a besoni ne ringjallje

  Share
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default a besoni ne ringjallje

  Mesazh nga skifter prej 29/4/2009, 21:19

  komenti juve
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: a besoni ne ringjallje

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 30/4/2009, 13:16

  jo
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: a besoni ne ringjallje

  Mesazh nga skifter prej 1/5/2009, 20:27

  bletra jo ama spjegona pse jo 🇳🇴 seki mir bletra hahahaha
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: a besoni ne ringjallje

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 3/5/2009, 18:33

  thjesht sbesoj sdi cte them me shume..........nuk egziston nje gje e tille!!!?
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: a besoni ne ringjallje

  Mesazh nga skifter prej 27/5/2009, 19:02

  un shum besoj ne ringjallje

  blerta kan qen dy njerz njoni ika fal 5. vakte te namazit a tjetri ka qen njeri jo i mir ka pas probleme u rah me kojshi dhe shum gjona ka bo jo te mira.
  dhe ni dit kalon gjibrili naper fshat te tyre aj njeri i mir e pyt melekin ku po shkon aj i thot po shkoj te allahi dhe fshatari e lut a poe pyt allahin ku ekom un gjenetin gjemrili i thot po kom me e pyt dhe pas dy jave vi dhe te tregoj qka tha allahi dhe gjibrili vazhdon rugen po aj njeriju jo i mir e pyt gjibrilin ku po shkon aj i tregon se po shkon te allahi dhe aje lut a poe pyt allahin ku ekom vendin un na dyjan se kom bo shum keq. kalojn dy jav dhe gjibrili prav kalon naper fsht e put aj si ka qen njeri i mir qka allahi per mua gjibrili i thot allahi spat koh mem tregua dhe fshatari i thot po qka puojke allahi si nuk pat koh met tregua gjibrili i thot allahi ish ty i perbiru njerzit per bir gjulpone aj njeri i thot ska mundsi mej perbiru per bir gjulpone njerzit gjibliri i thot ati fshatarit ti shkon ne gjehnam dhe aj njerriju i thot po si un me shku ne gjehnam po un jom fal ter jeten gjibrili i thot po ti je fal po zotit sike besu dhe besimi jyt te denon, gjibrili vazhdon kugen dhe etakon at njerin jo te mir dhe aje pyt ni soj ku eka vendin ne at dujon gjibrili i tregon nisoj si ati njerijut zoti ska pas kom mem tregua se iperbirojke njerzit per bir gjulpones aj njeri i thot gjibrilit po zoti mundet mej perbiru njerzit per bir gjupones se zoti ka fuqi shum te madhe dhe aj mundet me bo qmos gjibliri i thot o njeri ti shkon ne gjenet se besimi jyt te zoti te qel deren e gjenetit. blerta beso ne zot se zoti ka fuqi mej .ngjall njerzimin ne diten e gjukimit

  Sponsored content

  default Re: a besoni ne ringjallje

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 16/7/2018, 04:37