Vajza kerkojne djem

  Share

  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve: 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna: realiste :D:D:D
  Loisirs: ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit: 28/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga triniti prej 19/7/2007, 15:50

  ja te te puc edhe njer :D:D:D :puc:

  ej po a ju prish ndonjerit mendja te plotesoi kushtet e mia ketu???

  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve: 4051
  Data e rregjistrimit: 29/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga MiLaN prej 19/7/2007, 17:42

  per ca po vi te ti mi shtrige qe te ti plotesoj kushtet :)

  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve: 432
  Vendi : diku
  Puna: PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit: 24/06/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga lo prej 19/7/2007, 20:32

  he mo ju po pres te ha llokumen une

  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve: 4051
  Data e rregjistrimit: 29/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga MiLaN prej 19/7/2007, 21:52

  ehe
  nuk behet gje, u ndame

  NESTI
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve: 48
  Mosha: 31
  Vendi : gjithandej
  Data e rregjistrimit: 06/07/2007

  default Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga NESTI prej 19/7/2007, 23:54

  o trinito je njish lale ueeeeeeeeeeeeeee

  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve: 432
  Vendi : diku
  Puna: PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit: 24/06/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga lo prej 20/7/2007, 02:43

  u ndateeeeeee? pse keshtu?
  mos e mbani sekret ju ore, te kurseni llokumet.

  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve: 4051
  Data e rregjistrimit: 29/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga MiLaN prej 20/7/2007, 12:08

  hahahahahhahahahhahaha goxha sekret :P
  lo i di kerkesat e mia ti mi lal ti thashe dje hahaha
  :8)

  durrsaku
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve: 5
  Data e rregjistrimit: 12/07/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga durrsaku prej 20/7/2007, 13:07

  o trini me mendimet qe ke ti ke me ngel beqare gjith jeten:hart: po pate ket menje

  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve: 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit: 29/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga roby prej 22/7/2007, 20:16

  i po vetem nje triniti ka ky forum? vajzat e tjera ku jane??

  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve: 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna: realiste :D:D:D
  Loisirs: ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit: 28/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga triniti prej 23/7/2007, 23:51

  he pra mo nga eshte zhdukur popullsia ketu???

  durrsaku ti po i qan hallit kaloresit se ka corapet e grisura??? :D:D:D

  :puc: per te gjithe :D:D:D

  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve: 4051
  Data e rregjistrimit: 29/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga MiLaN prej 25/7/2007, 15:50

  po pel muve

  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve: 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna: realiste :D:D:D
  Loisirs: ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit: 28/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga triniti prej 25/7/2007, 19:05

  pel tyve???
  tyve ti dhash live muve :D:D:D

  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve: 4051
  Data e rregjistrimit: 29/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga MiLaN prej 27/7/2007, 11:51

  ehe Sad

  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve: 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna: realiste :D:D:D
  Loisirs: ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit: 28/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga triniti prej 31/7/2007, 01:47

  ca ke tani???

  ne vend te qaj une qan ti

  ate burrin per mua, e gjeti njeri ketej??? :D:D:D

  Don_Corleone
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve: 289
  Mosha: 31
  Loisirs: DY GJERA JANE TE PAFUNDME: UNIVERSI DHE BUDALLALLEKU NJEREZOR
  Data e rregjistrimit: 08/06/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga Don_Corleone prej 2/8/2007, 23:37

  pse moj ste mjaftoj une ty eeeeeeeeeeeee

   Ora ėshtė 12/2/2016, 00:13