Mir se erdhe *Alisa*

  Share
  avatar
  Alisa
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 7
  Data e rregjistrimit : 28/09/2009

  default Pershendetje erdha edhe une ne mes jush.....

  Mesazh nga Alisa prej 28/9/2009, 08:49

  Pershendetje nga une Alisa dhe mire se ju gjeta, shpresoj qe tja kalojme mire se bashku.
  avatar
  Erėza
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 298
  Vendi : Ne mes te luleve
  Data e rregjistrimit : 05/12/2008

  default Mir se erdhe *Alisa*

  Mesazh nga Erėza prej 28/9/2009, 08:52

  Alisa esht e afrmja e ime keshtu i uroj mir se ardhje ketu ne mesin ton i deshiroj Argetim te kenshum me ne

  avatar
  Erėza
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 298
  Vendi : Ne mes te luleve
  Data e rregjistrimit : 05/12/2008

  default Re: Mir se erdhe *Alisa*

  Mesazh nga Erėza prej 28/9/2009, 08:54

  pershendetje Alisa dhe mir se na erdhe bukuroshja ime
  avatar
  Alisa
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 7
  Data e rregjistrimit : 28/09/2009

  default Re: Mir se erdhe *Alisa*

  Mesazh nga Alisa prej 28/9/2009, 08:54

  Vjola shkruajti:Alisa esht e afrmja e ime keshtu i uroj mir se ardhje ketu ne mesin ton i deshiroj Argetim te kenshum me ne

  mire se te gjeta vijola flm per ftese
  avatar
  Alisa
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 7
  Data e rregjistrimit : 28/09/2009

  default Re: Mir se erdhe *Alisa*

  Mesazh nga Alisa prej 28/9/2009, 08:55

  Vjola shkruajti:pershendetje Alisa dhe mir se na erdhe bukuroshja ime
  Pershendetje dhe mire se te gjeta motrushe...
  avatar
  Frankfurt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 231
  Vendi : Frankfurt am Main / Germany
  Puna : www.alb-derflatv.com
  Data e rregjistrimit : 29/08/2008

  default Re: Mir se erdhe *Alisa*

  Mesazh nga Frankfurt prej 28/9/2009, 08:59

  Mire se erdhe Alila!

  Qendrim te kendshem ne mesin tone!
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Mir se erdhe *Alisa*

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 28/9/2009, 09:30

  pershendetje Alisa
  Mire se erdhe ne forumin tone


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: Mir se erdhe *Alisa*

  Mesazh nga >> TeLi << prej 28/9/2009, 09:46

  Pershendetje dhe te them paraprakisht moter Alisa qė keni zgjedhur forumin me te mire, po verej postimet e ngrohta nga motrat tuaja andaj desha qe te them se bota femerore ne forumin tone eshte shume aktive ndaj ne emrin tim te deshiroj edhe nje here mireseardhje, avatari yt flet vet, te ndihesh si ne shtepine tende moter dhe te kesh parasysh se kjo eshte edhe BOTA JUAJ

  me respekt nga Teli
  avatar
  Alisa
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 7
  Data e rregjistrimit : 28/09/2009

  default Re: Mir se erdhe *Alisa*

  Mesazh nga Alisa prej 28/9/2009, 10:40

  faleminderit shume per mikepritjen, ju falenderoj nga zemra te gjithe juve jeni shoqeri e mrekullueshme
  avatar
  Klea
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 731
  Data e rregjistrimit : 11/03/2009

  default Re: Mir se erdhe *Alisa*

  Mesazh nga Klea prej 28/9/2009, 17:40

  mir se erdhe ALISA te uroi nje argetim te kendshem ne kete forum
  avatar
  Annika
  Global moderator
  Global moderator

  Numri i postimeve : 1484
  Data e rregjistrimit : 21/06/2007

  default Re: Mir se erdhe *Alisa*

  Mesazh nga Annika prej 29/9/2009, 21:46

  Mire se erdhe Alisa

  Sponsored content

  default Re: Mir se erdhe *Alisa*

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 24/5/2018, 02:20