mirė se erdhe e pamposhtura

  Share
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default mirė se erdhe e pamposhtura

  Mesazh nga >> TeLi << prej 25/9/2009, 08:41

  mire se erdhe ne mesin tone respektivisht
  mire se vini ne forumin mbareshqiptar

  BOTA E JUAJ

  Uroj qe ne mesin tone t'ia kalosh sa me mire
  avatar
  Erėza
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 298
  Vendi : Ne mes te luleve
  Data e rregjistrimit : 05/12/2008

  default Re: mirė se erdhe e pamposhtura

  Mesazh nga Erėza prej 25/9/2009, 13:00

  Mir se erdhe ne mesin ton (e pamposhtura)
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: mirė se erdhe e pamposhtura

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 25/9/2009, 21:12

  Mire se urdherove e pamposhtura


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: mirė se erdhe e pamposhtura

  Mesazh nga Vizitor prej 26/9/2009, 18:27

  E pamposhtura mirese erdhe moter
  avatar
  Klea
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 731
  Data e rregjistrimit : 11/03/2009

  default Re: mirė se erdhe e pamposhtura

  Mesazh nga Klea prej 27/9/2009, 08:08

  mir se erdhe e pamposhtur te uroi argetim te kendshem ne kete forum
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: mirė se erdhe e pamposhtura

  Mesazh nga shaban cakolli prej 27/9/2009, 09:21

  mire se erdhe dhe kalo
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: mirė se erdhe e pamposhtura

  Mesazh nga >> TeLi << prej 27/9/2009, 17:36

  pershendetje e pamposhtura,

  hapa nje teme per mire se ardhjen tende sepse kisha besim se emri yt
  ka diēka dhe nuk mposhtesh, une te pershendes edhe nje here dhe te
  them "mos u mposht"

  respekt
  TeLi
  avatar
  Annika
  Global moderator
  Global moderator

  Numri i postimeve : 1484
  Data e rregjistrimit : 21/06/2007

  default Re: mirė se erdhe e pamposhtura

  Mesazh nga Annika prej 27/9/2009, 17:48

  Mire se erdhe e pamposhtura
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: mirė se erdhe e pamposhtura

  Mesazh nga >> TeLi << prej 2/10/2009, 10:04

  pershendetje e pamposhtura

  me vie mire qe jeni serish ne mesin tone
  avatar
  e pamposhtura
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 154
  Data e rregjistrimit : 24/09/2009

  default Re: mirė se erdhe e pamposhtura

  Mesazh nga e pamposhtura prej 2/10/2009, 10:06

  Mire se ju gjeta Te-Li
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: mirė se erdhe e pamposhtura

  Mesazh nga >> TeLi << prej 2/10/2009, 10:11

  shpresoj se emri yt ka marre dimenzion te gjere ne forum, e shef sa mireseardhje ju kane deshiruar moter, mendoj se do e deshmoni me pune, aktivitet dhe padyshim se temat tona dhe tuajat qe ju do t'i iniconi do te jene te mireseardhura ne menyre qe te kalojme sa me mire, bota juaj eshte forum qe mbyte erresiren prandaj jeni shume e mireseardhur dhe uroj suksese per ju...

  nese deshironi te prezantoheni,keni edhe temen adekuate te kunderten ju jeni mbeteni gjithsesi e pamposhtur

  me respekt
  teli
  avatar
  e pamposhtura
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 154
  Data e rregjistrimit : 24/09/2009

  default Re: mirė se erdhe e pamposhtura

  Mesazh nga e pamposhtura prej 2/10/2009, 10:16

  Faleminderit Te-Li per mikpritjen qe keni treguar te gjith po ne veqanti ju.

  Sponsored content

  default Re: mirė se erdhe e pamposhtura

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/5/2018, 07:06