Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Share
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 7/7/2009, 08:22

  e pra ate thoni
  avatar
  Erėza
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 298
  Vendi : Ne mes te luleve
  Data e rregjistrimit : 05/12/2008

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga Erėza prej 7/7/2009, 08:23

  :cig
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga Ardhmeria prej 7/7/2009, 09:23

  sepse gjithmon genjeshtrat heret apo von dalin ne shesh me mir ne fillim te thuhet si e mira ashtu edhe e keqja
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 7/7/2009, 13:03

  ndonjehere nuk funksionojne,ndonjehere funksionojne te terat
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 13/7/2009, 11:18

  po flasim pse nuk funksionojne shaban e jane thene disa arsye
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 13/7/2009, 11:21

  arsyet i kemi perseritur shpesh,por si te funksionojne eshte ceshtja
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga Ardhmeria prej 14/7/2009, 05:52

  pse ashtu nis kur mundohen te genjejn se pari e nuk mendojn se genjeshtra prap del ne shesh
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 14/7/2009, 09:17

  ardhemeria te paskan genjy keq se po e persrit shum here kete punen e genjeshtres ka dhe arsye te tjera
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 14/7/2009, 15:45

  sepse dikush vet e ngaterron funksionimin e tyre
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 15/7/2009, 11:33

  dihet kjo gje njeri do behet shkak
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 15/7/2009, 14:09

  po njeri behet shkak dhe lidhja nuk funksionon vetem me njerin
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga Ardhmeria prej 17/7/2009, 06:07

  pse ashtu ka qen e shkruar 🔝 :ne qef:
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 17/7/2009, 09:30

  edhe keshtu hahet
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 17/7/2009, 12:44

  jo ,jo ashtu nuk hahet
  e shkruar nuk ka qene,por duhet te mesohemi vet ta shkruajme
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga stavri prej 17/7/2009, 18:45

  sepse ashtu e ka shkruar zoti qe ne fillim dhe nuk e shmang dot ket gje apo ta analizosh sakt
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 18/7/2009, 11:23

  dashamir une mendoj se zoti e krijoj njeriun te jetoj i lire,i dha mendjen dhe aftesine e jeteses,ia krijoj mundesine te mbijetoi nga mendja dhe puna,kurse funksionimin e lidhjeve nuk besoj se ia shkrou!Tani dikuj nese keto lidhje nuk i funksionojne dhe ja thote:Qenkna qen i mallkuar se zoti ma paska shkruar keshtu!!Nuk me duket kjo ashtu,zoti te dha mendjen,por mendjen duhet futur ne veprim,kush e fut mendjen ne veprim menqurisht,i funksionojne gjitha.
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga Ardhmeria prej 20/7/2009, 06:11

  sepse vie nje shkak qe te prishet lidhja
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 20/7/2009, 12:28

  sigurisht nje shkak,te cilin do te duhej te bejme diq qe ta menjanojme
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga Ardhmeria prej 21/7/2009, 06:09

  ahhhhhhh sdi cfar te them sepse shkakun e shkaktojn njerezit apo rrethanat ashtu mendoi une
  avatar
  elhamiu
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 173
  Mosha : 31
  Data e rregjistrimit : 21/07/2009

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga elhamiu prej 21/7/2009, 10:30

  pseee sepse, skem truu mjaft sdin te mendojmmm , mendojm qe jemi vetvetja kisha na dim si dojm bejmm se shikojm gjejen e mir, ne pergjithsii
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 21/7/2009, 15:45

  kot i teket
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga Ardhmeria prej 22/7/2009, 06:15

  Shocked
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 22/7/2009, 14:18

  nuk eshte gjithnje njejt
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga Ardhmeria prej 23/7/2009, 05:57

  besoi se nganjeher njeriut i duhet pushim ,qe te marr pushim dhe te jet koka e qet :pool:
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 23/7/2009, 09:41

  kot per qejf

  Sponsored content

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/5/2018, 07:08