Ndihma juaj

  Share
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Ndihma juaj

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 5/6/2007, 10:58

  Anetare qe ky forum te eci me para pa dyshim eshte dhe ndihma e juaj e nevojshme.
  Ju mund te pyesni si??
  Shume thjeshte cfare kerkoj nga ju eshte vetem nje ftese qe mund ti beni shokeve e miqeve tuaj qe te marrin pjese ne kete forum pse jo . Si mendoni .Pra vec nje ftese per ti bere te ditur qe ky forum ekziston e qe ata jene te mirepritur ne shoqerine tone.
  Ju presim
  Stafi i forumit :) :)


  Edituar pėr herė tė fundit nga nė 11/9/2007, 15:17, edituar 2 herė gjithsej


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Ndihma juaj

  Mesazh nga triniti prej 5/6/2007, 17:08

  GISHTEZA me lejon te shtoj edhe dicka tjeter motra :D:D:D

  nje menyre tjeter per te dhene kontributin tuaj eshte duke shkruar ketu, cfar do ju pelqente te kishte me shume per permiresimin e forumit dhe mbi te gjitha duke qene aktiv

  mendoj se duke vazhduar me kete hap do jemi 1-sha :D:D

  kiss te gjitheve


  Edituar pėr herė tė fundit nga nė 5/6/2007, 18:47, edituar 1 herė gjithsej
  avatar
  akili
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 200
  Mosha : 36
  Data e rregjistrimit : 05/06/2007

  default Re: Ndihma juaj

  Mesazh nga akili prej 5/6/2007, 17:36

  per mua eshte ful vazhdoni keshtu se jeni njesha
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Ndihma juaj

  Mesazh nga triniti prej 5/6/2007, 18:47

  akili flm :D:D:D
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Ndihma juaj

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 6/6/2007, 18:30

  flm akil po pate ndonje mendim thuaje ti


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ndihma juaj

  Mesazh nga roby prej 6/6/2007, 19:20

  jeni njesha qe tani ..po vazhduat keshtu do beheni super
  ...
  avatar
  harrakati
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 20
  Mosha : 29
  Vendi : tirana
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ndihma juaj

  Mesazh nga harrakati prej 11/6/2007, 20:26

  PO SI MOS JET KY FORUM SUPER KUR KAM ADMIN DY MOTRUSHET E MIA TE MIRA E
  avatar
  xhei
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 17
  Data e rregjistrimit : 14/06/2007

  default Re: Ndihma juaj

  Mesazh nga xhei prej 14/6/2007, 19:22

  deri tani me duket sh mire,mendoj qe e kemi vete ne dore ta bejme me te bukur,duke qene mbi te gjitha aktiv dhe te kulturuar.kalofshi sa me mire
  avatar
  NESTI
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 48
  Mosha : 34
  Vendi : gjithandej
  Data e rregjistrimit : 06/07/2007

  default Ndihma juaj

  Mesazh nga NESTI prej 9/7/2007, 13:56

  lale keni ndihmesen time ne maksimum edhe tani forumi eshte super dhe ju pergezoj per kete.jeni 1-sha te gjith por ne vecanti:GISHTEZA & TRINITI
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Ndihma juaj

  Mesazh nga triniti prej 10/7/2007, 13:43

  wooow stine, flm :D:D:D
  avatar
  Bardh
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 403
  Data e rregjistrimit : 09/06/2007

  default Re: Ndihma juaj

  Mesazh nga Bardh prej 11/7/2007, 22:41

  Kam informuar shumė shokė dhe shoqe pėr kėtė forum sa janė antarsuar mbetet tė shifet nė tė ardhmen, por gjithsesi mbetet edhe nė tė ardhmen pėr t'i informuar.

  Ju dėshiroj shėndet tė gjithė forumisteve dhe forumistėve.
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Ndihma juaj

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 12/7/2007, 13:23

  bardh shume te flm per ndihmen qe jep


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  Eri-B
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 87
  Vendi : Ne purgotar
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Ndihma juaj

  Mesazh nga Eri-B prej 3/1/2008, 13:59

  Une mendoj se keto ngjyrat qe keni zgjedhur nuk jane edhe aq tte pershtatshme (flas gjithjmone sipas kendveshtrimit tim). Bluaja m te bardhen nuk shkon edhe aq shume.
  Tre ngjyra qe shkojne shume me njra tjetren jane e zeza, jeshilja, e bardha dhe e kuqja.
  avatar
  Eri-B
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 87
  Vendi : Ne purgotar
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Ndihma juaj

  Mesazh nga Eri-B prej 3/1/2008, 14:05

  Pse nuk kam te drejte qe te fshij relikat personale. Vetem edit po jo fshirje. Besoj se kjo duhet.
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Ndihma juaj

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 3/1/2008, 14:21

  ok eri gje qe rregullohet do ta ve ne rregull


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Ndihma juaj

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 3/1/2008, 14:23

  Eri-B shkruajti:Une mendoj se keto ngjyrat qe keni zgjedhur nuk jane edhe aq tte pershtatshme (flas gjithjmone sipas kendveshtrimit tim). Bluaja m te bardhen nuk shkon edhe aq shume.
  Tre ngjyra qe shkojne shume me njra tjetren jane e zeza, jeshilja, e bardha dhe e kuqja.
  edhe per ngjyat e ketij forumi po mendohem ti ndyshoj flm per mendimin


  Edituar pėr herė tė fundit nga nė 3/1/2008, 20:58, edituar 1 herė gjithsej


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  Eri-B
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 87
  Vendi : Ne purgotar
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Ndihma juaj

  Mesazh nga Eri-B prej 3/1/2008, 14:35

  GISHTEZA shkruajti:ok eri gje qe rregullohet do ta ve ne rregull

  Sikur ta dija qe do ta kisha mirekuptimin tend!
  avatar
  Eri-B
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 87
  Vendi : Ne purgotar
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Ndihma juaj

  Mesazh nga Eri-B prej 3/1/2008, 22:34

  Flm qe e shtove ate qe te kerkova!!!

  baba rexha
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 78
  Data e rregjistrimit : 26/10/2008

  default Re: Ndihma juaj

  Mesazh nga baba rexha prej 29/10/2008, 16:48

  metvrtet nvartet prej antarve te forumit si tena vlersoj ni musafir.
  un mendoj ne te punojm shum per tmiren e forumit.
  pik spari te respektojm regullat e forumit, te bajm postime te mira te respektojm te tjert, te shkrujm tema te mira me vler, dhe te ju tregojm dhe te tjerve se ne kem ni forum te mir, dhe ja vlen te antarsoheni
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: Ndihma juaj

  Mesazh nga skifter prej 4/11/2008, 10:47

  ne antaret kemi obligime te punojm per forumin sa ma shum, dhe te punojm si me qene shtepija e jone, se un mendoj se forumi dhe asht nje shtepi e shqiptarve e madhe.

  Sponsored content

  default Re: Ndihma juaj

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 16/7/2018, 04:19