Vajza kerkojne djem

    Share

    shkodranja_yll
    Princes
    Princes

    Numri i postimeve: 2162
    Mosha: 28
    Vendi : verdall
    Puna: pak nga te gjitha:P:P:P
    Loisirs: sdi
    Data e rregjistrimit: 20/06/2007

    default Re: Vajza kerkojne djem

    Mesazh nga shkodranja_yll prej 11/5/2008, 23:24

    jo nga turpi stavri po spo e them nejse

    Frankfurt
    Anetar
    Anetar

    Numri i postimeve: 231
    Vendi : Frankfurt am Main / Germany
    Puna: www.alb-derflatv.com
    Data e rregjistrimit: 29/08/2008

    default Re: Vajza kerkojne djem

    Mesazh nga Frankfurt prej 22/11/2009, 13:52

    Nė Frankfurt, tani eshte hapur njė dyqan
    ku
    Femrat mund tė zgjedhin Meshkujt.
    Ne hyrje te Dyqanit
    ėshtė njė udhėzues pėr rregullat sipas
    te cilave
    mund tė blihet: "Ne kete Dyqan je e detyruar te zgjedhesh vetem
    njė herė. Ka 6 kate ku cdo kat eshte ndare me Meshkuj sipas Preferencave.
    Ju mund tė merrni njė Mashkull nga kati
    ku keni shkelur, por s'mund te ktheheni mbrapsht nė njė kat qė ju
    tashmė kanė lėnė! "

    Njė grua shkon nė Dyqan pėr tė marrė njė
    Mashkull -Burre-
    Kėrkon dhe shikon nė Kati 1 qe varet njė Tabele:
    "Keto Meshkujt kanė njė punė ".

    Nė Kati 2 varet njė Tabele ku:
    "Keto Meshkuj kane Punė dhe duan-pelqejne fėmijė. "

    Nė Kati 3 varet njė Tabele:
    "Keto Meshkuj kane Punė, pelqejne fėmijė, dhe jane te paraqitshem "
    "Wow", mendon gruaja, Por ndjehet e detyruar tė shkojnė mė tej.

    Ajo shkon nė Katin 4 ku Tabela thotė:
    "Keto Meshkuj kanė punė si dhe pelqejne fėmijėt, dhe ndihmojne ne punet e Shtėpise.
    "Oh Zot, eshtė vėshtirė t'e rezistoj tė mos marr nje nga keto", megjithatė, vendos te vazhdojnė.
    Nė Katin e 5 ajo lexoji:
    "Kėta Meshkuj kane Punė, pelqejne fėmijėt, jane shume te paraqitshem, jane te Pasur dhe kanė njė dell romantik.
    Ajo mendon tė qėndrojė me ne fund ketu, por pastaj Kurioziteti duke dashur me TEPER e con ne Katin e 6. Ajo lexon ne Tabele qe thotė se:
    "Ju jeni Visitori Nr. 31.456.012.
    Nuk ka burra, Kati ekziston vetėm pėr tė treguar se
    sa e pamundur
    ėshtė qė tė bėjmė Gratė tė lumtura.
    Shumė faleminderit . Blerjen e Burrave mund t'a beni vetem ne nje Dyqan Special. Mirupafshim.

    Nė krahasim me kete dyqan, ėshtė
    hapur perballe ketij nje Dyqan-Search-Grate.
    Ai ka gjithashtu 6 Kate.

    Nė Katin e pare ka femra qė e duan-pelqejne seks.
    Nė Katin e dyte duan-pelqejne seksi, dhe qe kane Pare.

    Katet 3 deri 6 nuk u pa asnje mashkull t'i frekuntoje!!!

    >> TeLi <<
    Anetar
    Anetar

    Numri i postimeve: 1820
    Data e rregjistrimit: 18/08/2009

    default Re: Vajza kerkojne djem

    Mesazh nga >> TeLi << prej 22/11/2009, 15:42

    cila po kerkon djem apo djale moj, spo sho asnje liste

    Klea
    Anetar
    Anetar

    Numri i postimeve: 731
    Data e rregjistrimit: 11/03/2009

    default Re: Vajza kerkojne djem

    Mesazh nga Klea prej 22/11/2009, 20:48

    hahaha paska dal moda e re jemi ne 2009 tani kerkojne vajzat

    shkodranja_yll
    Princes
    Princes

    Numri i postimeve: 2162
    Mosha: 28
    Vendi : verdall
    Puna: pak nga te gjitha:P:P:P
    Loisirs: sdi
    Data e rregjistrimit: 20/06/2007

    default Re: Vajza kerkojne djem

    Mesazh nga shkodranja_yll prej 1/12/2009, 12:11

    po pra duhet me hedh ne grepat e me ba rolin e meshkujve se sa me prit sa ti thojne mendja ketyre vdiqem beqo neve

