Ku ishit mbreme

  Share
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga MiLaN prej 12/2/2008, 21:20

  mbreme ? sikur erdhe ktej mi... apo edhe pjesa andej erdhi ktej dhe ty tu duk sikur ishe andej :D:D:D:D
  avatar
  Dona
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 201
  Mosha : 31
  Vendi : Prishtine
  Data e rregjistrimit : 11/06/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga Dona prej 19/2/2008, 18:38

  Mbreme kam luajtur me letra deri ne mengjes, po sikur ta dini sa hile kom bo, vjedh e vjedh e vjedh yyyyy asihere te vetme skam humb :ne qef:
  per zotin jam eeee e se lun topi mo :ne qef:
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 20/2/2008, 07:50

  bravo te qoft mi :D sna e the e kishit be lojen me lek apo jo?
  avatar
  Dona
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 201
  Mosha : 31
  Vendi : Prishtine
  Data e rregjistrimit : 11/06/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga Dona prej 20/2/2008, 10:24

  Jo e kishim bere me caj rusi :D :D :D
  avatar
  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 28
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga maca prej 20/2/2008, 20:24

  eheheheheh sa filgjana qaj fitove dona mbram?:)

  un mbram isha ne gjum kam ra barabar me pulat:D :D :D :D
  avatar
  Dona
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 201
  Mosha : 31
  Vendi : Prishtine
  Data e rregjistrimit : 11/06/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga Dona prej 21/2/2008, 12:06

  E beme me caj sepse asnjeri nga ne se do cajin. Une fitoja cdohere, duke vjedhur kuptohet, keshtuqe nuk kam pire me shume se nje :D:D:D


  Mbreme kam qene para pc deri vone, po pergatisja temen e dilpomes... kam qene me nerva SadSad
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga shaban cakolli prej 21/2/2008, 12:07

  mbrėmė isha nė njė kremte pėr pavarėsinė
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga MiLaN prej 22/2/2008, 18:23

  une per vete tu menu ca me kishin thene parmbreme Sad
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga kiss_today prej 24/4/2008, 18:32

  Mbreme isha ne shtrat,
  duke iu dorezuar "e pafuqishme"
  Gripit Sad

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga Vizitor prej 24/4/2008, 19:06

  edhe ti me xhaxhin garipin ishe mi ...se une kom nje jav qe nuk po me le te qet Sad
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga kiss_today prej 25/4/2008, 10:08

  Mbreme serish me Gripin. Sad

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga Vizitor prej 25/4/2008, 11:01

  mbreme isha me dashnoren ne nj hotel
  dhe ja kalova shum mir
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga kiss_today prej 26/4/2008, 11:42

  Mbreme serish ne shtrat, e pafuqishme per ti rezistuar gripit dhe sipas parashikimeve Sad edhe kete fundjave ne rregjim shtrati do e kaloj Sad

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga Vizitor prej 26/4/2008, 12:04

  ahhh mrom si tjua them ,e c'far tju them ..takim me jastekun si per not mo ..:D :D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga stavri prej 26/4/2008, 20:37

  ne tirane:)

  **angelo-nero**
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 275
  Data e rregjistrimit : 18/06/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga **angelo-nero** prej 26/4/2008, 22:33

  kiss a te vi dhe une ta kalojm bashk gripin ne shtrat :D
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga kiss_today prej 29/4/2008, 15:45

  Shpirt ti s'ke pse kerkon leje se e ke ne xhel lejen :hart:
  Mbreme isha ne Pogradec per te nxjerre gripin dhe ia dola urraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga stavri prej 29/4/2008, 17:25

  une prap ne tirane kam qene mbrem:)
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga kiss_today prej 30/4/2008, 15:24

  Mbreme per kafe deri vone :)
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga stavri prej 30/4/2008, 16:48

  une mbrem kame qene ne shpine time

  vec kur kalova hodha nje sy nga komshia se po lahesh ne dush dhe kishte lene dritaren hap

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga Vizitor prej 1/5/2008, 17:27

  ne shpi ku tjeter :D
  avatar
  bellissima
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 82
  Vendi : n'tok time
  Data e rregjistrimit : 22/11/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga bellissima prej 1/5/2008, 18:24

  si x nate takim special me kravatin pupupupupup Embarassed
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga stavri prej 1/5/2008, 19:55

  une mbrem kam qene atje ku isha parmbrem
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga MiLaN prej 1/5/2008, 23:36

  verdalle

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga Vizitor prej 2/5/2008, 14:47

  andej kendej gjithandej :D

  Sponsored content

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/7/2018, 00:20