Mire se erdhe ne forum znj. Shanitee

  Share
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Mire se erdhe ne forum znj. Shanitee

  Mesazh nga >> TeLi << prej 13/9/2009, 21:13

  e nderuara znj. Shanitee,
  me deshire qe ne mesin tone
  edhe ju t'kaloni dhe argetoheni
  sa me mire ju deshirojmė mireseardhje
  avatar
  Shanitee
  vip

  Numri i postimeve : 128
  Mosha : 51
  Data e rregjistrimit : 13/09/2009

  default Re: Mire se erdhe ne forum znj. Shanitee

  Mesazh nga Shanitee prej 13/9/2009, 21:17

  Mirėmbrema pėr tė gjith antareve !!!
  Jam Shanitee, Belge, dhe jam shum e gezuar me viziten e Gisheteza !
  avatar
  Erėza
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 298
  Vendi : Ne mes te luleve
  Data e rregjistrimit : 05/12/2008

  default Re: Mire se erdhe ne forum znj. Shanitee

  Mesazh nga Erėza prej 14/9/2009, 05:58

  Mir se erdhe yllo shpresoj qe do ja kalosh mir ketu
  avatar
  Erėza
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 298
  Vendi : Ne mes te luleve
  Data e rregjistrimit : 05/12/2008

  default Re: Mire se erdhe ne forum znj. Shanitee

  Mesazh nga Erėza prej 14/9/2009, 06:00

  Mir se erdhe ne mesin Ton..
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Mire se erdhe ne forum znj. Shanitee

  Mesazh nga Ardhmeria prej 14/9/2009, 07:24

  Mir se ke ardhur te uroi argetim te kendeshem me te gjith se bashku ketu ne Forum
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Mire se erdhe ne forum znj. Shanitee

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 14/9/2009, 08:28

  Shanitee shkruajti:Mirėmbrema pėr tė gjith antareve !!!
  Jam Shanitee, Belge, dhe jam shum e gezuar me viziten e Gisheteza !
  Dag Shanitee welkom bij Jou Wereld.
  Miredita e mirese erdhe tek Bota Juaj.


  Edituar pėr herė tė fundit nga **GISHTEZA** nė 14/9/2009, 08:38, edituar 1 herė gjithsej


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Mire se erdhe ne forum znj. Shanitee

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 14/9/2009, 08:32

  MIR SE ERDHE E DASHUR
  avatar
  Frankfurt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 231
  Vendi : Frankfurt am Main / Germany
  Puna : www.alb-derflatv.com
  Data e rregjistrimit : 29/08/2008

  default Re: Mire se erdhe ne forum znj. Shanitee

  Mesazh nga Frankfurt prej 14/9/2009, 08:41

  Mire se erdhe Shanitee!

  Qendrim te kendshem ne gjirin tone!

  avatar
  Shanitee
  vip

  Numri i postimeve : 128
  Mosha : 51
  Data e rregjistrimit : 13/09/2009

  default Re: Mire se erdhe ne forum znj. Shanitee

  Mesazh nga Shanitee prej 16/9/2009, 16:58

  Faleminderit per sa shum urime e bukur.
  unė nuk di mirė per flas shqip, por unė provoj!
  xxx
  avatar
  Klea
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 731
  Data e rregjistrimit : 11/03/2009

  default Re: Mire se erdhe ne forum znj. Shanitee

  Mesazh nga Klea prej 16/9/2009, 18:28

  mir se na erdhe shanite te uroi argetim te kendshem ne kete forum me rrespekt klea

  Sponsored content

  default Re: Mire se erdhe ne forum znj. Shanitee

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 27/5/2018, 11:50