Mirė se erdhe edi77

  Share
  avatar
  Klea
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 731
  Data e rregjistrimit : 11/03/2009

  default Mirė se erdhe edi77

  Mesazh nga Klea prej 13/9/2009, 14:53

  mirė se erdhe edi77 te uroj argėtim tė kėndshėm nė forum
  avatar
  Edi7
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 224
  Mosha : 38
  Vendi : europe
  Loisirs : sporti,,femrat
  Data e rregjistrimit : 13/09/2009

  default Re: Mirė se erdhe edi77

  Mesazh nga Edi7 prej 13/9/2009, 14:55

  Klea shkruajti:mir se erdhe edi77 te uroi nje argetim te kendshem ne kete forum
  flm,,kisssssssssssssssssssss zemra
  avatar
  Klea
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 731
  Data e rregjistrimit : 11/03/2009

  default Re: Mirė se erdhe edi77

  Mesazh nga Klea prej 13/9/2009, 14:57

  mir se erdhe flori

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Mirė se erdhe edi77

  Mesazh nga Vizitor prej 13/9/2009, 14:59

  Edi77 te uroj dhe un mirese ardhjen ne kete forum ku bota eshte vec e jotja
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Mirė se erdhe edi77

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 13/9/2009, 15:47

  edi 77 mirese erdhe ne forumin tone
  Shpresoj te kenaqesh


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: Mirė se erdhe edi77

  Mesazh nga >> TeLi << prej 13/9/2009, 15:53

  edi77 mire se erdhe ne boten tuaj, shifet
  ngrohtesia qe ju i sollet forumitme 9
  postimet tuaja , shpresoj se do
  kalosh shume ngrohtė pran
  shoqerise e cila njef
  gjuhen e respektit
  persejcilin.

  me respekt nga une Te-Li
  avatar
  Edi7
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 224
  Mosha : 38
  Vendi : europe
  Loisirs : sporti,,femrat
  Data e rregjistrimit : 13/09/2009

  default Re: Mirė se erdhe edi77

  Mesazh nga Edi7 prej 13/9/2009, 18:24

  SEXY shkruajti:Edi77 te uroj dhe un mirese ardhjen ne kete forum ku bota eshte vec e jotja
  flm,,,,
  avatar
  Edi7
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 224
  Mosha : 38
  Vendi : europe
  Loisirs : sporti,,femrat
  Data e rregjistrimit : 13/09/2009

  default Re: Mirė se erdhe edi77

  Mesazh nga Edi7 prej 13/9/2009, 18:25

  **GISHTEZA** shkruajti:edi 77 mirese erdhe ne forumin tone
  Shpresoj te kenaqesh
  FLM ,,,,,,,
  avatar
  Edi7
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 224
  Mosha : 38
  Vendi : europe
  Loisirs : sporti,,femrat
  Data e rregjistrimit : 13/09/2009

  default Re: Mirė se erdhe edi77

  Mesazh nga Edi7 prej 13/9/2009, 18:27

  Te-Li shkruajti:edi77 mire se erdhe ne boten tuaj, shifet
  ngrohtesia qe ju i sollet forumitme 9
  postimet tuaja , shpresoj se do
  kalosh shume ngrohtė pran
  shoqerise e cila njef
  gjuhen e respektit
  persejcilin.

  me respekt nga une Te-Li
  flm,,gjithashtu,,edhe une,,do perpiqem te kalojme mire,,,,,,,,,,,respekt
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Mirė se erdhe edi77

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 14/9/2009, 06:38

  she sheee ca do ktu ti mooooooooo

  hajde pak se kam nje fjal te veshi
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Mirė se erdhe edi77

  Mesazh nga Ardhmeria prej 14/9/2009, 07:21

  mir se ke ardhur argetim te kendeshem ketu ne Forum

  Sponsored content

  default Re: Mirė se erdhe edi77

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 24/5/2018, 02:13