kėtu ka edhe mendjemėdhenj, kush ėshtė ajo-ai ?

  Share
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default kėtu ka edhe mendjemėdhenj, kush ėshtė ajo-ai ?

  Mesazh nga >> TeLi << prej 4/9/2009, 15:19

  une akoma i ri e s'po ju njoh, por nje teme e
  cila sjell argetim let' jete me kete titull.

  une po ja fus kot meqe m'u dha rasti i pari

  :folim: Blerta shume be mendjemadhe uhaaaa :ton:
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: kėtu ka edhe mendjemėdhenj, kush ėshtė ajo-ai ?

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 5/9/2009, 06:28

  ;D ;D ;D


  une jam :x
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: kėtu ka edhe mendjemėdhenj, kush ėshtė ajo-ai ?

  Mesazh nga stavri prej 5/9/2009, 14:20

  as qe e kam iden cili-cila eshte.......kush do qoft eshte per veten e vet
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: kėtu ka edhe mendjemėdhenj, kush ėshtė ajo-ai ?

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 5/9/2009, 14:38

  spo e gjej dot
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: kėtu ka edhe mendjemėdhenj, kush ėshtė ajo-ai ?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 5/9/2009, 15:07

  ketu ndoshta nuk do te duhej te jete kjo teme fare,po....
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: kėtu ka edhe mendjemėdhenj, kush ėshtė ajo-ai ?

  Mesazh nga >> TeLi << prej 5/9/2009, 15:13

  i nderuar z.Shaban , e kam inicuar per argetim per asnje qellim tjeter te kunderten kursesi nuk e kam natyren per tė klasifikuar ata qė 99.9% nuk i njoh.

  Pra argetim kam menduar dhe ka nisur ashtu, Blerta vet e ka pranuar se eshte mendjemadhe, e sheh pra hahhahahah

  pershendetje per ju
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: kėtu ka edhe mendjemėdhenj, kush ėshtė ajo-ai ?

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 6/9/2009, 16:12

  un jam :syze:
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: kėtu ka edhe mendjemėdhenj, kush ėshtė ajo-ai ?

  Mesazh nga >> TeLi << prej 6/9/2009, 16:22

  ndoshta ta kalon Morena mi ;D
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: kėtu ka edhe mendjemėdhenj, kush ėshtė ajo-ai ?

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 8/9/2009, 17:36

  ncuq se le un te ma kaloje
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: kėtu ka edhe mendjemėdhenj, kush ėshtė ajo-ai ?

  Mesazh nga Ardhmeria prej 9/9/2009, 04:54

  Blerta nuk esht e them mbasi e njoh ket dreqe
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: kėtu ka edhe mendjemėdhenj, kush ėshtė ajo-ai ?

  Mesazh nga >> TeLi << prej 9/9/2009, 08:57

  Ardhmeria shkruajti:Blerta nuk esht e them mbasi e njoh ket dreqe

  PO, po, s'lėviz dot nga vendi qė kur e njoh, e thelluar nė mendime dhe vet e ka pranuar "titullin"
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: kėtu ka edhe mendjemėdhenj, kush ėshtė ajo-ai ?

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 9/9/2009, 10:53

  Ardhmeria shkruajti:Blerta nuk esht e them mbasi e njoh ket dreqe

  ku je motra
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: kėtu ka edhe mendjemėdhenj, kush ėshtė ajo-ai ?

  Mesazh nga stavri prej 9/9/2009, 14:22

  nuk i ve gishtin asnjerit se cil-cila eshte
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: kėtu ka edhe mendjemėdhenj, kush ėshtė ajo-ai ?

  Mesazh nga Ardhmeria prej 14/9/2009, 07:38

  nuk e di se kush esht ?
  mendoi se mendjemadhesia ja thyen koken secilit prandaj duhet te jemi te vetedijshem se gjdo perjetez ka teposhtezen dhe gjdo teposhtez ka perpjetezen edhe pse gjdo her perjetojm ket por vie dita dhe shperblehemi prandaj duhet te dijm qe jemi te gjith te njejt dhe mos te jemi kok lart dhe ta lendojm apo ofendojm dikend.
  me respekte per te gjith mendoi se nuk do ket mendjemendhenj
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: kėtu ka edhe mendjemėdhenj, kush ėshtė ajo-ai ?

  Mesazh nga >> TeLi << prej 14/9/2009, 08:40

  te gjithe jeni te mire, e riktheksoj , te mire jane te gjithe anetaret aktivė te forumit por kjo bote po te ishte vetem me "te mire" s'do e kishte kuptimin e vet,
  Dua te them se ne kete forum ka edhe gjysme analfabet qe mezi fjalen ne gjuhen e tyre e shkruajne dhe mundohen te injorojne dikėnd me ato pak shkronja qe dine nga alfabeti i gjuhes sonė!!!

  ..Ketu ka vend edhe per ata!???

  Sponsored content

  default Re: kėtu ka edhe mendjemėdhenj, kush ėshtė ajo-ai ?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 22/5/2018, 09:39