Kujtimi qe nuk do te vdes kurre

  Share
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Kujtimi qe nuk do te vdes kurre

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 8/5/2009, 15:04

  Ate dite vere………
  Hyre ne mendimet e mia dhe ne endrrat e mia...Hyre ne jeten time,si nje tregim apo nje film i bukur qe mbetet ne kujtese dhe gjithmone ndjen kenaqesi ta kujtosh???
  U dashurova me syte e tu ,me veshtrimin tend...Nuk flisnim...Syte tone flisnin,ato fjale qe zemra dhe buzet tona si shprehin dot.Per ore te tera shiheshim , ndonje shikim i fshehur apo i vjedhur...
  U DASHURUAM
  Kaq shpejt...njerezit qe na rethonin qeshnin e flisnin ,dhe ne te humbur ne ate bote shikimesh.
  ...Ndjej mall...
  Kur u pame nje shtrengim duarsh , nje puthje e lehte dhe nje kujtim i bukur qe nuk
  Do te vdes kurre...?...
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: Kujtimi qe nuk do te vdes kurre

  Mesazh nga skifter prej 8/5/2009, 15:07

  kujtimet e mira nuk harohen ato jetojn aq sa dhe ne jetojm
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Kujtimi qe nuk do te vdes kurre

  Mesazh nga Morena prej 9/5/2009, 16:49

  Shume kujtime nuk vdesin kurre.Vitet e adoleshences ,ditet e lumtura me njeriun qe ka kaluar shume gjera dhe qe tani nuk jane vecse nje kujtim i bukur.
  Dite te hidhura kur ka humbur njeriun me te shtrenjte qe mund te kete cdo njeri ne bote.Kur u bera nene s'ka per tu venitur kurre ajo ndjenje!
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Kujtimi qe nuk do te vdes kurre

  Mesazh nga shaban cakolli prej 9/5/2009, 19:30


  .Kur u bera nene s'ka per tu venitur kurre ajo ndjenje!
  _________________
  `...~Dhen ise........ Dhen ime...... Dhe iparxis~...`;NDODHE EDHE KJO;MORENA ĖSHTĖ NĖNĖ!!!!!Ruana zot Sad
  morena shkrou:
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Kujtimi qe nuk do te vdes kurre

  Mesazh nga Morena prej 9/5/2009, 19:46

  shaban cakolli shkruajti:
  .Kur u bera nene s'ka per tu venitur kurre ajo ndjenje!
  _________________
  `...~Dhen ise........ Dhen ime...... Dhe iparxis~...`;NDODHE EDHE KJO;MORENA ĖSHTĖ NĖNĖ!!!!!Ruana zot Sad
  morena shkrou:
  ;D Cfare ke ti ngele ty qajt sot o zot sa po qesh
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Kujtimi qe nuk do te vdes kurre

  Mesazh nga stavri prej 10/5/2009, 15:58

  booooooooooooooooooooooooo truri im tashme spunon me qe te kujtoj kujtimet e bukura
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: Kujtimi qe nuk do te vdes kurre

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 13/5/2009, 17:34

  se di Shocked
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Kujtimi qe nuk do te vdes kurre

  Mesazh nga Morena prej 14/5/2009, 17:23

  stavri shkruajti:booooooooooooooooooooooooo truri im tashme spunon me qe te kujtoj kujtimet e bukura
  I kujton ti por s'na the gje nga kujtimet e tua?!
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Kujtimi qe nuk do te vdes kurre

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 14/5/2009, 17:35

  epra mir po i thua....:D
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Kujtimi qe nuk do te vdes kurre

  Mesazh nga Morena prej 14/5/2009, 17:36

  Ja them por kujt tja them s'mer vesh ai ;D
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Kujtimi qe nuk do te vdes kurre

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 14/5/2009, 17:39

  hmmm he se e bej un me mar vesh ;D
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Kujtimi qe nuk do te vdes kurre

  Mesazh nga Morena prej 14/5/2009, 17:40

  Ti po ti ;D
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Kujtimi qe nuk do te vdes kurre

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 14/5/2009, 17:41

  pse sta mbush menjen :fon:
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Kujtimi qe nuk do te vdes kurre

  Mesazh nga shaban cakolli prej 15/5/2009, 13:50

  jo po edhe ate shume

  Sponsored content

  default Re: Kujtimi qe nuk do te vdes kurre

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 24/5/2018, 02:12