Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Share
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga skifter prej 16/9/2009, 21:03

  te-li me qen edashura e ime si kle kish me qen dashurija e lumttur
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga skifter prej 16/9/2009, 21:06

  mekan tregua se avatari i klea sasht i bukur si klea ajo asht ma e bukura ne forum
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga >> TeLi << prej 16/9/2009, 21:09

  skifter shkruajti:te-li me qen edashura e ime si kle kish me qen dashurija e lumttur

  Klea ka avatarin shume te bukur, deshiroj qe endrrat tuaja te realizohen skifter dhe besoj se ashtu si i ke postimet me lumturi e keni edhe jeten
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 17/9/2009, 08:01

  Shanitee shkruajti:In het leven heeft iedereen zijn weg te gaan. Op een bepaald moment kom je iemand tegen waarmee het klikt. Je gaat samen verder. Het moelijkste is dat je beiden een andere opdracht in je leven hebt, en soms groeit de ene persoon sneller dan de andere , waardoor het genoodzaakt is een andere weg in te slaan.
  Het is dan zeer moeilijk om nog met communicatie bij elkaar te blijven. Sommige mensen slagen daar wel in.
  Vele relaties worden saai, of geven vele conflicten, omdat men tracht vast te houden wat er is. Gelukkig zijn is niet altijd simpel.
  Ik bewonder die mensen die hun ganse leven bij elkaar blijven en samen kunnen evolueren naar iets moois !!.
  Nė jetė gjithesecili e ka rrugėn e tij. Nė nje moment ju gjeni dike ku mendimet ju perpuqen(shpirti binjak). Ju kaloni me tutje bashke. Mė e vėshtirė ėshtė per tė dy se njeri njė detyrė tjeter ka nė jetė, dhe nganjėherė njė personi rritet (karrierra) mė shpejt se tė tjerėt, kėshtu ajo ėshtė e detyruar te marre njė tjetėr rrugė.
  Ėshtė shumė e vėshtirė qė tė jenė nė komunikim me njėri-tjetrin pėr tė qėndruar. Disa njerėz kane sukses nė te.
  Shumė marrėdhėniet behen te mėrzitshme, apo jep shume konflikte, sepse ai pėrpiqet pėr tė mbajtur atė qė ka. Te jeshe i lumtur nuk ėshtė gjithmonė e lehtė.
  I admiroj njerėzit qė qėndrojnė sė bashku tė gjithė jetėn e tyre sė bashku dhe perjetohet nė diēka tė bukur!


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga skifter prej 17/9/2009, 08:57

  Te-Li shkruajti:
  skifter shkruajti:te-li me qen edashura e ime si kle kish me qen dashurija e lumttur

  Klea ka avatarin shume te bukur, deshiroj qe endrrat tuaja te realizohen skifter dhe besoj se ashtu si i ke postimet me lumturi e keni edhe jeten

  te-li postimet e mija jon ashtu si un e perjetoj ni ngjarje a klea asht ni vajz shum e bukur dhe un sjom bazu ne avatarine saj kalo mir shoki
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga stavri prej 17/9/2009, 13:09

  yyyy sa shume gjona ka sa nuk numerohen pse nuk funksionojne
  avatar
  Edi7
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 224
  Mosha : 38
  Vendi : europe
  Loisirs : sporti,,femrat
  Data e rregjistrimit : 13/09/2009

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga Edi7 prej 17/10/2009, 20:55

  se nuk ka mirkuptimin e duhur si cift
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 18/10/2009, 13:31

  ka shum faktore jane shum
  avatar
  Edi7
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 224
  Mosha : 38
  Vendi : europe
  Loisirs : sporti,,femrat
  Data e rregjistrimit : 13/09/2009

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga Edi7 prej 18/10/2009, 20:27

  ndikojne shume gjera
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga skifter prej 19/10/2009, 09:35

  ka shum faktor ama besimi e lidh dashurin

  Riga
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 5
  Data e rregjistrimit : 19/10/2009

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga Riga prej 19/10/2009, 10:18

  Me problematiket jane martesat ne moshe te vogel.
  avatar
  Klea
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 731
  Data e rregjistrimit : 11/03/2009

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga Klea prej 19/10/2009, 17:55

  ne rrall te pare un si klea nuk hy gje ne kete teme pashe ca gjera te shkruajtura per mua edhe sme interesjne ndersa skifter per avatarin tim kur te duash mundesh te me shikosh ne webcam skp klea genjei nje e dyta tema eshte ndryshe po ska gje me mire po i pergjigjem temes

  martesa nuk fuksionon kur njeri ose njera nga te dyja anet tradheton edhe fillon me genjeshtra pastaj ka shum gjera ne jeten e marteses qe nuk funksionojne kush eshte i martuar e kupton
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga Morena prej 19/10/2009, 19:08

  Personalisht mendoj se jan shume faktor,por faktoret kryesor jane RESPEKTIT & ADMIRIMI !
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 23/10/2009, 12:18

  dhe ato ndikojne qe foli ai me lart por si faktor ka shum sa smund te permenden te gjitha
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga stavri prej 24/10/2009, 17:48

  arsyet qe nuk funksionon nje martes jan me mijra
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 25/10/2009, 05:11

  bashkohem me mendimin e atij me lart
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga stavri prej 25/10/2009, 16:57

  flm ti me lart qe je bashkuar me mendimin e atij me lart.

  sepse ndonjeher gruja ste ka len gjell ne tavolin kur vje nga puna

  ose ndonjeher burri ene kur ka pune gruja duke hekuros shpejt e shpejt se do shkoi ne pune ai i thot oj gruje hajt me llustru pak kepucet se jam tu pa i ndeshje futbolli:P
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 26/10/2009, 11:38

  hahahahahah po pra ja nje shembull tipik pse nuk ecin lidhjet martesore pikes i ke rene stavri
  avatar
  Edi7
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 224
  Mosha : 38
  Vendi : europe
  Loisirs : sporti,,femrat
  Data e rregjistrimit : 13/09/2009

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga Edi7 prej 10/11/2009, 21:59

  sepse jane te kundert edhe ska mirkuptim
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 11/11/2009, 12:03

  ka shum shkaqe
  avatar
  Hannah
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 181
  Vendi : Shume larg...!!
  Data e rregjistrimit : 18/12/2009

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga Hannah prej 19/12/2009, 00:50

  Nga pasionet e ndryshme qe kane..
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga Nike prej 19/12/2009, 12:55

  Ka shum arsyje...
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga Morena prej 19/12/2009, 17:17

  Ata qe dine te mendojne dhe te analizojne, dhe veprimet e veta do te i kordinojne, ata do te dijne te admirojne, se cka nga jeta te kerkojne dhe cdo gje te mire ne jeten e tyre te shendoshe do ta ndertojne, dhe jeten e tyre, te lumture do ta gezojne,me pervoja te mira, ate do ta frymenzojne dhe nje jete harmonike per vete do te ndertojne,me veti te mira jetsore ate ta perjetojne...dhe me deshirat me te mira ate ta shijojne...dhe jeten e tyre bashkeshortore te lumture ta gezojne...
  Me kete dua te theme se ai qe dine te jetoje duhet te dije se si te veproje...

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga Vizitor prej 19/12/2009, 17:24

  shum mir e' paske then ti , Morena i 'po atij mendimi jam edhe une
  avatar
  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga roby prej 26/12/2009, 12:18

  dakort me morena

  Sponsored content

  default Re: Pse ndonjėherė ... nuk funksionojnė lidhjet martesore?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/5/2018, 07:08