Kontrollim te ndjenjave, e pamundur??!

  Share
  avatar
  Klea
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 731
  Data e rregjistrimit : 11/03/2009

  default Kontrollim te ndjenjave, e pamundur??!

  Mesazh nga Klea prej 15/4/2009, 19:59

  Ne fillim eshte njoftesi e thjesht apo shoqeri me nje person te nje fes tjeter apo eshte djale/vajze te nje familjeje qe familja jote kurr s'do pranonte nje lidhje dashurie, apo eshte nje i aferm, shoqe/shok i/e dashuruar ne te e qe per ty eshte tabu.
  Shkurt: Molle e ndaluar.
  Papritmas e heton veten qe mendon ne te, ne nje menyr qe perpara asnjehere nuk e ke menduar, por ke nje ze tjeter ne mendje qe te thot "STOP" per shume arsye.

  Qka mendoni, mundet njeriu ti kontrrolloj ndjenjat sado pak, pra ne ate menyr qe e din se ne te kunderten shumica do jen te palumtur, apo kjo gje eshte e pamundur kur flasim per ndjenja dashurie
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Kontrollim te ndjenjave, e pamundur??!

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 16/4/2009, 14:25

  un them qe po ....siq e the dhe zemra te thot PO por truri Jo dmth i mban ato ne zemer dhe nuk mundesh ti shprehesh
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: Kontrollim te ndjenjave, e pamundur??!

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 1/5/2009, 11:40

  pak si veshtire kur flasim per ndjenja dashurie
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Kontrollim te ndjenjave, e pamundur??!

  Mesazh nga stavri prej 1/5/2009, 13:58

  sa do ti kontrollojem dhe ti mbajem te fshehura ndjenjat nuk mundemi

  ndjenja eshte me e fort se truri

  sa do te mundohemi do vij nje moment qe do ti shprehemi sa do te jemi te fort sepse ndjenja eshte me e fort se ne dhe pa dashje rreshket dhe e shpreh ate.

  Sponsored content

  default Re: Kontrollim te ndjenjave, e pamundur??!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/5/2018, 07:08