    >> TeLi <<
    Anetar
    Anetar

    Numri i postimeve: 1820
    Data e rregjistrimit: 18/08/2009

    default Re: Vajza kerkojne djem

    Mesazh nga >> TeLi << prej 1/12/2009, 14:48

    leni llafet dhe kerkoni ma drejt se u plaket mojjjjjj

    troē thuani ..... sikurse une

    stavri
    Anėtar Nderi
    Anėtar Nderi

    Numri i postimeve: 5787
    Vendi : verdall anej kenej
    Data e rregjistrimit: 24/06/2007

    default Re: Vajza kerkojne djem

    Mesazh nga stavri prej 1/12/2009, 14:57

    skeni pune tjeter me goc qe kerkoni djem??


    rrini mos u lodhni shume...vec na shkelni synin se vijem vet ne:P

    agoni
    Anetar i sapoardhur
    Anetar i sapoardhur

    Numri i postimeve: 2
    Data e rregjistrimit: 21/03/2010

    default Re: Vajza kerkojne djem

    Mesazh nga agoni prej 21/3/2010, 22:20

    kerkoje vajza per Lidhje

    agoni
    Anetar i sapoardhur
    Anetar i sapoardhur

    Numri i postimeve: 2
    Data e rregjistrimit: 21/03/2010

    default Re: Vajza kerkojne djem

    Mesazh nga agoni prej 21/3/2010, 22:22

    ola akae donji vajze ketu per bised moj lajmrohuni be

    stavri
    Anėtar Nderi
    Anėtar Nderi

    Numri i postimeve: 5787
    Vendi : verdall anej kenej
    Data e rregjistrimit: 24/06/2007

    default Re: Vajza kerkojne djem

    Mesazh nga stavri prej 22/3/2010, 11:53

    ishalla gjeni ju qe kerkoni

    sandra
    Princes
    Princes

    Numri i postimeve: 1270
    Mosha: 25
    Vendi : Peje
    Data e rregjistrimit: 15/02/2010

    default Re: Vajza kerkojne djem

    Mesazh nga sandra prej 28/4/2010, 13:06

    ishalla edhe uen po thom kush po kerkon more a u paeaqit ndonjo

    Morena
    Anetar
    Anetar

    Numri i postimeve: 2193
    Mosha: 34
    Vendi : Atje ku me do zemra...
    Puna: Pa pune
    Data e rregjistrimit: 01/02/2009

    default Re: Vajza kerkojne djem

    Mesazh nga Morena prej 29/4/2010, 12:06

    hahahahahahahahahah he me gjetet gje se vetem Nastradini na ka ngelur me Shabanin ketu

    stavri
    Anėtar Nderi
    Anėtar Nderi

    Numri i postimeve: 5787
    Vendi : verdall anej kenej
    Data e rregjistrimit: 24/06/2007

    default Re: Vajza kerkojne djem

    Mesazh nga stavri prej 29/4/2010, 12:40

    e keni gjet gje moj vajza???

    ``Blerta``
    moderator
    moderator

    Numri i postimeve: 3352
    Mosha: 29
    Vendi : london
    Loisirs: ca esht kjo me?:D
    Data e rregjistrimit: 03/06/2007

    default Re: Vajza kerkojne djem

    Mesazh nga ``Blerta`` prej 3/5/2010, 00:45

    a ka ngel kush per mua

    ``Blerta``
    moderator
    moderator

    Numri i postimeve: 3352
    Mosha: 29
    Vendi : london
    Loisirs: ca esht kjo me?:D
    Data e rregjistrimit: 03/06/2007

    default Re: Vajza kerkojne djem

    Mesazh nga ``Blerta`` prej 3/5/2010, 00:46

    Morena shkruajti:hahahahahahahahahah he me gjetet gje se vetem Nastradini na ka ngelur me Shabanin ketu

    kujdes me shabanin ti

      Ora ėshtė 22/12/2014, 15:03