra ime e vertet nuk zgjati shum, ajo u be realiteti i hidhur dhe shum e hidhur per mua qe shpejt i erdhi fundi.Shpresoj se do te gezosh lumturin , dashurin dhe fatin qe aq shum e deshe dhe se nuk do te pendohesh per padrejtesine qe me bere mua . <>Kete leter e shkruaj nga zemra per te pastruar shpirtin tim dhe per te mos mbetur borxhe i ndarjes ne dashuri....beso se tani gjindem i pa force, brenda 4 mureve i mbyllur ne vetmi per ty jam duke mbajtur zi ...Nuk mjafton krenaria e as shpresa qete me shuaj mallin per ty rabeLB ....nuk jetohet me shprese te vdekur dhe me dashuri te shfaqur vetem ne leter...eshe sa do te zgjase kjo agoni,kjo misteri,kjo varesi dhe ky mall e kujtim per ty kurr nuk mundem ta di... kur te lexosh kete leter mos u ndiej fajtor e sa krenar , le te beje kjo leter qe te kuptosh te verteten qe tregon. Jeta ime tani shum ka ndryshuar, ne zemer me ka mbetur plaga e tradhetise , ne vitet e dashuris se humbur per jete mbeta nje ....<
  avatar
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 28
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: Leter Dashurie

  Mesazh nga sandra prej 23/2/2010, 09:24

  kjo esht nje histori e imja e cila me lendon shum ne zemer ..........

  Sponsored content

  default Re: Leter Dashurie

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 24/5/2018, 02:30