Ku ishit mbreme

  Share
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga stavri prej 2/3/2009, 19:31

  ``Blerta`` shkruajti:e mbyte te shkretin jastek

  nga halli e kam moj blerta ca me bo amon:P

  atje ku do shkoi ene sot ke jastiku kuptohet
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga Morena prej 3/3/2009, 12:38

  Ne shpi

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga Vizitor prej 3/3/2009, 13:00

  Ne disko
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga stavri prej 3/3/2009, 17:43

  atje ku do shkoi ene sot
  avatar
  tara
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 125
  Data e rregjistrimit : 03/10/2008

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga tara prej 4/3/2009, 21:06

  ne shtepi qe shyqyr qe e kemi
  Laughing
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga Morena prej 5/3/2009, 15:58

  ALEX shkruajti:Ne disko
  :pool: mua sme more e
  avatar
  tara
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 125
  Data e rregjistrimit : 03/10/2008

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga tara prej 8/3/2009, 15:17

  shtepi
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga Morena prej 8/3/2009, 19:00

  :happ:
  avatar
  tara
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 125
  Data e rregjistrimit : 03/10/2008

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga tara prej 9/3/2009, 13:22

  ika

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga Vizitor prej 9/3/2009, 21:27

  Morena shkruajti:
  ALEX shkruajti:Ne disko
  :pool: mua sme more e


  opo te kisha nje ēikez larg se po"t kisha ēik me afer do te merrja me te dyja duart dhe besoj se edhe ti do knaqeshe po ēa ti beshé .
  avatar
  tara
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 125
  Data e rregjistrimit : 03/10/2008

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga tara prej 25/3/2009, 12:25

  🇸🇲
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 25/3/2009, 17:01

  edhe une 🇸🇲
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga stavri prej 25/3/2009, 17:09

  atje ku jam cdo mbremje
  avatar
  Nastradin Hoxha
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 367
  Data e rregjistrimit : 07/02/2008

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga Nastradin Hoxha prej 27/3/2009, 16:11

  Me nje forumiste kaluam shume mire
  avatar
  Klea
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 731
  Data e rregjistrimit : 11/03/2009

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga Klea prej 27/3/2009, 16:14

  mbrem duke ngren patate :8)
  avatar
  Nastradin Hoxha
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 367
  Data e rregjistrimit : 07/02/2008

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga Nastradin Hoxha prej 27/3/2009, 16:21

  Po une kur do ha ato patate se kam degjuar i ben shume te mira ;D
  avatar
  Klea
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 731
  Data e rregjistrimit : 11/03/2009

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga Klea prej 27/3/2009, 16:24

  po ja se te pres kur te vish ti jan me te mira mo yllo ;D
  avatar
  Nastradin Hoxha
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 367
  Data e rregjistrimit : 07/02/2008

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga Nastradin Hoxha prej 27/3/2009, 16:28

  Ok pastroj tri here ne dite lyj me kreme te rriten dhe te zbukurohen ;D
  avatar
  Klea
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 731
  Data e rregjistrimit : 11/03/2009

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga Klea prej 27/3/2009, 16:34

  patjeter normale qe ket bej pernat ket gje
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga stavri prej 27/3/2009, 17:39

  ne te njetin vend qe kam qene parmbrem
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga Morena prej 27/3/2009, 18:41

  Te nje shoqe
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga shaban cakolli prej 16/6/2009, 09:13

  ne banese moj,qyy
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga Ardhmeria prej 16/6/2009, 12:15

  ne Qiell dhe shiqova yjezit se afermi ;D
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 16/6/2009, 13:09

  shpi si zakonisht
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga shaban cakolli prej 16/6/2009, 13:20

  ardhmeria shkrou:ne Qiell dhe shiqova yjezit se afermi ;D
  Ndoshta edhe i ke numeruar

  Sponsored content

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/7/2018, 00:17