Fatkeqesia" ne Dashuri.

  Share
  avatar
  Klea
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 731
  Data e rregjistrimit : 11/03/2009

  default Fatkeqesia" ne Dashuri.

  Mesazh nga Klea prej 15/4/2009, 20:00

  Ne nje lidhje martesore apo vetem te jen te fejuar apo te dashuruar dhe vjen nje fakteqesi, si prsh njeri prej tyre verbohet nga nje dite ne tjetren apo mbete i palevizhshem pergjithmone etj, a mund te thuani se ketu vjen edhe fundi i dashuris?!
  A e keni pyetur veten se si do te reagoni ne kete situat?!
  A mendoni se e kishit liruar dashurin qe ta gjen nje fat dhe lumturi tjeter?

  Si do te kishit reaguar ju ne kete situat, do te rrini me te bashk edhe nqse asgje nuk eshte me si perpara?

  Ne kete tem do te doja qe edhe Meshtaret tane te shkruajn mendimin e tyre.
  A eshte Mekat qe ne kete rast njeriu ta kerkon lumturin tjeter?

  E di se eshte Teme paksa delikate por mqse ja vlen te bisedojm dhe ta marrim kete qeshtje me seriozitet i ftoj gjithe anetaret te shkruan mendimin e tyre.
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: Fatkeqesia" ne Dashuri.

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 1/5/2009, 11:42

  pak si veshtire me fillu nje jete te re dhe me hedh prapa cdo gje don nerva te forta dhe vullnet te madh por dhe mund te arrihet
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Fatkeqesia" ne Dashuri.

  Mesazh nga stavri prej 1/5/2009, 13:56

  ka ndodhur,ndodh dhe do te ndodhi kjo lloj fatkeqesie

  sepse e till eshte ndertuar jeta duam apo zduam ne duhet ta pranoim ket fakt te hidhur dhe pse eshte veshtir te ndertosh nje jete tjeter nga ajo cfare kishe ndertuar me pare.

  me keq ardhje duhet te mundohemi ta ndertojem nje jete te re qoft dhe e hidhur ajo qe do ndertojem por njeriu smund te jetoi dot vetem dhe pse ka ndodhur nje fatkeqesi me pare.

  Sponsored content

  default Re: Fatkeqesia" ne Dashuri.

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 24/5/2018, 02:17