Ēfarė do t'bėnit sikur t'i kishit vetėm edhe 24 orė jetė?

  Share
  avatar
  Besa
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 260
  Data e rregjistrimit : 23/11/2007

  default Re: Ēfarė do t'bėnit sikur t'i kishit vetėm edhe 24 orė jetė?

  Mesazh nga Besa prej 17/8/2009, 00:11

  edhe aty ka korrupcionnnnnn, jepni €-ro dhe marrveshja bie poshtė!
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Ēfarė do t'bėnit sikur t'i kishit vetėm edhe 24 orė jetė?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 17/8/2009, 18:11

  do te shfrytezoja minutin e fundit aktiv
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: Ēfarė do t'bėnit sikur t'i kishit vetėm edhe 24 orė jetė?

  Mesazh nga >> TeLi << prej 18/8/2009, 18:47

  Unė ēdo orė tė jetės sime mundohem ta jetoj sikur t'ishte e fundit, e kam parim dhe do e respektoj deri nė fund keshtu qė edhe "ai 24 orėsh" do kaloi si orėt tjera ... pa ndonjė bezdi!
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Ēfarė do t'bėnit sikur t'i kishit vetėm edhe 24 orė jetė?

  Mesazh nga Morena prej 19/8/2009, 17:41

  Do i kushtoja kohen cunit tim !
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Ēfarė do t'bėnit sikur t'i kishit vetėm edhe 24 orė jetė?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 22/8/2009, 12:25

  do te beja aq sa do te mundja te arrij
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: Ēfarė do t'bėnit sikur t'i kishit vetėm edhe 24 orė jetė?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 11/9/2009, 17:51

  do shkoja te kerkoja nje person do e shtergoja shum dhe do e puthja shum e do prisja vdekjen prane tij
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Ēfarė do t'bėnit sikur t'i kishit vetėm edhe 24 orė jetė?

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 12/9/2009, 17:21

  perveq se do qaja sdi cdo beja tjeter

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Ēfarė do t'bėnit sikur t'i kishit vetėm edhe 24 orė jetė?

  Mesazh nga Vizitor prej 12/9/2009, 19:27

  do kerkoja dhe 24 ore jet te tjera
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: Ēfarė do t'bėnit sikur t'i kishit vetėm edhe 24 orė jetė?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 13/9/2009, 14:04

  sdo pushoja te urreja deri ne vdekje tjetrin nejse
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Ēfarė do t'bėnit sikur t'i kishit vetėm edhe 24 orė jetė?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 14/9/2009, 16:16

  do te dashuroja
  avatar
  Klea
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 731
  Data e rregjistrimit : 11/03/2009

  default Re: Ēfarė do t'bėnit sikur t'i kishit vetėm edhe 24 orė jetė?

  Mesazh nga Klea prej 14/9/2009, 17:22

  do te kaloja momente me te bukura me amoren time
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Ēfarė do t'bėnit sikur t'i kishit vetėm edhe 24 orė jetė?

  Mesazh nga Morena prej 14/9/2009, 17:30

  ``Blerta`` shkruajti:perveq se do qaja sdi cdo beja tjeter
  aspak kom that
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: Ēfarė do t'bėnit sikur t'i kishit vetėm edhe 24 orė jetė?

  Mesazh nga >> TeLi << prej 14/9/2009, 17:54

  kisha me thanė
  "s'ėshtė diēka nė rregull, mė kanė ngatėrruar"!
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Ēfarė do t'bėnit sikur t'i kishit vetėm edhe 24 orė jetė?

  Mesazh nga Ardhmeria prej 15/9/2009, 06:29

  hic asgje nuk do deshiroja
  avatar
  Erėza
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 298
  Vendi : Ne mes te luleve
  Data e rregjistrimit : 05/12/2008

  default Re: Ēfarė do t'bėnit sikur t'i kishit vetėm edhe 24 orė jetė?

  Mesazh nga Erėza prej 15/9/2009, 10:05

  Do rria me familje me shum dhe do i vizotoja te afermit e mi ku do qe jan
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Ēfarė do t'bėnit sikur t'i kishit vetėm edhe 24 orė jetė?

  Mesazh nga Ardhmeria prej 16/9/2009, 06:03

  i kam plotesuar deshirat nuk do deshiroja me asgje
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: Ēfarė do t'bėnit sikur t'i kishit vetėm edhe 24 orė jetė?

  Mesazh nga skifter prej 16/9/2009, 09:08

  hahahaha kjo pytje ka qen ne tv un kisha bo vetum dashuri
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Ēfarė do t'bėnit sikur t'i kishit vetėm edhe 24 orė jetė?

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 24/9/2009, 15:45

  do kisha vdek me para
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Ēfarė do t'bėnit sikur t'i kishit vetėm edhe 24 orė jetė?

  Mesazh nga Ardhmeria prej 22/12/2009, 08:26

  ahhhhhhhhhhh spo e them me mir
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Ēfarė do t'bėnit sikur t'i kishit vetėm edhe 24 orė jetė?

  Mesazh nga Morena prej 22/12/2009, 11:08

  Se di ,po qesh me lote me njerin qe diskuton kete temen qe i thash ....
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: Ēfarė do t'bėnit sikur t'i kishit vetėm edhe 24 orė jetė?

  Mesazh nga >> TeLi << prej 22/12/2009, 11:43

  ne moshen qe jam ato ore s'do t'i prisja me kenaqesi, kam edhe ca obligime dhe nuk me premton koha t'i realizoj...............do te provoj ryshfetin por s'di a ka arrite korrupcioni edhe atje
  avatar
  Hannah
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 181
  Vendi : Shume larg...!!
  Data e rregjistrimit : 18/12/2009

  default Re: Ēfarė do t'bėnit sikur t'i kishit vetėm edhe 24 orė jetė?

  Mesazh nga Hannah prej 22/12/2009, 14:50

  S'do me dilte koha gjithe ato qe do deshiroja te beja
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Ēfarė do t'bėnit sikur t'i kishit vetėm edhe 24 orė jetė?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 22/12/2009, 14:53

  do jetoja edhe ato
  avatar
  Nastradin Hoxha
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 367
  Data e rregjistrimit : 07/02/2008

  default Re: Ēfarė do t'bėnit sikur t'i kishit vetėm edhe 24 orė jetė?

  Mesazh nga Nastradin Hoxha prej 22/12/2009, 15:27

  Do hipja prap ne maje T'hanes
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Ēfarė do t'bėnit sikur t'i kishit vetėm edhe 24 orė jetė?

  Mesazh nga Morena prej 22/12/2009, 15:29

  hahahahahaha e ke kap keq me thanen hahahah
  Do ja kushtoja gjithe kohen femijes sim

  Sponsored content

  default Re: Ēfarė do t'bėnit sikur t'i kishit vetėm edhe 24 orė jetė?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23/7/2018, 05:49