Ku ishit mbreme

  Share
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga MiLaN prej 2/5/2008, 16:34

  a tputh i cik aty ku paske qene mrom mi :D:D
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga kiss_today prej 2/5/2008, 18:01

  Mbreme isha ne pune dhe pas pune isha per nje birre. Jam kenaq :)
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga stavri prej 2/5/2008, 20:24

  duke bo brima ne uji
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga kiss_today prej 3/5/2008, 16:42

  Mbreme, pas pune vajta drejt e ne shtepi, dhe kam vendos qe per ca kohe te mos dal me mbremjeve ( jam e merzit ) SadSadSad
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga stavri prej 3/5/2008, 18:29

  une prap ne tirane si gjithmon


  kisso qenke shume e merzitur me vjen keq per ty
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga kiss_today prej 4/5/2008, 19:14

  Sad flm Stavri
  Mbreme serish ne shtepi Sad
  avatar
  bellissima
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 82
  Vendi : n'tok time
  Data e rregjistrimit : 22/11/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga bellissima prej 4/5/2008, 21:29

  hmmmmmmm mrom at home gjume se parmbrem kam bere nomin :x

  Musafir
  Vizitor

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga Musafir prej 5/5/2008, 08:36

  mbrem isha tek nje shoqe me pir qaj rusi

  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga kiss_today prej 5/5/2008, 09:26

  Mbreme serish ne shtepi ( po marr abone per kete fjali se me duket se do e perdor per nje kohe te gjate Sad )

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga Vizitor prej 5/5/2008, 16:33

  si zkonisht takim me jastekun kisha :D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga stavri prej 5/5/2008, 16:46

  une mbrem isha vec duke bo sherr me disa rob

  ja kam kalu shume bukur vallai
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 6/5/2008, 11:47

  ahhahaha stavri hallall

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga Vizitor prej 6/5/2008, 14:26

  knej verdall :D
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 6/5/2008, 15:30

  ku verdall moj
  avatar
  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga roby prej 6/5/2008, 16:10

  mram ndeshje futbollit...

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga Vizitor prej 6/5/2008, 16:42

  shkodranja_yll shkruajti:ku verdall moj
  nuk lash forunm pa shkrujt mrom mi .dmth ne forumer vrdall Laughing Laughing
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga stavri prej 6/5/2008, 16:44

  mbrem kam qene prap tu bo sherr me robt ka lezet vallai

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga Vizitor prej 6/5/2008, 16:46

  stavri shkruajti:mbrem kam qene prap tu bo sherr me robt ka lezet vallai
  pse nuk thu me mu re troc me ket isha tu bo sherr :pool:
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga stavri prej 6/5/2008, 17:06

  sherret dhe kenaqesit i kam mbyll me kohe une ne lidhje me ty

  paske fjet zbulum me duket mbrem dhe po i magjinoke cik si keq
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 6/5/2008, 17:13

  ahhahahahhah

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga Vizitor prej 6/5/2008, 17:27

  stavri shkruajti:sherret dhe kenaqesit i kam mbyll me kohe une ne lidhje me ty

  paske fjet zbulum me duket mbrem dhe po i magjinoke cik si keq
  hihihihi qeshem ene sot
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga stavri prej 6/5/2008, 18:03

  morena shkruajti:
  stavri shkruajti:sherret dhe kenaqesit i kam mbyll me kohe une ne lidhje me ty

  paske fjet zbulum me duket mbrem dhe po i magjinoke cik si keq
  hihihihi qeshem ene sot

  qeshe dhe jo qeshem sepse une per vete skam pse qesh kot me kot

  sepse sme beri kush te qesh ktu
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 6/5/2008, 18:05

  un mbreme kam qen ne shpi si zakonisht
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga kiss_today prej 6/5/2008, 18:38

  piva disa birra dhe pastaj ne shtepi
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 7/5/2008, 08:20

  ne mreme kam qene ne qejf ne shpi por tu fol me dike tan qejf :D

  Sponsored content

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/7/2018, 00:20