Ku ishit mbreme

  Share
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga triniti prej 19/7/2007, 15:13

  duke fjetur ne kolltuk
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga MiLaN prej 19/7/2007, 16:40

  verdalle prape me ejjjjjjjjjj me iku qepa...
  deri te djelen do jem verdalle
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga triniti prej 24/7/2007, 00:47

  po neser ku do jesh??? :D:D:D

  une mbreme isha per darke ke nje shok gjoja do shikonim moto gp, ja futa gjumit kuptohet:D:D:D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga MiLaN prej 25/7/2007, 13:21

  mbreme pas nje birre me nje yll bote kam qene ne shtrat duke e mendu gjith naten :P:P
  trinto puc
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga triniti prej 25/7/2007, 16:54

  :ne qef: me muve me muve :ne qef:

  o gje e keqe nuk kishe dal mbreme ti mo???


  une per vete mbreme isha ne shtepi me dy... qe e di kinezi ca jane, dhe me kinezin ne telefon :D:D:D hahahahaha
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga MiLaN prej 27/7/2007, 09:36

  hahahhahahahahhahahahhahahahaha ehhhhhhhhhhh ca jane ato ca jane.... trinto ta thashe ne tel ju du te trejave Sad
  nqse nuk behet gje per te treja nuk ka gje te pakten ty edhe ate qe kishim per darke (ne fakt ishim te ajo po nejse :))
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga triniti prej 30/7/2007, 23:21

  asnjonen e as tjetren, te thash sbehet gje :D:D:D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga MiLaN prej 4/8/2007, 19:59

  plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga triniti prej 7/8/2007, 00:20

  ska ska ska :D:D:D

  mbreme deri nga ora 12 ne pune, pastaj deri nga ora 4e30 ne birreri pastaj ne shpi ne gjume :D:D:D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga MiLaN prej 8/8/2007, 12:13

  ne shpi Sad po shihja ne film...
  shtrige do te te vras Sad
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga lo prej 9/8/2007, 02:28

  mos e vri se eshte e mile.

  une ja ketu isha
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga triniti prej 17/9/2007, 02:22

  lo me paske genjyer mi, mua me the qe ishe atje mi :D:D:D :puc:

  mbreme...ahhhh... e di qe do ishte mire mos kisha qene fare??? te pakten do i kisha evituar vetes situaten e sotme SadSadSad
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga kiss_today prej 26/9/2007, 12:18

  Mbreme ne pune deri ne 22.30, pastaj ne shtepi Sad Koti fare dmth Sad
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga triniti prej 26/9/2007, 22:05

  mbreme??? ne gjume :D:D:D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga MiLaN prej 29/9/2007, 20:47

  verdalle
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga triniti prej 30/9/2007, 02:08

  ku te me pellcasin SadSadSad

  riki30
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 110
  Vendi : kosove
  Data e rregjistrimit : 20/07/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga riki30 prej 30/9/2007, 10:36

  Ishim me Trinitin bashk ne disco u kenaqem kur dolem jasht e kam ul koken te futem ne makine po ndegjoj nje zhurem kur ngrej koken po kerrset alarmi dola dhe ika ne pune Sad Sad
  enderr e mire apo ka dhe me te mire :)
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga MiLaN prej 30/9/2007, 17:13

  hahahahhahahahahhaa ku te pellciten trinto
  avatar
  Resi
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 10
  Data e rregjistrimit : 13/07/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga Resi prej 30/9/2007, 18:44

  Isha ne peshkim me Nakin dhe une kapa 13 cope peshk ai asnje :D :D :D
  avatar
  enya
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 308
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga enya prej 1/10/2007, 22:18

  Resi ē'paske qene more aman, vetem per vete mendon, na kalo nga nje cope peshk edhe ne fukarenjve :D :x

  Ku isha? ne shtepi isha, ne nje mbremje romantike fare :ui:
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga triniti prej 3/10/2007, 12:03

  lum si ju SadSadSad

  riki do bejme ndonje enderr tjeter :D:D:D

  riki30
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 110
  Vendi : kosove
  Data e rregjistrimit : 20/07/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga riki30 prej 3/10/2007, 21:15

  Sjam mire jam ftof mbreme ma ke len dritaren hap ter naten Sad
  avatar
  malaa_i_k_madow
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 40
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pune
  Loisirs : pak shum
  Data e rregjistrimit : 04/09/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga malaa_i_k_madow prej 4/10/2007, 00:17

  mram e ke fjalen ti po ku ishem mram ne strip club tan naten deri qe erdha ne shpi ,,
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga triniti prej 5/10/2007, 12:49

  mbreme, isha duke fjetur ne nje krevat qe mezi me nxinte mua...imagjino sa rehat kemi fjet duke menduar qe ishim dy SadSadSad

  Musafir
  Vizitor

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga Musafir prej 5/10/2007, 14:32

  Mbreme isha siq tha kunata ne nje krevat te tille por une ja futa ne dysheme gjumit pra.
  Nuk imagjinova se ishim dy Laughing Laughing :vape: :vape: :laj: :laj:

  Sponsored content

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23/7/2018, 02:22