Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Share
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 23/7/2009, 13:31

  :8) ehe
  avatar
  Albahit
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 53
  Mosha : 32
  Vendi : italy
  Puna : hic /asisen
  Loisirs : ncncncnc
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga Albahit prej 23/7/2009, 22:23

  Behen zgjedhejt e gabuara
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga Ardhmeria prej 24/7/2009, 06:24

  ashtu mendoi edhe une respekte per ty se ke postuar siper
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 24/7/2009, 13:45

  ehe
  avatar
  Albahit
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 53
  Mosha : 32
  Vendi : italy
  Puna : hic /asisen
  Loisirs : ncncncnc
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga Albahit prej 24/7/2009, 17:11

  Ardhmeria shkruajti:ashtu mendoi edhe une respekte per ty se ke postuar siper
  flm per respektin eshte menyra e gabuar ata/ato qe te cilet Martohen apo fejohen Pa Pik Prespektive per jeten

  I_wonder_why
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 28
  Data e rregjistrimit : 25/07/2009

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga I_wonder_why prej 25/7/2009, 09:01

  ngase s'ka qene ajo/ai e duhura per ty
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 25/7/2009, 11:06

  kryesore nganjehere nuk funksionojne
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 25/7/2009, 18:01

  kot aman
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 26/7/2009, 16:33

  duhet shti ne funksion meodomos
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 30/7/2009, 11:13

  kotttttttttttt
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 6/8/2009, 10:12

  mungesa e respektit
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga stavri prej 6/8/2009, 12:50

  booooooooooooooooo jan arsye te shumta qe lindin gjate lidhjes
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 11/9/2009, 17:57

  shum gjera ndoshta mos perputhja e mendimeve mos kuptimi etj etj
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 14/9/2009, 16:17

  diqka nuk hecen
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga Ardhmeria prej 15/9/2009, 06:40

  pse ashtu esht jeta
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga >> TeLi << prej 15/9/2009, 07:45

  Arsye ka shumė dhe ato kėrkojnė debat tė gjerė, mirėpo nėse s'ka tolerancė atėherė s'ka gjasa qė njė lidhje martesore tė ketė sukses.
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga Ardhmeria prej 16/9/2009, 06:05

  dashuria me genjeshtra dhe dallavere nuk shkon prandaj nuk vazhdojn lidhjet ashtu mendoi une
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga skifter prej 16/9/2009, 09:06

  ka shum pse nuk funksionon lidhja martesore trethija, gjelozija dhe shum e shum tjera
  avatar
  Edi7
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 224
  Mosha : 38
  Vendi : europe
  Loisirs : sporti,,femrat
  Data e rregjistrimit : 13/09/2009

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga Edi7 prej 16/9/2009, 14:15

  mungon komunikimi ne cift,,,pastaj ka te bej edhe llogjika,,,edhe shume gjera te tjera
  avatar
  Shanitee
  vip

  Numri i postimeve : 128
  Mosha : 51
  Data e rregjistrimit : 13/09/2009

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga Shanitee prej 16/9/2009, 17:05

  Shum arsyre ke, por komunikimin eshte nje gje e madhe me duket!
  Edhe unė mendoj qe 2 jeta shkojn me nje shpejtsi te ndryshe,...
  Nuk di per them mire.
  Une shkruaj ne Holandishte dhe Gishteza mund shkrauj Shqip kur un gaboj okay ??

  me shume respekt
  Shanetee
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 16/9/2009, 18:18

  Shanitee shkruajti:Shum arsyre ke, por komunikimin eshte nje gje e madhe me duket!
  Edhe unė mendoj qe 2 jeta shkojn me nje shpejtsi te ndryshe,...
  Nuk di per them mire.
  Une shkruaj ne Holandishte dhe Gishteza mund shkrauj Shqip kur un gaboj okay ??

  me shume respekt
  Shanetee
  Ka arsyje te ndyshme mendoj . Besoj se komunikimi eshte nje gje me rendesi te madhe.
  Une mendoj qe dy jete shkojne ne drejtime te ndyshme......
  Nuk di se si te shprehem
  Une shkruaj ne Hollandisht e Gishteza mund te me korrigjoje ne Shqip aty ku une gabohem .Ne rregull???
  Me shume respekt
  Shanetee.


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  Klea
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 731
  Data e rregjistrimit : 11/03/2009

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga Klea prej 16/9/2009, 18:30

  mendimi im esht vetem komunikimi i dy njerezve qe duhen edhe nuk din te komunikojne ka edhe gjera te tjera po komunikim esht nje gje e madhe shume
  avatar
  Shanitee
  vip

  Numri i postimeve : 128
  Mosha : 51
  Data e rregjistrimit : 13/09/2009

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga Shanitee prej 16/9/2009, 18:55

  In het leven heeft iedereen zijn weg te gaan. Op een bepaald moment kom je iemand tegen waarmee het klikt. Je gaat samen verder. Het moelijkste is dat je beiden een andere opdracht in je leven hebt, en soms groeit de ene persoon sneller dan de andere , waardoor het genoodzaakt is een andere weg in te slaan.
  Het is dan zeer moeilijk om nog met communicatie bij elkaar te blijven. Sommige mensen slagen daar wel in.
  Vele relaties worden saai, of geven vele conflicten, omdat men tracht vast te houden wat er is. Gelukkig zijn is niet altijd simpel.
  Ik bewonder die mensen die hun ganse leven bij elkaar blijven en samen kunnen evolueren naar iets moois !!
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga skifter prej 16/9/2009, 20:43

  me qen e bukur si klea kish me qen dashurija e lumtur :)
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga >> TeLi << prej 16/9/2009, 20:47

  skifter shkruajti:me qen e bukur si klea kish me qen dashurija e lumtur :)

  Po mendon si avatari i Kleas apo si klea i nderuar, megjithekete behet sebep dikush me ndonjė sehir dhe prap nuk funksionon!

  te pershendes ty dhe klean meqe per te u lidh biseda

  Sponsored content

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/5/2018, 07:00