A mund t kthehet miqsia(shoqria) n dashuri!?

  Share
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  heart A mund t kthehet miqsia(shoqria) n dashuri!?

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 8/5/2009, 14:57

  mund te kthehet nje miqesi ne dashuri dhe nje dashuri ne miqesi?
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  heart Re: A mund t kthehet miqsia(shoqria) n dashuri!?

  Mesazh nga skifter prej 8/5/2009, 15:09

  po ka mundsi te kthehet miqsija ne dashuri dhe anasjelltas
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  heart Re: A mund t kthehet miqsia(shoqria) n dashuri!?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 13/5/2009, 17:36

  un them vec qe miqesia ne dashuri po,por dashuriane miqesi ska shance vec rrejne veten
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  heart Re: A mund t kthehet miqsia(shoqria) n dashuri!?

  Mesazh nga Morena prej 14/5/2009, 17:19

  Azgje nuk eshte e pamudur, por nuk do ishte mire per asnjeren nga palet nqs shoqeria, kthehet ne dashuri, per vete faktin se ne zenken e pare, do humbasesh edhe shoqerine edhe dashurine.
  Personalisht do preferoja nje shoqeri me baza, se sa nje dashuri qe eshte rezultat i nje shoqerie. Azgje nuk krahasohet me nje shoqeri te vertete...
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  heart Re: A mund t kthehet miqsia(shoqria) n dashuri!?

  Mesazh nga skifter prej 22/5/2009, 21:16

  Morena shkruajti:Azgje nuk eshte e pamudur, por nuk do ishte mire per asnjeren nga palet nqs shoqeria, kthehet ne dashuri, per vete faktin se ne zenken e pare, do humbasesh edhe shoqerine edhe dashurine.
  Personalisht do preferoja nje shoqeri me baza, se sa nje dashuri qe eshte rezultat i nje shoqerie. Azgje nuk krahasohet me nje shoqeri te vertete...
  morena un me qen shok me ty shpejt ekisha fillu dashurin se ty teka kriju zoti per dashuri ti je e bukur e re shum e sellshme dhe e dukume ti je ajo si un te anroj hahahaha
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  heart Re: A mund t kthehet miqsia(shoqria) n dashuri!?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 22/5/2009, 22:24

  nga miqesite lindin dashurite

  Vizitor
  Vizitor

  heart Re: A mund t kthehet miqsia(shoqria) n dashuri!?

  Mesazh nga Vizitor prej 23/5/2009, 19:35

  po kthehet ! dhe ndodhi te tilla jan te shumta
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  heart Re: A mund t kthehet miqsia(shoqria) n dashuri!?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 24/5/2009, 15:12

  :zontaid!: po,po
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  heart Re: A mund t kthehet miqsia(shoqria) n dashuri!?

  Mesazh nga Morena prej 24/5/2009, 19:44

  skifter shkruajti:
  Morena shkruajti:Azgje nuk eshte e pamudur, por nuk do ishte mire per asnjeren nga palet nqs shoqeria, kthehet ne dashuri, per vete faktin se ne zenken e pare, do humbasesh edhe shoqerine edhe dashurine.
  Personalisht do preferoja nje shoqeri me baza, se sa nje dashuri qe eshte rezultat i nje shoqerie. Azgje nuk krahasohet me nje shoqeri te vertete...
  morena un me qen shok me ty shpejt ekisha fillu dashurin se ty teka kriju zoti per dashuri ti je e bukur e re shum e sellshme dhe e dukume ti je ajo si un te anroj hahahaha
  ;D prandaj ste bej shoke :cig
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  heart Re: A mund t kthehet miqsia(shoqria) n dashuri!?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 30/5/2009, 04:21

  ;D
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  heart Re: A mund t kthehet miqsia(shoqria) n dashuri!?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 30/5/2009, 19:15

  :x po
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  heart Re: A mund t kthehet miqsia(shoqria) n dashuri!?

  Mesazh nga skifter prej 1/6/2009, 10:21

  dashurija asht ma teper se miqsija
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  heart Re: A mund t kthehet miqsia(shoqria) n dashuri!?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 2/6/2009, 06:29

  Laughing
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  heart Re: A mund t kthehet miqsia(shoqria) n dashuri!?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 2/6/2009, 11:25

  :lov:
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  heart Re: A mund t kthehet miqsia(shoqria) n dashuri!?

  Mesazh nga skifter prej 3/6/2009, 08:50

  shkodranja_yll shkruajti:Laughing

  shkondrane ashtu asht :hart: :hart: kur rehin dy zemra nisoj dashurija fillon
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  heart Re: A mund t kthehet miqsia(shoqria) n dashuri!?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 4/6/2009, 06:00

  por ti pushosh keta dy zemra e ti kthesh ne miqesi sikur te mos ishte asgje ska shance ;D
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  heart Re: A mund t kthehet miqsia(shoqria) n dashuri!?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 27/6/2009, 17:46

  mbas pushimit te zemrave miqesia behet kuss
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  heart Re: A mund t kthehet miqsia(shoqria) n dashuri!?

  Mesazh nga Morena prej 27/6/2009, 19:38

  Mendoi qe s'mund te kthehet dashurija ne miqesi, ndersa e kunderta ndodh shume shpesh ...
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  heart Re: A mund t kthehet miqsia(shoqria) n dashuri!?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 28/6/2009, 10:31

  edhe ter kundertes i thone miqesi
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  heart Re: A mund t kthehet miqsia(shoqria) n dashuri!?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 29/6/2009, 07:04

  jo o ska shanc se dike qe ke thene te dua smund ta kesh shok e ti thuash kam gjet nje te dashur te ri 🇳🇴
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  heart Re: A mund t kthehet miqsia(shoqria) n dashuri!?

  Mesazh nga Ardhmeria prej 29/6/2009, 07:05

  shkodranja_yll shkruajti:jo o ska shanc se dike qe ke thene te dua smund ta kesh shok e ti thuash kam gjet nje te dashur te ri 🇳🇴

  e vertet esht kjo qe e thua respekte nga ana ime
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  heart Re: A mund t kthehet miqsia(shoqria) n dashuri!?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 29/6/2009, 07:08

  thanx kith kith :8)
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  heart Re: A mund t kthehet miqsia(shoqria) n dashuri!?

  Mesazh nga Ardhmeria prej 29/6/2009, 07:09

  flm gjithashtu pershendetje :8)
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  heart Re: A mund t kthehet miqsia(shoqria) n dashuri!?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 29/6/2009, 07:10

  :8)
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  heart Re: A mund t kthehet miqsia(shoqria) n dashuri!?

  Mesazh nga Ardhmeria prej 29/6/2009, 07:11

  :8) :zontaid!:

  Sponsored content

  heart Re: A mund t kthehet miqsia(shoqria) n dashuri!?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora sht 23/7/2018, 05:37