Ku ishit mbreme

  Share
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga kiss_today prej 17/5/2008, 17:05

  Ne veranden e shtepise time, duke pire cigare me birre :cig gezuar

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga Vizitor prej 17/5/2008, 21:20

  ne disko me nje shoqe ,, ja kaluam mir
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga stavri prej 18/5/2008, 11:40

  me nje vend cik intim hmmmmmmmmmmmmm si ja kalova ke ai vendi me njonen hmmmmmmmmm
  avatar
  Dark_Angel
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 62
  Mosha : 33
  Vendi : hell
  Puna : hell
  Loisirs : hell
  Data e rregjistrimit : 21/07/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga Dark_Angel prej 18/5/2008, 14:46

  Une pune si gjithmon , turrn i tret :roll:
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga kiss_today prej 19/5/2008, 16:45

  Ne pune mbreme deri vone Sad e pastaj ne shtepi
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 19/5/2008, 16:50

  un atje ku kam qen para nje jave:)dmth ne shpi
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga stavri prej 19/5/2008, 16:50

  une isha me njonen mbrem beme detyrat e shpis
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 19/5/2008, 16:52

  e juve ju lumte:@
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga stavri prej 19/5/2008, 16:53

  te thash hajde por sdeshe
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 19/5/2008, 16:54

  spo them gje me vec doja te dija ai bet mir detyrat?
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga stavri prej 19/5/2008, 16:58

  poooooooooooooooo i kena bo mbrem mire fare

  nuk zgjaten shume sepse e kerkun nga familja ate por aman shijun shume

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga Vizitor prej 20/5/2008, 07:46

  ne shpi ku te shkoj me patericat Sad Sad
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga kiss_today prej 20/5/2008, 09:20

  Piva nje kafe dhe me pas ne shtepi. Neser jam ne nje party :D
  Morena, pse me paterica ti moj ? C'te ka ndodh ? Shocked

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga Vizitor prej 20/5/2008, 10:03

  kiss_today shkruajti:Piva nje kafe dhe me pas ne shtepi. Neser jam ne nje party :D
  Morena, pse me paterica ti moj ? C'te ka ndodh ? Shocked
  kom thy komen mi Sad

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga Vizitor prej 20/5/2008, 11:21

  mbrem ne shtepi nuk dola hiē se po me dhimbte koka
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 20/5/2008, 13:17

  me njonin yhaaaaaaaaaaaaaaa (ne enderr mooo mos kujtoni se kam qen me gjith mend ):P
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 20/5/2008, 13:18

  morena shkruajti:
  kiss_today shkruajti:Piva nje kafe dhe me pas ne shtepi. Neser jam ne nje party :D
  Morena, pse me paterica ti moj ? C'te ka ndodh ? Shocked
  kom thy komen mi Sad  vertet mi? po ca dreqin te beri me vrapu moj?


  te shkuara moren
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga stavri prej 20/5/2008, 16:17

  dhe une isha mrome me njonen yyyyyyyyyyyyyy ca kena bo bashk

  te shkume morena dhe ruaj krahun tani se koma iku :D

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga Vizitor prej 21/5/2008, 09:32

  NjOnA shkruajti:
  morena shkruajti:
  kiss_today shkruajti:Piva nje kafe dhe me pas ne shtepi. Neser jam ne nje party :D
  Morena, pse me paterica ti moj ? C'te ka ndodh ? Shocked
  kom thy komen mi Sad  vertet mi? po ca dreqin te beri me vrapu moj?


  te shkuara moren
  nuk vrapoj moj motorri vrapon pak si vet :D .flm :8)

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga Vizitor prej 21/5/2008, 09:33

  stavri shkruajti:dhe une isha mrome me njonen yyyyyyyyyyyyyy ca kena bo bashk

  te shkume morena dhe ruaj krahun tani se koma iku :D
  mire mire e kom merak vet .flm :D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga stavri prej 21/5/2008, 16:19

  une mbrem isha atje ku rri zakonisht por me disa miq
  avatar
  tara
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 125
  Data e rregjistrimit : 03/10/2008

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga tara prej 3/2/2009, 09:03

  une isha ne hene hahahaha
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga Morena prej 3/2/2009, 09:05

  Ne shpi .Ma takove komshiun mi Tara se dhe ai ne hene ite mbrem :D
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 3/2/2009, 09:49

  shpi aman ku me shku
  avatar
  tara
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 125
  Data e rregjistrimit : 03/10/2008

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga tara prej 3/2/2009, 09:50

  MORENA
  sa keq s'pashe njeri por vetem aliene. mbase komshiu yt mund te jete njeri nga ata si dihet.hahaha
  njerezit sot ē'fare nuk kane per komshinj psh si puna jote.

  Sponsored content

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23/7/2018, 05:53