Ku ishit mbreme

  Share
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Ku ishit mbreme

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 29/5/2007, 10:18

  pa na thoni pak per jeten e nates
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga triniti prej 30/5/2007, 00:22

  mbreme vallai ne shpi isha SadSadSad

  edhe sonte ne shpi jam, po skam shume qe kam ardhur.
  po merresha me nje projekt me nje shoqe dhe sna dilnin masat e nje kishe qe duhet ta rindertonim. mua me dilnin ndryshe asaj ndryshe. si e cakerdisur qe jam; - cohu i thash se do shkojme ta masim.
  na moj me tha ke pjerdhur apo si, ora 12 pa nje cerek ( darke kuptohet ).
  cohu i thash mos e diskuto, nje te marr metrin dhe u nisem ke kisha :D:D:D, ja ta mbaroja sot ate kishen ja fundi botes.
  po si frykse qe e kam kte shoqen sja mbate te shkonim vetem, mua ma mbante se jam trime :D:D:D e nejse morem nje shok ne cel dhe e ngritem dhe burrin e huj e u nisem te tre per ke kisha.

  e matem dhe kishen, dhe kur po ktheheshim kaluam para nje shatervani. ndalova aty po kisha gjithe rruges qe thosha po me pihet nje fanta, po groshte ketu lokale hapur ne ate ore.
  ca do me japesh i them ketij shokut po ti kaloj shatervanit mes per mes. nuk e ben me tha mua.
  po ti kaloj i thash mes per mes do ma gjesh nje fanta :D:D:D ???
  burrash tha po hyre do ta nxjerr nga dheu.
  aq doja une , prit tha ajo shoqa se dua fanta edhe une.
  nje ti hyre shatervanit te dyja e nje tu bure qull.

  brodhem nje cik neper qender deri sa gjetem nje bar qe ishte duke u mbyllur dhe e morem nga nje fanta :D:D:D

  me ka hyr nje i ftohte tani qe... o nene e nene, me duket se e kam marr pleviten brinj me brinje, po fanten e piva ama :D:D:D

  e kjo ishte jeta e nates per ne fukarenjte :P:P:P, per sonte kuptohet ;););)
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga MiLaN prej 30/5/2007, 09:12

  mrom kam pi i cik si shume se na kishin ftu me i ven bashke me nje pallosh :P:P:P sot nuk jam ne terezi fare
  pershendetje
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga triniti prej 30/5/2007, 15:45

  kinezi po si ste vje zor njer qe keni shku pa mu SadSadSad

  ncuncuncu nga ai tjetri edhe e prisja po nga ty vallai jo
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga MiLaN prej 31/5/2007, 09:11

  o zemer ishim cik keq... une te pakten... ti e di qe une te kam shpirt e nuk te le pa marre kudo qe vete :D:D
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga triniti prej 31/5/2007, 16:56

  SadSadSad po po me fjale te kepusni ne mes ju, kur vje puna ke veprat pastaj ngec filmi SadSadSad
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga kiss_today prej 1/6/2007, 18:19

  Mbreme kam shkuar ne shtepi qe ne 22.45 dhe menjehere ne shtrat, sebashku me Pulurushen time :P
  Do kisha dashur te pija edhe ndonje kafe, para se te mberrija ne shtepi, por askush s'mu pergjigj :x
  Te shohim sonte 👅
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga MiLaN prej 1/6/2007, 19:55

  se mos me more mua ne tel e nuk tu pergjigja... nejse
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga triniti prej 1/6/2007, 21:51

  ti ishe ne shpi duke fjet gjum te ate ore mo :D:D:D
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 2/6/2007, 19:29  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga triniti prej 5/6/2007, 19:24

  mbreme???
  ne shpi fatkeqsisht SadSadSad
  avatar
  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga roby prej 5/6/2007, 20:03

  mbreme dola pak , se me ishte tha buza,,hahahh...cfare femrash qe ka ky chati, te mira e...
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga triniti prej 6/6/2007, 20:29

  ketej e njome buzen mo roby :P:P:P
  avatar
  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga roby prej 6/6/2007, 20:32

  po si jo..piva pak uje....hahhaha
  ti ku ishe mbreme?
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga triniti prej 7/6/2007, 14:50

  para pc deri ne 7e15 te mengjesit 😢 se duhet te mbaroja kete projektin e leshit qe se kam mbaru akoma mbi te gjitha
  avatar
  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga roby prej 7/6/2007, 19:28

  po ma avash triniti,ti keshtu do mbysesh veten...une kam fjetur gjithe naten..
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga triniti prej 7/6/2007, 20:36

  😢 😢 😢
  avatar
  harrakati
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 20
  Mosha : 29
  Vendi : tirana
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga harrakati prej 8/6/2007, 14:45

  un isha ne pune se jam bo keq per leke
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga triniti prej 10/6/2007, 20:00

  ne pune SadSadSad
  avatar
  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga roby prej 10/6/2007, 20:03

  mbreme ku isha ne forum deri vone ...pastaj nje xhiro...rreth ores 3 ne shtepi....
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga triniti prej 22/6/2007, 14:12

  mbreme ne birreri deri nga ora 2, pastaj erdha ne shtepi dhe ja futa gjumit :D:D:D
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga lo prej 6/7/2007, 16:54

  mbreme po tregoja perralla.... dhe sot.....dhe neser.... dhe pergjithmone :beb:
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga MiLaN prej 7/7/2007, 10:28

  mbreme vardalle
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga triniti prej 10/7/2007, 18:33

  lo do ma tregosh edhe mua nje :D:D:D

  mbreme???
  ne shpiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii duke mesuaaaaaaaaaaaaar SadSad(:
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga MiLaN prej 13/7/2007, 13:33

  verdalle

  Sponsored content

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 22/7/2018, 23:54